بازی های تلفن همراه در حالی که شهروندان چینی در خانه بمانند ، افزایش می یابد که باعث تجمع عروق کرونوس می شود – ایگر

بازی های تلفن همراه در حالی که شهروندان چینی در خانه بمانند ، افزایش می یابد که باعث تجمع عروق کرونوس می شود

 


gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - بازی های تلفن همراه در حالی که شهروندان چینی در خانه بمانند ، افزایش می یابد که باعث تجمع عروق کرونوس می شود

 -  ایگر

در میان هشدارهای شدید و گزارش های مربوط به اختلال در صنعت ، آماری دیگر که در ماه گذشته از چین ظاهر شد ، برخی از بشریت را به این وضعیت منتقل می کند. میلیون ها نفر در حالی که باید در خانه بمانند برای جلوگیری از تاج ویروس ، به طور رسمی با نام Covid-19 ، که همچنان به چین خود ادامه می دهد ، روی می دهند.

بازی های موبایل در چین حاکم است و فروشگاه App چین دارای شماره ای برای اثبات آن است. به گفته گروه تحلیلگر سنسور برج ، بین ۱۱ ژانویه و ۹ فوریه ۲۰۲۰ ، ۴۵٪ بازی های بار اول بازی نسبت به مدت مشابه سال گذشته وجود داشته است.

مردم فقط بازی ها را بارگیری نمی کنند تا بعد از آن فراموش نشوند. هزینه ها با ۲۳٪ افزایش است بازی برای تغییر (نسخه چین) PUBG موبایل)، افتخار پادشاهانو بیرون مغز در بین نوازندگان برتر بازیکنان به احتمال زیاد وقت بیشتری را با آن بازی ها می گذرانند و به آنها فرصت می دهند تا به اندازه کافی سرمایه گذاری کنند تا بتوانند پول بیشتری را خرج کنند تا از آنجایی که در معاملات خرد می کردند.

این فقط بازی هایی نیستند که از بالای لیست استفاده می کنند. برنامه های آموزش و پرورش و تجارت در حال افزایش است زیرا مردم چین از محل کار و مدرسه در خانه می مانند. کتی ویلیامز ، استراتژیست بینش تلفن همراه برای برج سنسور ، می گوید که داده ها حاکی از این است که والدین از برنامه هایی برای کاهش زمان یادگیری فرزندانشان استفاده می کنند.

با این حال ، انتظار می رود کارگران چینی تا آنجا که ممکن است کار کنند ، زیرا دولت به متخصصان دستور داده تا از خانه کار کنند. برنامه های کار از راه دور - با DingTalk ، کنفرانس Tencent و WeChat کار که منجر به هزینه می شود - در ماه گذشته شاهد برآمدگی های بزرگی بود.

در مقابل ، استفاده از برنامه سفر کاهش یافته است. برج سنسور "کاهش چشمگیر" ۳۶٪ نسبت به سال گذشته را نشان داد ، که آن را به محدودیتهای مسافرتی که در پاسخ به تاج ویروس اعمال شده است ، نسبت داد.

همه اینها با احتیاطی صورت می گیرد که میزان استفاده و هزینه برنامه نسبت به جشن های سال نو چینی افزایش می یابد ، که در روز شنبه ۲۵ ژانویه سال جاری افتاد. با این حال ، ویلیامز گفت که مقایسه نسبت به مدت مشابه سال گذشته و وزن ارقام ، حتی در هنگام فاکتور گرفتن در سال جدید ، تغییر را نشان می دهد.

شهروندان چینی به آرامی به کار خود باز می گردند ، اما گزارش ها حاکی از آن است که اوضاع خیلی به پایان رسیده است. هنوز مشخص است که اثر coronavirus چه تاثیری در بازی و برنامه ها خواهد داشت و پیامدهای گسترده تر چه خواهد بود.

علیرغم نوبت مثبت بازی و برنامه ها ، coronavirus بر تجارت در سراسر جهان تأثیر منفی گذاشته است. کنفرانس گسترده جهانی موبایل در بارسلونا لغو شد ، شرکت هایی که به تولید و مواد در چین متکی هستند گزینه های کمی دارند و حتی برخی از شرکت های بازی با تاخیر و کمبود محصول روبرو هستند.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *