Reel News: مرد نامرئی ، وندی ، اسلحه Akimbo – ایگر

Reel News: مرد نامرئی ، وندی ، اسلحه Akimbo

 


gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Reel News: مرد نامرئی ، وندی ، اسلحه Akimbo

 -  ایگر

به Reel News خوش آمدید ، ستون ما که به بررسی آنچه در گیشه می آید و ارزش پول شما در این آخر هفته چیست ، خوش آمدید. این هفته نگاهی می اندازیم مرد نامرئی، وندیو اسلحه Akimbo.

اول اینکه ، ما داریم مرد نامرئیبر اساس رمان کلاسیک H.G. Wells. فیلم زنی را دنبال می کند که سابق بدخواهانه جان خودش را می گیرد و ثروت خود را از او دور می کند. اما او شروع به تعجب می کند که آیا مرگ وی فریب بوده است ، و سپس متقاعد می شود که ظاهرا مرده شوهر سابق او را تعقیب می کند. الیزابت ماس ​​(سرگذشت ندیمه) ستاره ها. کینی می گوید: "او" زن قدرتمندی را که در نقش کابوس گرفتار شده است "کاملاً کامل کرده است." آخرین نسخه فیلم داستانی کلاسیک است و به کارگردانی لی وانل نیز ساخته است که فیلمنامه را نیز نوشت. وان فیلمنامه‌نویس پشت فرانچایز Saw و Insidious است و به دلیل همکاریهای فراوان با کارگردان جیمز وان مشهور است. مرد نامرئی ۲۸ فوریه به تئاترها می رود.

در ادامه ، ما داستان محبوب عزیز پیتر پن را کاملاً مجسم کرده ایم وندی. این فیلم به دنبال دوست پان وندی و برادرانش است که با قطار به جزیره مرموز می روند و پیری و زمان غیرمترقبه می شوند. کودکان تحت هدایت موجودی زیر آب اسطوره ای هستند که آنها را "مادر" می نامند و آنها مجبور می شوند برای محافظت از او و جوانی خود بجنگند. کینی می گوید: "تا زمانی که تخیل و امید را زنده نگه دارند ، آنها هرگز پیر نمی شوند!" این فیلم ، دوین فرانسه را به عنوان وندی بازی می کند ، و به کارگردانی بن زیتلن (جانوران حیات وحش جنوبی) وین می گوید: "من واقعاً از این فیلم هیجان زده ام. من یک هوادار بزرگ هستم که هالیوود وقتی داستان های کلاسیک را ترجمه می کند یا به پشت پرده نمی پردازد. " وندی در تاریخ ۲۸ فوریه به سینماها پرواز می کند.

سرانجام ، ما نگاهی می اندازیم اسلحه Akimboبا بازی دانیل رادکلیف و سامرا بافی. در آینده ای نه چندان دور ، مایلز دنبال می کند ، یک توسعه دهنده بازی ویدیویی nerdy و bland که یک روز با اسلحه هایی که به دستانش پیچیده است از خواب بیدار می شود و مجبور می شود در یک باشگاه محبوب مبارز آنلاین بازی کند. وین خاطرنشان می کند: "احساس می شود Deadpool ملاقات می کند بازی های گرسنگی! " Keeneys می افزاید: "این یک کمدی تاریک است ، اما خشونت خونین زیادی وجود دارد ، و بسیاری از مزایا ، بنابراین این را در ذهن داشته باشید." اسلحه Akimbo 28 فوریه به سینما می رود.

وین می گوید: "اگر قرار است آخر هفته یک فیلم را ببینید ،" مرد نامرئی"

برای بررسی بیشتر فیلم ها و اخبار ، به www.digitaltrends.com/topic/reel-news مراجعه کنید

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *