تسلا ، سایر خودروسازان می توانند کارخانه ها را برای ساختن ونتیلاتورها بازگردانند – ایگر

تسلا ، سایر خودروسازان می توانند کارخانه ها را برای ساختن ونتیلاتورها بازگردانند

 


gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - تسلا ، سایر خودروسازان می توانند کارخانه ها را برای ساختن ونتیلاتورها بازگردانند

 -  ایگر

اِلون ماسک می گوید که اگر در صورت وجود کمبود در میان همه گیری های COVID-19 ، کمبود کارخانه ها را برای ساختن ونتیلاتورها بازگرداند. مدیر عامل شرکت تسلا و SpaceX ، طبق روال معمول خود ، این کار را انجام داد توییتر برای تأکید بر اینکه چگونه تقسیم منابع ناشی از هراس ناشی از هراس از منابع برای درمان کروناویروس "ممکن است" به قیمت معالجه سایر بیماری ها باشد. "

وی در پاسخ به این سؤال كه آیا وی حاضر به بازپرداخت كارخانجات خود برای تولید ونتیلاتورها است ، پاسخ داد: "اگر كمبودی وجود داشته باشد ، تهویه هوا را درست خواهیم كرد."

ونتیلاتورها تجهیزات پزشکی اساسی هستند که به بیماران اجازه می دهد در شرایط بحرانی با انتقال مکانیکی هوا به داخل و خارج از ریه های خود تنفس کنند. از آنجا که کروناویروس در درجه اول ریه های افراد را آلوده می کند ، کشورهایی که موارد بسیار بزرگی مانند ایالات متحده و ایتالیا با مشکل روبرو هستند ، از تهویه خارج نمی شوند.

با بسته شدن کارخانه ها و کارمندان در قرنطینه ، شرکت های پزشکی نیز قادر به ادامه کار نیستند و در حال حاضر در ظرفیت هستند و تنها بخشی از حجم مورد نیاز را تأمین می کنند.

واقعیت این است که در آنجا کاملاً کافی نیست. می بینیم که در ایتالیا ، این را دیدیم که در چین ، آن را در فرانسه و کشورهای دیگر می بینیم. ما می توانیم بفروشیم که چند نفر را نمی دانم. ایتالیا می خواست ۴۰۰۰ سفارش دهد ، اما فرصتی نیست. آندریاس ویلند ، مدیر اجرایی هامیلتون پزشکی در سوئیس ، یکی از بزرگترین سازندگان دستگاه های تهویه مطبوع در جهان ، به نیویورک تایمز گفت.

مشک ، در توییت پیگیریشفاف سازی كرد كه ونتیلاتورها نمی توانند فوراً تولید شوند اما از آنجا كه تسلا سیستم های HVAC "پیچیده" را برای اتومبیل ها و فضاپیمای SpaceX مجهز به سیستم های پشتیبانی از زندگی است ، می توان این كار را انجام داد.

ماسک به دلیل افتخارآفرینی در توییتر دارای مزیت است و بسیاری از این ادعاهای جسورانه اغلب به واقعیت ترجمه نمی شوند. هنگامی که تسلا عجله دارد تا آخرین مدل SUV مدل Y خود را به موقع تحویل دهد ، مشکلی با وجود دستورات سرپناهی در محل حاضر به کار بستن برخی از کارخانه های خود امتناع ورزید. در حالی که تسلا مجبور شد عملیات شانگهای خود را تعطیل کند ، این کار معمولاً طبق معمول در کارخانه تولیدکننده خودرو در Fremont ، کالیفرنیا است.

"من می خواهم کاملاً واضح باشم که اگر احساس کوچکترین بیماری یا حتی ناراحتی می کنید ، لطفاً موظف به کار خود نباشید. من شخصاً در محل کار خواهم بود ، اما این فقط من است. اگر بخواهید به هر دلیلی در خانه بمانید ، کاملاً خوب است. "" ماسک در نامه ای به کارمندان تسلا نوشت.

علاوه بر موسك ، مدیر عامل جنرال موتورز ، ماری باررا نیز گزارش داد كه كارگران را به منظور تولید تهویه در كارخانجات اتومبیل شركت فراخوانده است.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *