فیسبوک کنفرانس توسعه دهنده F8 را در میان ترسهای کورو ویروس لغو کرد – ایگر

فیسبوک کنفرانس توسعه دهنده F8 را در میان ترسهای کورو ویروس لغو کرد

 


فیس بوک اعلام کرده است که کنفرانس سالانه توسعه دهنده آن ، F8 ، به دلیل نگرانی در مورد گسترش تاج ویروس ، که به طور رسمی با عنوان Covid-19 شناخته می شود ، لغو می شود. این رویداد معمولاً در اواخر آوریل یا اوایل ماه مه برگزار می شود.

این اطلاعیه در یک پست وبلاگ ساخته شده است ، که در آن فیس بوک اعلام کرده است که از طریق رویدادهای محلی ، پخش مستقیم و فیلم ها ، روش های دیگری برای اعلام محصولات و خدمات جدید برنامه ریزی خواهد کرد. این شرکت می گوید که جزئیات بیشتری را درباره برنامه های جدید خود برای F8 در هفته های آینده به اشتراک خواهد گذاشت.

وی گفت: "این یک تماس سخت برای برقراری ارتباط بود - F8 یک رویداد فوق العاده مهم برای فیس بوک است و یکی از راه های مورد علاقه ما برای تجلیل از همه شما در سراسر جهان است - اما ما باید سلامت و ایمنی همکاران توسعه دهنده خود ، کارمندان و کنستانتینوس پاپاملیتیادیس ، مدیر مشارکت در بستر های نرم افزاری ، در فیس بوک گفت: "هرکسی که کمک کند F8 را روشن کند". "ما روشهای دیگری را برای حفظ قسمت حضوری F8 مورد بررسی قرار دادیم ، اما برای ما مهم است که یک رویداد فراگیر برگزار کنیم و به هیچ وجه احساس حضور داشتن F8 بدون توسعه دهندگان بین المللی ما را احساس نمی کند."

فیس بوک F8
مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگ در کنفرانس توسعه دهندگان Facebook F8 2019 صحبت می کند. فیس بوک

این اولین رویداد علمی نیست که می تواند پیرامون ترس از کرونا ویروس لغو شود. بعد از گذشت چند هفته شرکتها از کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۰ ، GSMA که سازمانی است که این رویداد را اجرا می کند ، سرانجام آنرا لغو کرد.

شیوع این بیماری بر سایر بخشهای صنعت فناوری نیز تأثیر گذاشته است. اپل اعلام کرد به دلیل این که مجبور نشده بود تولید آیفون را به طور موقت متوقف کند ، پیش بینی های سه ماهه خود را برآورده نمی کند ، و به دلیل اینکه تقاضا برای محصولات اپل در چین در میان شیوع آن کاهش یافته است. به تازگی مایکروسافت اعلام مشابهی را اعلام کرد و خاطرنشان کرد که کورو ویروس در زنجیره تامین جهانی خود تأثیر داشته است. شرکت های دیگری از جمله تسلا و انویدیا نیز اطلاعیه هایی در رابطه با تأثیر تاج ویروس بر روی زنجیره تأمین اعلام کرده اند.

آخرین شیوع coronavirus از دسامبر سال ۲۰۱۹ به طور پیوسته در حال رشد است. در زمان این نوشتن ، بیش از ۸۰،۰۰۰ نفر به کرونا ویروس مبتلا شده اند که بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ کشته داشته اند. سازمان بهداشت جهانی همچنین هشدارها را به كشورها اعلام كرده است كه فرض می كنند موارد بیشتری خواهد داشت و آماده شدن به این ترتیب است.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *