ماشین حساب کاغذ توالت به شما می گوید اگر احتکار کرده اید یا قصد از بین بردن آن را دارید – ایگر

ماشین حساب کاغذ توالت به شما می گوید اگر احتکار کرده اید یا قصد از بین بردن آن را دارید

 


نیازی به خرید وحشت کاغذ توالت - یا هر چیز دیگری برای این موضوع - در هنگام شیوع کروناویروس نیست ، زیرا فروشگاه های مواد غذایی مرتباً قفسه های خود را مجدداً باز می کنند. اما اگر نگران کمبود کاغذ توالت خود نباشید ، وب سایت "کاغذ توالت چقدر؟" می تواند به سهولت ذهن شما کمک کند.

کاغذ توالت چقدر است؟ در اصل یک ماشین حساب کاغذ توالت است که به شما این امکان را می دهد تا بدانید که عرضه فعلی شما چقدر طول خواهد کشید. با وارد کردن تعداد رول کاغذ توالت که در اختیار دارید. به علاوه تعداد تخمینی بار از حمام در یک روز تخمین زده می شود ، وب سایت تعدادی از روزهایی را که تأمین شما برای شما دوام می آورد به شما می دهد.

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - ماشین حساب کاغذ توالت به شما می گوید اگر احتکار کرده اید یا قصد از بین بردن آن را دارید

 -  ایگر

برای مثال بیایید بگوییم که اکنون شش رول دارید و حدود هفت بار در روز از حمام استفاده می کنید. براساس وب سایت ، این بدان معناست که تهیه کاغذ توالت فعلی شما باید ۱۴ روز از قرنطینه شما طول بکشد قبل از اینکه مجبور شوید بیرون بروید و شجاع جمعیت شوید.

اگر واقعاً می خواهید مشخص شوید ، می توانید تعداد ورق های دستمال توالت را که در سفر استفاده می کنید ، تعداد افراد خانواده خود و تعداد روزهایی که انتظار دارید در قرنطینه باشد را وارد کنید.

با توجه به بخش "درباره" سایت ، وب سایت توسط بیش از ۲ میلیون نفر استفاده شده است. این سایت همچنین می گوید: متوسط ​​کاربرانی که میزان استفاده از کاغذ توالت خود را محاسبه می کنند ، ۵۰۰٪ بیشتر از دستمال توالت را نسبت به نیاز قرنطینه دارند.

با این حال ، اگر شما در منطقه ای نامطلوب زندگی می کنید و هنوز نتوانسته اید رول کاغذ توالت را ردیابی کنید ، همیشه امکان اتصال پیغام مانند محصولات توشی که به توالت شما می چسبد وجود دارد. با استفاده از یک پیوست قیمت ، از کاغذ توالت کمتری استفاده خواهید کرد و ظاهراً تمیز تر نیز خواهید بود ، بنابراین برنده شوید.

گذشته از ماشین حساب های دستمال توالت ، وب سایت هایی که نگرش در مورد coronavirus ، که رسما با نام COVID-19 شناخته می شود ، طنزآمیز هستند ، به چپ و راست می روند. isitcanceledyet.com نگاهی اجمالی به رویدادها یا جلسات سازمانی می کند که به دلیل تاج ویروس لغو شده است. همه چیز ، از نمایش برادوی ، گرفته تا رویدادهای ورزشی ، از حضور در پاپ ، گرفته تا بوفه های لاس وگاس در لیست فسخ ها قرار دارد. این رویدادهایی که به طور رسمی لغو نشده اند اما احتمالاً برچسب گذاشته شده اند "اوه اوه" و شامل سال ۲۰۲۰ می شوند زیرا ، خوب ، تاکنون خشن بوده است.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *