Digital Trends Live: مشخصات بیشتر PS5 ، جشنواره بازی Steam ، به روزرسانی های COVID-19 – ایگر

Digital Trends Live: مشخصات بیشتر PS5 ، جشنواره بازی Steam ، به روزرسانی های COVID-19

 


gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Digital Trends Live: مشخصات بیشتر PS5 ، جشنواره بازی Steam ، به روزرسانی های COVID-19

 -  ایگر

در این قسمت از دیجیتال Trends Live ، Greg Nibler میزبان درباره بزرگترین داستانهای فناوری از جمله جدیدترین نسخه های coronavirus ، مشخصات بیشتر PlayStation 5 ، جشنواره بازی Steam ، تیمی از SpaceX / NASA ، اخبار سرگرمی و موارد دیگر صحبت می کند.

سپس نیبلر نگاه عمیق تری به اثرات رو به رشد coronavirus بر صنعت فناوری به طور کلی ، از کار در خانه ، محدودیت های مسافرتی ، گرفته تا قادر به ادامه تولید سخت افزار و نرم افزار در هنگام قطع شدن زنجیره ها می کند.

آندریاس وییدی

آندریاس وییدی ، مدیر اجرایی Navatics Technology Ltd. ، در مورد چگونگی پهپادهای زیر آب می تواند به ما در اکتشاف آخرین مرز روی زمین کمک کند: اقیانوس.

سردبیر ارشد DT ، Caleb Denison ، از برنامه پیوستن به بحث درمورد محیط فعلی سرگرمی جریان با تعداد زیادی از افراد در خانه ، و اینکه چگونه ISP ها در حال حذف کلاه های داده هستند ، استفاده می کند تا مشتریان بتوانند از داده ها به محتوای قلبشان استفاده کنند.

سرانجام ، ما با بخش Reel News ، اثرات تاج ویروس روی هالیوود را مرور می کنیم ، جایی که Erin Keeyey به Nibler برای گفتگو در مورد تعطیلی تئاتر ، تاخیر در تولید ، برنامه زمان انتشار رها شده و تأثیر موج دار شدن ویروس در سراسر صنعت ، به عضویت می رود.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *