یک شکلک دوست داشتنی دوست داشتنی در آشپزخانه جدید Emoji Gboard ایجاد کنید – ایگر

یک شکلک دوست داشتنی دوست داشتنی در آشپزخانه جدید Emoji Gboard ایجاد کنید

 


مردم یک گلدان حباب از احساسات مختلط هستند ، و گرچه نادر است ، گاهی اوقات emoji های مدفوع فقط برای بیان احساسات کافی نیستند. خوشبختانه ، آن لحظات بسیار دلخراش با Gboard برای آشپزخانه ایموجی جدید اندرویدی به پایان می رسد ، که به شما امکان می دهد عناصر را به emoji های محبوب اضافه کنید تا یک واکنش کامل برای لحظه ایجاد کنید.

متأسفانه ، ویژگی جدید همه ایموجی های موجود در کتابخانه شما را پوشش نمی دهد - فقط مشهورترین نمونه ها. از طرف مثبت ، این بدان معناست که هر ایموجی ریمیکس شده شما دارای کیفیت بسیار بالایی است ، زیرا هرکدام توسط طراحان Google ساخته شده است. مثالهایی از ساده ترین ، مانند آمیختن ایموجی های "در عشق" و "قلب بوسیدن" برای ساخت ایموجی های "قلب فوق العاده بوسیدن" ، تا بعضی از آنها پیچیده تر ، مانند ترکیب "قلب" و "چشم پول" وجود دارد. "ایموجی ها را به یک ایموجی" قلب چشم ".

این حتی عجیب ترین پیشنهاد هم نیست و برخی از ترکیب های ایموجی موجود ، نگاهی آزاردهنده به اندیشه های ذهنی گوگل نشان می دهند. ما مطمئن نیستیم که چه کسی تصمیم به ترکیب ایموجی های "میمون" و "کاکتوس" گرفته است ، اما "کاکتوس میمون" تازه ایجاد شده مطمئناً کابوس های ما را برای مدتی تعقیب می کند.

استفاده از ویژگی جدید آسان است - کافی است روی یک ایموجی ضربه بزنید و اگر گزینه های مجلسی برای آن واکنش خاص در دسترس است ، می توانید گزینه ها را مرور کرده و آن را انتخاب کنید. بلافاصله روش واضح و مشخصی وجود ندارد که بتوانید از Emoji Kitchen گزینه های Emoji Kitchen استفاده کنید و کدام یک را ندارید ، بنابراین شیرجه بزنید و آزمایش کنید تا ببینید آیا موارد مورد علاقه شما قطع شده است یا خیر.

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - یک شکلک دوست داشتنی دوست داشتنی در آشپزخانه جدید Emoji Gboard ایجاد کنید

 -  ایگر

اگر از Google که به یک ایموجی خاص علاقه مند نشده است به درمان ستاره داده شود ، نگران نباشید ، زیرا مطمئناً به مرور زمان اضافه می شود. Gboard دارای کمبود سایر ویژگی هایی نیست که می توانید در عوض از آنها استفاده کنید ، از جمله ایموجی های شخصی.

از امروز از امروز Emoji Kitchen برای Android به Gboard می آید ، و برای دسترسی به آن لازم است که از Gboard استفاده کنید و استفاده کنید. اما اگر نمی توانید منتظر شیرجه رفتن در کشوی ایموجی خود باشید ، می توانید بلافاصله با دسترسی به برنامه Gboard Beta به آن دسترسی پیدا کنید. متأسفانه برای طرفداران iOS ، در حال حاضر فقط Android است ، اما با دانستن Google ، امیدوارم مدت زیادی نگذرد که عاشقان آیفون بتوانند یک ایموجی گاوچران با روح را پست کنند.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *