Digital Trends Live: لیست مشتری های سرقت شده Clearview AI ، Xbox Series X – ایگر

Digital Trends Live: لیست مشتری های سرقت شده Clearview AI ، Xbox Series X

 


gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Digital Trends Live: لیست مشتری های سرقت شده Clearview AI ، Xbox Series X

 -  ایگر

در این قسمت از دیجیتال Trends Live ، میزبان Greg Nibler و Dan Gaul درباره بزرگترین مباحث مربوط به فناوری از جمله سرقت لیست مشتریان Clearview AI ، یک نشت Surface Duo ، یک چشم AR برای آتش نشانان و موارد دیگر بحث می کنند.

سپس نگاهی می اندازیم به Xbox Series X آینده ، که دارای ردیابی پرتوهای متغیر ، Smart Delivery و دو برابر قدرت Xbox One است.

آکیف اکین

آکیف اكین ، رئیس جمهور اكین ، برای گفتگو در مورد استفاده از فناوری هوشمند برای ایمن نگه داشتن شهرهای هوشمند ، و چگونگی ارائه این شركت سیستم ها و دستگاه های عامل در سطح شهر برای مدیریت ترافیك و اجرای قانون ، در این برنامه شركت می كند.

در ادامه ، Caleb Denison ویرایشگر ارشد DT بلندگوی بلوتوث Ultimate Ears Hyperboom را بررسی می کند ، که صدای کم کیفیت عالی را در خود جای می دهد و ۳۹۹ دلار قیمت دارد.

آن وقت زمان آن فرا رسیده است تا بخش Reel News ما ، جایی را ببینیم که به سمت جعبه می رود. این هفته ، ما بحث می کنیم مرد نامرئی، وندیو اسلحه Akimbo.

باک جردن

سرانجام ، ما با بوک جردن ، مدیر اجرایی Miso Robotics ، به روبات های سرویس غذا نگاهی می اندازیم ، که در مورد اینکه چگونه روبات ها جایگزین انسان نمی شوند ، صحبت می کنند ، اما در صورت کمبود کارگران ، پر می شوند.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *