نحوه همگام سازی تقویم Outlook خود با یک آیفون – ایگر

نحوه همگام سازی تقویم Outlook خود با یک آیفون

 


اگرچه آنها هنوز هم ممکن است رقیب سرسختی باشند ، اما اپل و مایکروسافت این روزها از محصولات یکدیگر بیشتر پذیرایی می کنند. این بدان معناست که اگر صاحب یک آیفون هستید و از Outlook برای مدیریت تقویم های خود استفاده می کنید ، می توانید این دو را با چند قدم سریع همگام سازی کنید.

این بدان معنا نیست که روند کاملاً بدون مشکلات آن است. اطمینان از اینکه همه چیز به درستی تنظیم شده است بستگی به رایانه ای که استفاده می کنید و تنظیماتی که انتخاب کرده اید بستگی دارد. اگر مطمئن نیستید که چه کاری انجام دهید ، راهنمای مفید ما به شما کمک می کند تا شما را بیرون ببرد و شما را از کار بیاندازد.

مرحله ۱: با همگام سازی خودکار شروع کنید

microsoft دفتر پشتیبانی تماس با تقویم google 2016 را برای چشم انداز مک و 1 اضافه می کند

ابتدا مطمئن شوید که Outlook را در رایانه و iPhone خود نصب کرده اید ، سپس با یک حساب Outlook یکسان در تمام دستگاه های خود وارد سیستم شوید. Outlook در iOS رایگان است ، اما نسخه های Mac و PC به اشتراک Office 365 احتیاج دارند ، بنابراین قبل از شروع حتما این کار را انجام دهید.

مایکروسافت همگام سازی تقویم های شما را بسیار ساده کرده است. اگر با همان حساب Outlook وارد سیستم شوید ، هر تغییری که در تقویم های خود ایجاد می کنید در همه دستگاه های شما همگام سازی می شود. این بدان معناست که اگر یک رویداد یا قرار ملاقات جدید را در رایانه شخصی خود اضافه کنید ، به عنوان مثال ، چند ثانیه بعد ، در iPhone شما ظاهر می شود. نیازی به مجدداً همگام سازی نیست هر بار که یک رویداد جدید تقویم Outlook ایجاد می کنید یا زمان قرار ملاقات را تغییر می دهید. ساده.

مرحله ۲: همگام سازی همه تقویم ها در ویندوز را انتخاب کنید

نحوه همگام سازی تقویم Outlook خود با یک آیفون

به طور پیش فرض ، همه تقویم های Outlook شما از ویندوز به آیفون شما همگام سازی می شوند. اگر می خواهید کمی کنترل بیشتری داشته باشید ، می توانید کدام تقویم ها را برای همگام سازی انتخاب کنید و کدام یک را حذف کنید. اگر در حال همگام سازی بین رایانه شخصی ویندوز و آیفون خود هستید ، آن را باز کنید تنظیمات برنامه را بر روی آیفون خود ، روی ضربه بزنید شناسه اپل در بالا ، سپس به ضربه بزنید iCloud. در اینجا ، ضامن را در کنار خود حرکت دهید تقویم ها در سمت چپ به طوری که خاموش باشد.

بعد ، با کابل لایتنینگ آی فون خود را به رایانه وصل کنید. در ویندوز ، iTunes را باز کرده و روی آن کلیک کنید آیکون آیفون در گوشه بالا سمت چپ ، سپس کلیک کنید اطلاعات در ستون سمت چپ این صفحه ای را باز می کند که می توانید موارد مختلفی را با آیفون خود همگام کنید. کادر کنار را علامت بزنید همگام سازی تقویم ها با و مطمئن شوید چشم انداز در منوی کشویی انتخاب شده است.

اکنون می توانید انتخاب کنید که آیا همه تقویم های خود را ، یا فقط موارد برگزیده ، همگام سازی کنید. گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. در زیر این می توانید تصمیم بگیرید که آیا رویدادهای تقویم را که قدیمی تر از ۳۰ روز نیستند ، جست و جو کنید. هنگامی که خوشحال شدید ، کلیک کنید درخواست دادن.

مرحله ۳: همگام سازی همه تقویم ها را در macOS انتخاب کنید

نحوه همگام سازی تقویم Outlook خود با یک آیفون

متأسفانه ، هیچ راهی معادل برای انتخاب كدام تقویم برای همگام سازی از Outlook در Mac با iPhone شما وجود ندارد. شما فقط می توانید این کار را با تقویم هایی که به صورت محلی در Mac شما ذخیره می شوند ، انجام دهید. با مشاهده همزمان اینکه Outlook داده های شما را با ابر همگام می کند ، نمی توانید انتخاب کنید و از این طریق همگام سازی کنید.

با این حال ، می توانید تقویم های Outlook را مخفی کنید. برای این کار ، Outlook را بر روی آی فون خود باز کنید ، سپس روی ضربه بزنید نماد تقویم در گوشه پایین سمت راست بعد ، به شیر خود ضربه بزنید نماد حساب در گوشه بالا سمت چپ؛ از اینجا ، هر تقویم را که می خواهید پنهان کنید ، برداشت کنید.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *