نحوه جفت کردن AirPods اپل با کامپیوتر ویندوز – ایگر

نحوه جفت کردن AirPods اپل با کامپیوتر ویندوز

 


کسانی از ما هستند که وفادار هستند ، و کسانی از ما که ترجیح می دهند مخلوط شوند و مطابقت داشته باشند. شاید از صدای واضح Apple AirPods لذت ببرید ، اما وقتی صحبت از رایانه می شود ، رایانه های شخصی ویندوز انتخاب مورد نظر شما نسبت به مک بوک ها هستند. این زیبایی رقابت بین مارک ها است. تعداد زیادی شرکت وجود دارد که مواد شیرینی را تهیه می کنند ، و انتخاب و انتخاب بهترین کار برای شما آسان است.

چه اتفاقی می افتد ، وقتی می خواهید آن AirPod ها را به رایانه شخصی خود وصل کنید؟ آیا آنها با یکدیگر سازگار هستند؟ برای ایجاد پیوند بین این مارک های مخالف چه کاری باید انجام دهید؟ خوشبختانه ، ما همه جواب ها را گرفتیم.

مطمئن شوید که دنده شما سازگار است

مدیر دستگاه Windows

جواب کوتاه؟ بله ، شما می توانید حداقل در اکثر موارد ، Apple AirPods را به رایانه ویندوز متصل کنید. قبل از پیشروی با AirPods ، می خواهید مطمئن شوید که رایانه شخصی شما دارای قابلیت های بلوتوث است. اینجا خبرهای خوب و بدی وجود دارد. خبر خوب این است که بلوتوث یک فناوری گسترده در روزگار مدرن است و تعیین اینکه رایانه شما آن را دارد یا نه ، بسیار ساده است. خبر بد این است که اگر کامپیوتر این کار را نکند ، این پایان خط است.

به هر حال ، برای فهمیدن اینکه رایانه شخصی شما بلوتوث دارد ، روی دکمه Windows Start راست کلیک کرده و سپس مدیر دستگاه را پیدا کنید. اگر یک ورودی بلوتوث در لیست دستگاه ها وجود دارد ، متناسب باشید! بلوتوث دارید و می توانید با بقیه مراحل این کار پیش بروید. اگر وجود نداشته باشد ، احتمالاً توانایی بلوتوث را ندارید.

اگر معلوم شود که قابلیت بلوتوث در رایانه شخصی ندارید ، چند گزینه دیگر وجود دارد. یک آداپتور بلوتوث مقرون به صرفه ترین گزینه خواهد بود. با این حال ، روش های دیگری برای آوردن صدای بهتر به رایانه شما وجود دارد. تعدادی بلندگو برای محاسبات بهینه شده اند که قصد دارند صدای بیشتری به رایانه شما وارد کنند. یا می توانید هدفون دیگری را انتخاب کنید ، شاید گزینه سیمی باشد که نیاز به بلوتوث را نادیده می گیرد.

حالا ، کجا آن AirPod ها را تنظیم کردیم؟

تنظیم رایانه شخصی خود

بلوتوث ویندوز و سایر دستگاه ها

برای شروع فرآیند اتصال ، دوباره روی آن دکمه Start Windows کلیک راست کنید. از آنجا ، روی تنظیمات کلیک کنید ، و سپس دستگاه ها را دنبال کنید. این شما را به صفحه "بلوتوث و سایر دستگاه ها" سوق می دهد.

با کلیک بر روی دکمه "افزودن بلوتوث یا دستگاه دیگر" ، سپس نوع دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. نکته: این دستگاه بلوتوث است. پس از انتخاب ، کامپیوتر لیستی از دستگاه های سازگار را برای اتصال به نزدیکی شما جمع می کند.

صفحه دستگاه های بلوتوث برای ویندوز

اگر علاقه مند باشید ، می توانید راهنمایی بسیار گسترده تری برای روشن کردن بلوتوث در رایانه شخصی Windows خود نیز داشته باشیم.

اتصال AirPods

اکنون که رایانه شخصی خود را آماده اتصال دارید ، AirPods خود را بگیرید. درب مورد شارژ غلاف ها را باز کنید ، اما غلاف ها را در جای خود بگذارید. دکمه تنظیم را در پشت کیس فشار داده و نگه دارید تا چراغ وضعیت روی کیس سفید شود.

از اینجا ، AirPods باید در لیست دستگاههای بلوتوث ظاهر شود. آنها را انتخاب کنید ، آنها را به هم وصل کرده و با راحتی و راحتی اپلیکیشن های Apple AirPod خود ، به لیست پخش Spotify یا ویدیوی YouTube گوش فرا دهید.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *