بهترین ایستگاه های شارژ EV برای قدرت و کارایی اضافی – ایگر

بهترین ایستگاه های شارژ EV برای قدرت و کارایی اضافی

 


اگر شما یک وسیله نقلیه الکتریکی (EV) یا پلاگین اتومبیل هیبریدی پلاگین (PHEV) هستید ، شانس این است که چیزی قوی تر از کابل شارژ خانگی سطح ۱ را احتمالاً وسیله نقلیه شما به وجود آمده باشد. چرا؟ ایستگاه شارژ خانگی سطح ۲ (همچنین به آن تجهیزات عرضه وسیله نقلیه الکتریکی یا EVSE گفته می شود) حداقل دو برابر قدرتمندتر و مقرون به صرفه تر است. به علاوه ، موارد زیادی برای انتخاب وجود دارد. با وجود شارژر سطح ۲ ، شما می توانید تقریباً هر باتری EV را هنگام خواب شارژ کنید. حتی می توانید برخی از برنامه ها را برای شروع شارژ بعداً در شب ، در ساعات خارج از اوج برنامه ریزی کنید.

لیست زیر شامل ۱۰ مدل برتر از پنج تولید کننده برتر ایستگاه شارژ است. همه شارژرهای سطح ۲ هستند و دارای کانکتور جهانی SAE J1772 هستند که با هر درگاه شارژ EV کار می کند (تسلا به آداپتور نیاز دارید). دارندگان تسلا باید ایستگاه شارژ تسلا را از این شرکت خریداری کنند ، اما این ایستگاه ها با آداپتور خریداری شده شما از تسلا نیز کار خواهند کرد. قبل از خرید ایستگاه شارژ ، به خاطر داشته باشید که شارژرهای سطح ۲ را نمی توان به یک خروجی استاندارد ۱۲۰ ولت وصل کرد ، بنابراین به یک پریز برق ۲۴۰ ولت بزرگتر نیاز است. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که سیستم الکتریکی خانه شما می تواند ایستگاه شارژ را اداره کند. تولید کنندگان باید دستورالعمل هایی در مورد چگونگی تعیین آن ارائه دهند. خواندن را ادامه دهید تا دریابید که کدام ایستگاه برای شما مناسب است.

Enel X JuiceBox 32 و JuiceBox 40

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - بهترین ایستگاه های شارژ EV برای قدرت و کارایی اضافی

 -  ایگر

Enel JuiceBox در ۳۲ مدل آمپر یا ۴۰ آمپر عرضه شده است و از طریق Wi-Fi امکان پذیر است ، به شما امکان می دهد شارژ را با برنامه موبایل یا وب پرتال JuiceNet برنامه ریزی کنید. ایستگاه شارژ دارای یک قفسه کابل داخلی و قفل امنیتی است. شما می توانید مدلی را انتخاب کنید که سیم های سخت افزاری را به خانه خود وارد کنید و یا مدل پلاگین داخلی آن که دارای پلاگین NEMA 14-50 یا شاخه های NEMA 14-30 یا ۱۰-۳۰ اختیاری است ، خریداری کنید.

ایستگاه شارژ را می توان با آمازون الکسا یا Google Home کنترل و کنترل کرد ، و تنها موجود در لیست است. استفاده داخل و خارج از خانه امکان پذیر است زیرا واحد ضد آب ، ضد گرد و غبار و از پلی کربنات ساخته شده است. همچنین ، در صورت داشتن چندین EV ، می توانید دو یا چند ایستگاه شارژ JuiceBox را به همان مدار وصل کنید. صدور گواهینامه انرژی ستاره JuiceBox در حال انتظار است.

قیمت: ۵۹۹٫۰۰ دلار و ۶۰۹٫۰۰ دلار

سخت افزاری یا پلاگین: هر دو

امتیاز آمپر: ۳۲ و ۴۰

قابلیت Wi-Fi: آره

طول سیم: ۲۵ فوت

منداخل ساختمان / فضای باز: هر دو

ضمانتنامه: ۳ سال

زیمنس VersiCharge و Smart-Grid VersiCharge هوشمند

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - بهترین ایستگاه های شارژ EV برای قدرت و کارایی اضافی

 -  ایگر

ایستگاه های زیمنس VersiCharge در ۳۰ آمپر قرار دارند. آنها به اندازه JuiceBox فوق العاده قدرتمند نیستند ، اما مدل بدون Wi-Fi دومین مقرون به صرفه در لیست است. تا همین اواخر ، شما نمی توانستید از طریق وای فای VersiCharge دریافت کنید ، اما اکنون می توانید با جدیدترین مدل Smart-Grid آنها. با این حال ، این یکی از گران ترین لیست ها است. مانند بسیاری از ایستگاه های شارژ از طریق Wi-Fi ، می توانید از یک برنامه تلفن هوشمند برای نظارت ، تنظیم ، برنامه ریزی و به روز ماندن در شارژ EV خود استفاده کنید.

با استفاده از مدل غیر Wi-Fi ، می توانید آن را برنامه ریزی کنید تا به محض وصل شدن ، شارژ خود را شروع کنید ، یا تا دو ساعت ، چهار ، شش یا هشت ساعت تاخیر را تعیین کنید تا از ساعت های اوج گران قیمت خودداری کنید. به لطف محفظه NEMA 4 قابل استفاده در خارج از منزل است. این واحد همچنین دارای یک بند ناف ۲۰ فوت است و از یک پلاگین NEMA 6-50 (مانند مدل Wi-Fi) بهره می برد. با این وجود واحد سخت افزاری فقط یک بند ناف دارد و باید در داخل آن استفاده شود.

قیمت: ۴۳۷٫۸۸ دلار (سخت افزاری) ، ۴۵۹٫۹۹ دلار (پلاگین) و ۷۵۵٫۷۸ دلار (شبکه هوشمند)

سخت افزاری یا پلاگین: هر دو

امتیاز آمپر: ۳۰ آمپر

قابلیت Wi-Fi: هوشمند-گرید VersiCharge نمی کند

طول سیم: ۱۴ پا برای مدل هارد و ۲۰ پا برای پلاگین و Smart-Grid

درونی بیرونی: هر دو

ضمانتنامه: ۳ سال

ClipperCreek HCS-40 و HCS-50

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - بهترین ایستگاه های شارژ EV برای قدرت و کارایی اضافی

 -  ایگر

ClipperCreek یکی از شرکتهای اصلی ایستگاه شارژ EV است و هنوز هم برخی از بادوام ترین و قدرتمندترین واحدها را در بازار به فروش می رساند. مدل ۴۰ با ۳۲ آمپر و مدل ۵۰ نیز ۴۰ آمپر است ، اما یک مدل ۲۴ آمپر نیز وجود دارد که کمی ارزان تر است. با محفظه NEMA 4 این واحد قابل استفاده در فضای باز است و همچنین یک مدل "ناهموار" برای پول بیشتر وجود دارد که برای شرایط شدید آب و هوایی طراحی شده است. برای تقریباً دو برابر هزینه ، می توانید یک ایستگاه شارژ دوگانه دریافت کنید که شامل دو کانکتور است ، اما فقط برای مدل ۳۲ آمپر است. همچنین شما می توانید دو واحد را به همان مدار وصل کنید.

ایستگاه های ClipperCreek می توانند با دو شاخه NEMA 14-50 یا ۶-۵۰ به سختی وصل شوند. اگر بخواهید شارژ خود را از راه دور کنترل کنید ، یک اشکال وجود دارد - هر Wi-Fi در هیچ مدل ارائه نمی شود. همچنین ، برای جلوگیری از ساعات اوج ، نمی توانید تأخیر شارژ تعیین کنید. شارژ به محض وصل شدن شروع می شود. برای پول بیشتر ، می توانید مدل های قدرتمند تر ۴۸ و ۶۴ را نیز انتخاب کنید.

قیمت: ۵۶۵٫۰۰ دلار و ۶۳۵٫۰۰ دلار

سخت افزاری یا پلاگین: هر دو

امتیاز آمپر: ۳۲ و ۴۰ آمپر

قابلیت Wi-Fi: نه

طول سیم: ۲۵ فوت

درونی بیرونی: هر دو

ضمانتنامه: ۳ سال

ChargePoint Home 32A و Home Flex

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - بهترین ایستگاه های شارژ EV برای قدرت و کارایی اضافی

 -  ایگر

ChargePoint ، همچنین به دلیل شبکه ایستگاه های شارژ عمومی مشهور است ، دو مدل برای شارژ در منزل ارائه می دهد. مدل پایه دارای ۳۲ آمپر است ، از طریق Wi-Fi فعال است و با Nest و Amazon Alexa کار می کند. از برنامه ChargePoint که برای کنترل و نظارت بر شارژ استفاده می شود نیز می تواند برای مکان یابی و پرداخت ایستگاه های شارژ عمومی استفاده شود. مدل افزونه فقط برای استفاده داخلی است و از پلاگین NEMA 6-50 استفاده می کند. با این حال ، مدل سخت کوچه را می توان در فضای بیرون استفاده کرد.

آخرین مدل این شرکت ، Home Flex ، آمپراژ قابل تنظیم تا ۵۰ آمپر را در اختیار شما قرار می دهد تا صاحبان آنها بتوانند با ظرفیت پنل الکتریکی یا ظرفیت ماشین خود مطابقت داشته باشند. از مدل افزونه می توان در خارج از منزل استفاده کرد (برخلاف Home 32A) و از پلاگین NEMA 14-50 یا NEMA 5-50 استفاده می شود. Home Flex را می توان با برنامه ChargePoint ، Nest و Amazon Alexa نیز استفاده کرد. هر دو مدل دارای مجوز Energy Star هستند و آنها را تنها مدل های موجود در این لیست می دانند. جالب اینجاست که در حال حاضر مدل قدیمی Plug in Home 32A نسبت به مدل جدید و قدرتمند Home Flex گران تر است.

قیمت: ۵۵۹٫۲۷ دلار (۳۲ سرسخت) ، ۷۷۶٫۰۰ دلار (پلاگین ۳۲) و ۶۹۹٫۰۰ دلار (پلاگین Flex یا هارد کابل)

سخت افزاری یا پلاگین: هر دو

امتیاز آمپر: ۳۲ آمپر و قابل تنظیم تا ۵۰ آمپر با Home Flex است

قابلیت Wi-Fi: آره

طول سیم: ۱۸ یا ۲۵ فوت با Home 32A و ۲۳ فوت با Home Flex

درونی بیرونی: آره

ضمانتنامه: ۳ سال

Zencar 16A و ۳۲A

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - بهترین ایستگاه های شارژ EV برای قدرت و کارایی اضافی

 -  ایگر

ایستگاه های شارژ Zencar بسیار ارزان قیمت ترین در لیست هستند و هنوز هم محصولات خوبی هستند. واحدهای Zencar نیز با بقیه تفاوت دارند زیرا فقط به عنوان پلاگین در دسترس هستند ، فقط می توانند در داخل خانه استفاده شوند و با کمترین ضمانت یک سال ارائه می شوند. همچنین ، هیچ مدل Wi-Fi را فعال نمی کند. ۱۶A با ۱۶ آمپر دارای قدرت کمترین قدرت در این لیست است و ۳۲A با ۳۲ آمپر رتبه بندی شده است - در حال حاضر قدرتمندترین شرکت است. ۱۶A را می توان با طیف گسترده ای از شاخه ها انتخاب کرد ، بنابراین اگر یک پریز برق قدیمی یا نادر دارید ، این ممکن است شارژر برای شما باشد. مدل ۳۲A جدیدتر گزینه های پلاگین کمتری دارد ، اما یک پلاگین NEMA 14-50 یکی از آنهاست. همچنین ، آمپراژ را می توان در مدل ۳۲A تنظیم کرد.

قیمت: ۱۹۹٫۹۹ دلار (۱۶A) و ۳۴۹٫۹۹ $ (۳۲A)

سخت افزاری یا پلاگین: پلاگین

امتیاز آمپر: ۱۶ آمپر و ۳۲ آمپر

قابلیت Wi-Fi: نه

طول سیم: ۲۵ فوت

درونی بیرونی: سرپوشیده

ضمانتنامه: ۱ سال

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *