Destiny 2 Season of the Words: The چهارم راهنمای جستجوی عجیب و غریب – ایگر

Destiny 2 Season of the Words: The چهارم راهنمای جستجوی عجیب و غریب

 


سرنوشت ۲ Season of the Words به مسابقات نرسیده است ، فعالیتهای جدیدی را به همراه خواهد داشت و Trials برگشتی از حالت Osiris را به بازی باز می گرداند. Bungie هفته دوم هفته ۱۰ را با تلاش جدید سلاح های عجیب و غریب آغاز کرد که اکنون در دسترس همه بازیکنان است. تلاش جدید The Fourth Horseman را به بازی اضافه می کند ، یک اسلحه چهار باری از اولین سرنوشت بازی در اینجا شما باید برای به دست آوردن سلاح انجام دهید.

طاق Zavala را پیدا کنید

وقتی وارد بازی می شوید ، اعلانی برای صحبت با Zavala دریافت خواهید کرد. او تلاش عجیب و غریب شما را به شما می دهد و از شما می خواهد تا به دفتر او بروید. مانند تلاش Breath Leviathan ، باید مکان جدیدی را در برج پیدا کنید و یک پیچ و خم کوتاه را تکمیل کنید. از پله های اطراف برج استفاده کنید تا به قسمت پایین منطقه اصلی بار در حرکت کنید. به سمت نشانگر جستجو به سمت دفتر زیبای Zavala بروید.

سرنوشت 2 دفتر Zavala

اگر وقتی می خواهید نشانگر تلاش را دنبال کنید ، با یک درب بسته مسدود شده اید ، از برج خارج شوید و دوباره بارگیری کنید.

در پشت دفتر Zavala ، یک پله در گوشه پشتی اتاق مشاهده خواهید کرد. به پایین بروید و یک خرک را خواهید دید که نمی توانید باز کنید. به سمت پله ای که پایین آمده اید بپیچید و بپوشید تا در زیر آن و از طریق یک دریچه راه بروید.

از اینجا ، وارد یک پیچ و خم نسبتاً ساده خواهید شد که باید از میان شکافها پرش کرده و از بعضی قفسه ها بالا بروید. اگر تا به حال وارد یک اتاق شده اید و مطمئن نیستید که چه کاری باید انجام شود ، به سقف نگاه کنید تا ببینید آیا شکافی وجود دارد که می توانید از آن عبور کنید.

درنهایت ، وارد طاق قفل شده Zavala خواهید شد. با جعبه سلاح در پشت اتاق تعامل داشته باشید و متوجه خواهید شد که اسب چهارم گم شده است. با خبر بد به زاوالا برگردید و او شما را در قدم بعدی خود بیرون می کند.

رویدادهای عمومی در مریخ را کامل کنید

به مریخ بروید و با آنا بری صحبت کنید. او از شما می خواهد کابال را بکشید و وقایع عمومی را در سراسر سیاره تکمیل کنید. برای این بخش ، نوار پیشرفت خواهید داشت که با انجام هر یک از این موارد پر شده است.

در حالی که گرفتن کابل ممکن است سریعتر به نظر برسد ، کشتارهای زیادی طول می کشد تا ۱۰۰٪ ضربه بخورد. در عوض ، ما توصیه می کنیم پروتکل Escalation را انجام دهید. هر سطح به عنوان یک رویداد عمومی حساب می شود ، بنابراین می توانید این مرحله را در ۱۰ دور پاک کنید. اگر شما کابال را که در فضای پروتکل Escalation حلق آویز است ، می کشید و حوادث عمومی مانند Injection Rig را رعایت نمی کنید ، می توانید خیلی سریع از این طریق چشم پوشی کنید.

به طرف آنا بری بروید و او یک قدم سریع دیگر به شما خواهد داد ، که از شما می خواهد سینه های سیاره ای را غارت کنید و Psions را در مریخ بکشید. برای یافتن Psions به برخی از بخش های گمشده با مگس کابال بروید ، یا در حالی که به دنبال سینه شکار هستید ، چشم را فراموش نکنید و این کار را به سرعت تکمیل خواهید کرد

چک لیست EDZ

به برج بروید و با بندیکت ۹۹-۴۰ صحبت کنید. او شما را در مرحله ای دیگر به لیست چک لیست ارسال می کند. این بار به EDZ بروید و گشت های خود را کامل کنید ، رویدادهای عمومی را کامل کنید و دشمنان را بکشید.

فعالیت برج سراف به عنوان یک رویداد عمومی به حساب می آید ، بنابراین توصیه می کنیم به آنجا بروید تا بتوانید پیشرفتی در جهت به روزرسانی بانکر خود داشته باشید. اگر هر گشتی را مشاهده کردید که از شما می خواهد دشمنان را در منطقه بکشید ، آن را انتخاب کنید تا بتوانید همزمان در هر سه مرحله کار کنید. این به لطف فعالیت جدید بازی بسیار آسان است ، بنابراین از این موقعیت به عنوان فرصتی برای دیدن نحوه عملکرد استفاده کنید.

بخش از دست رفته Quarry افسانه ای را کامل کنید

به پشت بندیکت ۹۹-۴۰ بروید و آخرین مرحله تلاش را خواهید گرفت. این بار ، از شما می خواهد نسخه افسانه ای بخش گمشده Quarry را تکمیل کنید.

برای انجام این کار ، باید به EDZ Bunker بروید و به دنبال یک کنسول در اتاق باشید. شما می توانید نسخه های افسانه ای بخش های از دست رفته را از اینجا راه اندازی کنید. متأسفانه ، اینها می چرخند ، به این معنی که Quarry هر روز در دسترس نیست. برای اجرای این مرحله باید در کنسول ظاهر شود ، بنابراین باید بررسی کنید تا گزینه ای برای انجام این کار وجود داشته باشد.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *