Digital Trends Live: ایالات متحده در برابر هواوی ، “هابی” ، و بیشتر موارد Facebook – ایگر

Digital Trends Live: ایالات متحده در برابر هواوی ، "هابی" ، و بیشتر موارد Facebook

 


gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Digital Trends Live: ایالات متحده در برابر هواوی ، "هابی" ، و بیشتر موارد Facebook

 -  ایگر

در این قسمت از Digital Trends Live ، میزبان Greg Nibler و Caleb Denison به داستانهای برتر در زمینه فن آوری می پردازند ، از جمله اتهاماتی که توسط Huawei توسط ایالات متحده آمریکا گرفته شده است ، قیمت ظاهراً بالای پلی استیشن نسل بعدی ، چیزهای غریبه ۴، برنامه Hobbi فیس بوک و موارد دیگر.

آن Ahola Ward

سپس با آنه آهولا بخش ، مدیر ارشد اجرایی CircleClick صحبت می کنیم ، در مورد وضعیت حریم خصوصی آنلاین ، و اگر انتظارات مصرف کنندگان خیلی زیاد است.

در ادامه ، از Ciara Pressler ، بنیانگذار و نویسنده Pregame برای بخش کار / زندگی خود استقبال می کنیم. این هفته ، او به کارهای دوستانه و دوستانه شیرجه نمی خورد.

جف آلهلم

جف آلهلم ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت دیجیتال آئرولوس ، سپس در مورد ممنوعیت هواپیماهای بدون سرنشین چینی و چگونگی باز کردن فرصتی برای شرکتهای هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی بحث می کند.

بعداً با کن یئونگ ، سردبیر فناوری Flipboard ، که بزرگترین اخبار فنی این هفته را شامل می شود ، از جمله لغو MWC و اطلاعیه های مربوط به رویداد سامسونگ ، به پایان می رسد.

پاملا وبر

در این عصر فن آوری ، مردم هنوز به دنبال ستاره ها برای پاسخ هستند. ما از پاملا وبر ، مدیر ارشد عملیاتی ۹۹ طراحی استقبال می کنیم تا در مورد بخش طالع بینی و سایر افرادی که به صورت آنلاین رشد بزرگی پیدا می کنند صحبت کنیم.

سرانجام ، ما با آنچه در سرگرمی اتفاق می افتد با هفتگی خود در بین بخش های جریان ، جبران می کنیم. این هفته ، ما بحث می کنیم چیزهای غریبه ۴، فیلم آینده بتمنو ریک مورانیس به بازگشت عزیزم ، من بچه ها را خرد کردم.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *