بچه های جوان؟ فقط سه دلار از Amazon FreeTime نامحدود را فقط با ۱ دلار دریافت کنید – ایگر

بچه های جوان؟ فقط سه دلار از Amazon FreeTime نامحدود را فقط با ۱ دلار دریافت کنید

 


gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - بچه های جوان؟ فقط سه دلار از Amazon FreeTime نامحدود را فقط با 1 دلار دریافت کنید

 -  ایگر

فقط به این دلیل که اکثر بچه ها در ایالات متحده حداقل برای چند هفته آینده در خانه و مدرسه هستند ، به این معنی نیست که آنها باید از ذهن خود بی حوصله شوند. آمازون برای کمک به خانواده ها قرارداد اشتراک را کنار گذاشت. اعضای نخست وزیر آمازون می توانند یک اشتراک برنامه سه ماهه خانواده در Amazon FreeTime نامحدود به قیمت ۱ دلار این معامله زمان محدود ۱۵ آوریل به پایان می رسد.

با اشتراک برنامه خانواده نامحدود FreeTime ، حداکثر چهار کودک می توانند به بیش از ۲۰،۰۰۰ برنامه و بازی های محبوب سن ، فیلم ها ، کتاب ها ، کتابهای شنیدنی و مطالب آموزشی دسترسی نامحدودی داشته باشند. محتوای آموزشی از منابع معتبر و شناخته شده از جمله PBS Kids ، Nickelodeon و Disney است. همچنین یک مرورگر دوست داشتنی برای کودکان وجود دارد که کودکان می توانند از طریق انتخاب صحیح ده ها هزار وب سایت و فیلم دسترسی پیدا کنند.

اکنون مشترک شوید

Amazon FreeTime Unlimited در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها و دستگاه ها از جمله تبلت های آتش ، TV TV ، اکو ، کیندل ، اندروید و iOS اجرا می شود. اشتراک Family Plan FreeTime Unlimited در همه دستگاههای پشتیبانی شده کار می کند ، بنابراین یک اشتراک تمام آنچه شما نیاز دارید برای دسترسی به FreeTime با چندین دستگاه وجود دارد.

محتوا با FreeTime بسته به دستگاههای خاص متفاوت است. به عنوان مثال ، زیرا Kindles برای خواندن کتاب بهینه شده است ، شما می توانید عناوین کتابی متناسب با سن پیدا کنید. با Fire TV ، بچه ها می توانند برنامه ها و فیلم های تلویزیونی منتخب کودک را تماشا کنند. با Fire TV و FreeTime Unlimited ، والدین می توانند خدمات و فیلم های خریداری شده را به پروفایل FreeTime برای فرزندان خود اضافه کنند.

Amazon FreeTime Unlimited همچنین کنترل والدین دارد. با استفاده از تنظیمات دستگاه فرزندتان می توانید استفاده از FreeTime فرزندتان را مدیریت کرده یا به داشبورد والدین آمازون دسترسی داشته باشید. کنترل ها و تنظیمات والدین شامل محدودیت زمانی هستند و شما می توانید فیلترهای سنی را تنظیم کنید ، بنابراین هر کودک در خانواده شما می تواند از محتوای متناسب با سن برخوردار باشد. والدین می توانند محتوا را برای سنین ۳ تا ۵ سال ، سنین ۶ تا ۸ سال و ۹ تا ۱۲ سال برای هر کودک در اشتراک خانواده انتخاب کنند.

FreeTime نامحدود سرگرم کننده است ، اما همه فقط سرگرمی نیست. والدین می توانند برای هر کودک اهداف آموزشی تعیین کنند تا برنامه ها و مطالب هدفمند را ارائه دهند. از جمله تنظیمات والدین ، ​​یادگیری اول است ، تنظیماتی که کارتون ها و بازی ها را مسدود می کند تا اینکه کودک اهداف آموزشی روز را برآورده کند. برای دستگاههایی که دارای ویژگی Bedtime هستند ، والدین نیز می توانند FreeTime را تنظیم کنند تا در روزهای مختلف برای هر کودک خاموش شود.

به طور معمول ، اشتراک های FreeTime Unlimited بر اساس تعداد فرزندان و اینکه آیا خانواده دارای عضویت نخست وزیر آمازون است ، صورت می گیرد. عضویت یک کودک FreeTime نامحدود معمولاً ۵ دلار در ماه برای مشتریان آمازون یا ۳ دلار در ماه برای اعضای نخست هزینه می کند. عضویت در خانواده نامحدود FreeTime برای حداکثر چهار فرزند ، ۱۰ دلار در ماه یا ۷ دلار در ماه برای اعضای نخست وزیر یا پیش پرداخت ۹۹ دلار در سال یا ۶۹ دلار برای اعضای نخست است. با این برنامه ویژه به موقع ، هنگامی که بسیاری از کودکان به طور غیر منتظره در خانه هستند ، آمازون یک برنامه خانواده سه ماهه FreeTime Unlimited با هزینه فقط ۱ دلار ارائه می دهد. نرخ اشتراک منظم بعد از سه ماه اعمال می شود ، مگر اینکه والدین آن را لغو کنند.

این معامله برای مشترکان جدید Amazon FreeTime Unlimited یا مشترکین موجود FreeTime نامحدود برای دسترسی به اشتراک ماهانه Single Child یا Family Plan در دسترس است.

FreeTime نامحدود یک اشتراک بسته بندی شده با ارزش در هر زمان است. با میلیون ها کودک که به طور غیر منتظره ای در خانه و مدرسه می گذرانند و در تماس با دوستانشان نیستند ، اشتراک FreeTime نامحدود می تواند به فرزندان شما کمک کند تا به آموزش خود ادامه دهند و به سرگرمی های مناسب دسترسی پیدا کنند.

اکنون مشترک شوید

ما تلاش می کنیم تا خوانندگان خود را در یافتن بهترین معاملات در مورد محصولات و خدمات با کیفیت ، یاری دهیم و آنچه را که با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب می کنیم. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و معاملات موجود در این پست ممکن است در هر زمان تغییر کند. قبل از خرید مطمئن شوید که هنوز هم تأیید شده اند.

Trends Digital ممکن است در مورد محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون داشته باشد ، و این از کارهایی است که برای خوانندگان ما انجام می دهیم.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *