تسلا در پاسخ به بحران coronavirus گیاه Fremont را متوقف و خاموش می کند – ایگر

تسلا در پاسخ به بحران coronavirus گیاه Fremont را متوقف و خاموش می کند

 


gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - تسلا در پاسخ به بحران coronavirus گیاه Fremont را متوقف و خاموش می کند

 -  ایگر

تلاش های تسلا برای باز نگه داشتن تنها کارخانه اتومبیل سازی ایالات متحده در برابر همه گیر کروناویروس پس از این اتفاق افتاد که شرکت اتومبیل برقی الون مسک سرانجام توافق کرد که خط تولید خود را متوقف کند هفته آینده.

در اوایل هفته ، تسلا مصمم بود که علیرغم دستورات پناهندگی در محل برای هفت شهرستان در منطقه خلیج ، از جمله شهرستان علامه در محل کارخانه ، کارخانه ۱۰۰۰۰ کارگر را باز کند. این اقدام مهیج ، که حداقل برای سه هفته به اجرا در خواهد آمد ، اکثر مشاغل را متوقف کرده و به مردم دستور می دهد بجز مسافرتهای اساسی ، در خانه بمانند. این یکی از تعداد فزاینده ای از قفل های ایالات متحده است که هدف آن کاهش سرعت انتشار کرونا ویروس است که رسماً با نام COVID-19 شناخته می شود.

تسلا پس از بحث و گفتگو با مقامات محلی ، ایالتی و فدرال ، سرانجام مخالفت کرد و موافقت کرد که نیروی کار خود را به خانه بفرستد. این شرکت در گزارشی که به طور آنلاین در روز پنجشنبه ۱۹ مارس منتشر شد ، اعلام کرد که تصمیم گرفته است تولید خود را در کارخانه Fremont از ۲۴ مارس به حالت تعلیق درآورد ، هرچند که "عملیات اصلی برای حمایت از وسایل نقلیه و خدمات خدمات انرژی ما و شارژ زیرساخت ها ادامه خواهد یافت ، زیرا توسط مقامات محلی ، ایالتی و فدرال هدایت می شود. "

تسلا گفت که نیویورک گیگافکتور خود ، که سلول های باتری لیتیوم یونی تولید می کند ، تولید را نیز به حالت تعلیق درمی آورد ، هرچند که نوادا گیگافکتور آن همچنان به کار خود ادامه می دهد.

چرخش تسلا

هفته گذشته ، به نظر می رسید که تسلا علیرغم صدور دستور پناهگاه در خانه ، دستور بسته شدن مشاغل غیر ضروری را برای باز نگه داشتن کارخانه Fremont خود خم کرده است. مسك حتی در نامه ای به كارگران گفت كه قصد دارد به ادامه كار خود بپردازد ، اگرچه اضافه كرد ، "من می خواهم کاملاً واضح باشم كه اگر احساس كمی كمی بیمار یا حتی ناراحت كنید ، لطفاً خود را ملزم به انجام كار نكنید ... كاملاً اگر می خواهید به هر دلیلی در خانه بمانید ، خوب است. "

ذیل یک توییت از دفتر کلانتری شهرستان آلامامه با اشاره به اینکه کارخانه تسلا یک تجارت اساسی نیست ، و بنابراین باید عملیات را به حالت تعلیق درآورد ، این خودروساز با اعلام برنامه هایی برای گرفتن درجه حرارت کارمندان قبل از ورود به کارخانه و همچنین صدور ماسک و سؤال از این مقامات را قانع کرد. کارگران برای نگه داشتن هرچه بیشتر فضای بین یکدیگر. اما کافی نبود.

تصمیم تسلا برای متوقف کردن کارخانه در کارخانه خود ، به دنبال حرکات مشابه خودروسازان در سرتاسر جهان است ، از جمله فورد ، جنرال موتورز و هوندا ، در میان دیگران ، اخیراً اعلام کرد که تعطیلی موقت کارخانجات در آمریکای شمالی و اروپا به عنوان بخشی از تلاش ها برای کاهش سرعت گسترش است. ویروس با نگه داشتن کارگران در خانه. برخی از خودروسازان بسته شدن این بسته ها را با کاهش تقاضا پیوند داده اند ، در حالی که برخی دیگر اعلام کردند که برای جلوگیری از تمیز کردن امکانات خود از خرابی استفاده می کنند.

به روز رسانی: روز پنج شنبه ، ۱۹ مارس ، کالیفرنیا یک محاصره در ایالت را تحمیل کرد و به ۴۰ میلیون تن از ساکنان خود دستور داد به جز فعالیت های اساسی در خانه بمانند.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *