۴ ماه با Galaxy Fold سامسونگ ثابت کرد که Galaxy Z Flip یک موفقیت خواهد بود – ایگر

۴ ماه با Galaxy Fold سامسونگ ثابت کرد که Galaxy Z Flip یک موفقیت خواهد بود

 


آماده شدن برای برخی از تبشیر ، زیرا من تبدیل شده اند. من شک و تردید Galaxy Fold را شروع کردم ، اما از آن پس این نور را دیده ام. من اکنون مردی هستم که تلفن را به دست هر کسی که مبهم است علاقه مند است تا جلال آینده را به آنها نشان دهد. برتری آن باعث می شود که از Galaxy Z Flip ، دومین تلفن هوشمند تاشو سامسونگ ، هیجان زده شوم.

من شش ماه گذشته از Samsung Galaxy Fold استفاده کرده ام و هنوز هم آن را یکی از جالب ترین تلفن های هوشمند تغییر دهنده زندگی امروزه می دانم. اگر سامسونگ Z Flip را به درستی دریافت کند - که ، همانطور که می خواهم توضیح دهم ، احتمالاً می خواهد - سامسونگ قصد دارد تلفن های هوشمند تاشو را کنترل کند.

از کی شروع شد؟

شش ماهه کهکشان اخبار خوب z تلنگر صفحه نمایش باز

Galaxy Fold با یک لیست طولانی از مشکلات راه اندازی شد. سامسونگ نگذاشت که کسی در طول MWC 2019 Galaxy Fold را لمس کند ، که من و سایر افراد مشکوک است. زمان پرتاب تحریک طعم های طوفان گذشت و خودداری از زمان دستی باعث شد تا همه بدترین انتظار را داشته باشند. این ترسها درست ثابت شدند ، زیرا اولین مدل ها پس از بروز مشکلات طراحی به تلفن های شکسته فراخوانده شدند.

تا IFA 2019 ، در ماه سپتامبر نیست که من برای اولین بار از Galaxy Fold استفاده کردم. من از طریق تغییراتی که در نسخه جدید ایجاد شده بود صحبت شدم و توانستم پیشرفت های چند کاره ای را که در زمان خرابی گوشی به نرم افزار ایجاد شده است ، دست اول بدم. من به سرعت فهمیدم که سامسونگ از زمان پرتاب خود آموخته است.

فقط یک ساعت با تلفن کافی بود تا بدانم یکی را می خواهم. من در اواخر ماه اکتبر قرارداد جدید ۵G را با شرکت حمل و نقل آمریکایی EE امضا کردم. من البته هیجان زده بودم. اما من حدس نمی زنم که چقدر می تواند استفاده از تلفن من را تغییر دهد.

این همه به این موضوع بستگی دارد

شش ماه کهکشان برابر اخبار خوب z تلنگر لولا بسته

راز موفقیت سامسونگ لولا طراحی مجدد فوق العاده است. لولا مکانیکی پیچیده Fold یک تغییر عظیم و همچنین مهمترین بخش تجربه تلفن هوشمند تاشو است. موتورولا اخیراً ثابت کرده است که درست گرفتن چقدر سخت است. لولا Fold فعلی قوی ، صاف و قابل اعتماد است. این کلید موفقیت تلفن است - و همین مسئله در مورد Galaxy Z Flip سامسونگ نیز اثبات می شود.

بنابراین ، آیا لولا در مورد Galaxy Fold من نگه داشته شده است؟ این دارد. من استفاده از Galaxy Fold را در اوایل نوامبر ۲۰۱۹ شروع کردم. این سفر من را در یک سفر دو هفته ای به ژاپن همراهی کرد و تلفن اصلی من در CES 2020 بود. گرما ، سرما ، باران و برف پایدار آن است. زمان صفحه نمایش روزانه من حدود پنج ساعت است. من کاربر سبک نیستم

آیا اکنون آن فلاپی ، خزنده و غمناک است؟ جواب منفی. به اندازه اولین بار که تلفن را نگه داشتم ، آنقدر محکم نیست ، اما هیچ گونه شکاف ، سنگ زنی یا شلوغی متحمل نمی شود. ضربه محکم و ناگهانی مغناطیسی که گوشی را بسته نگه می دارد ، همچنان به اندازه روز اول محکم و دقیق است. در ابتدا من تلفن را به صورت زنجبیل درمان می کردم ، اما این دوره بعد از چند هفته می گذرد. من الان مثل هر تلفنی باهاش ​​رفتار میکنم

Galaxy Fold درون جیب و کیف قرار دارد و در باران از آن استفاده می شود و همان گرد و غبار و روتاری را که با هر تلفنی که من در آن قرار دارد ، تحمل می کند. گلکسی فولد تحمل کرده است.

چرا برای Galaxy Z Flip مهم است

از روشی که صفحه بیرونی برنامه ها را فوراً تغییر می دهد ، هنگام باز کردن تلفن ، به سه پنجره چند کاره ، صفحه نمایش بزرگ همه جانبه و جذاب است. در گذشته ، من اغلب می توانم لپ تاپ خود را برای برنامه ریزی یک جلسه یا نوشتن یک ایمیل طولانی در نظر بگیرم. صفحه نمایش بزرگ و نرم افزاری کهکشانی Galaxy Fold این کار را خیلی سریع و راحت انجام می دهد ، اکنون می توانم لپ تاپ خود را نگه ندارم.

باتری یکی دیگر از مزایای اصلی است. بدون در نظر گرفتن آنچه من انجام می دهم ، بدون شکست تمام طول روز است. با خوشحالی ساعتها از فیلمبرداری در پرواز جان سالم به در برد ، سپس از طریق ایمیل ، اجتماعی ، تماس و استفاده از دوربین برای عکس و فیلم در همان روز با انرژی صرفه جویی در هنگام بارگیری از آن استفاده کرد. من هرگز نگران نكردن باتری Galaxy Fold بودم.

من از تماشای فیلم به دلیل صفحه بزرگ لذت می برم و نمایش ها و کانال های بیشتری را در YouTube کشف کرده ام که به دلیل آن لذت می برم.

سپس دوربینی وجود دارد که در اکثر شرایط عکسهای عالی می گیرد و تعطیلات دو هفته را کاملاً اداره می کند. سرانجام ، این نرم افزار همان تجربه محکم است که در گلکسی S10 و نوت ۱۰ پلاس یافت می شود. تنها ناامیدی من فقدان آندروید ۱۰ است. سامسونگ همچنان از آخرین نسخه Android آهسته است.

سقوط؟

شش ماهه کهکشان صفحه نمایش خوب اخبار z flip را روشن کنید

Galaxy Fold کاملاً کامل نیست. اتصال ۵G می تواند فشار زیادی را روی باتری ایجاد کند ، تا جایی که خوشحالم که ۵G در جایی که زندگی می کنم ندارم. همچنین ، صفحه نمایش خارجی غیر از مشاهده اعلان ها و Google Maps برای هر چیزی خوب نیست. من به باز کردن صورت تکیه می کنم ، زیرا سنسور اثر انگشت کوچک و غیر قابل اعتماد است. اوه ، و گران است اما تو آن را از قبل می دانستی.

در مورد چین خوردگی صفحه نمایش چطور؟ به راحتی قابل توجه است ، اما من آمده ام که آن را نادیده بگیرم. وقتی صفحه نمایش روشن است و رو به روی من است ، ناپدید می شود. من می توانم آن را زیر انگشت خود کمی حس کنم ، اما در بسیاری از مواقع وجود ندارد که من انگشت خود را مستقیم از وسط صفحه اجرا کنم ، بنابراین مشکلی نیست.

این بدان معنی است برای Galaxy Z Flip ، گوشی هوشمند تاشو عمودی سامسونگ؟ این بدان معناست که سامسونگ از قبل یک تلفن هوشمند تاشو عالی دارد و اکنون فقط باید آن را با یک طراحی متفاوت تطبیق دهد. تکرار شروع ناخوشایند Fold بعید نیست. امیدوارم Galaxy Z Flip از همان ابتدا یک تلفن قابل اعتماد نسل بعدی باشد.

برداشتهای اولیه Galaxy Z Flip خوب هستند

بن وود ، تحلیلگر موبایل CCS Insight ، پیش از آغاز ۱۱ فوریه ، مدتی را با Galaxy Z Flip گذراند و دیدگاه خود را درباره تلفن و فناوری جدید با Digital Trends به اشتراک گذاشت.

وود موافقت كرد: "سامسونگ مطمئناً پیشرفته ترین دستگاه پخش در هنگام صحبت از تلفن های هوشمند با نمایشگرهای منعطف است." گلکسی Z فلیپ در حال ساخت است [the Galaxy Fold] تجربه کنید و فوراً آشکار می شود که سامسونگ از نظر طراحی لولا و ظرافت محصول به ویژه شیشه تاشو که از صفحه نمایش محافظت می کند ، به سطح بعدی رفته است. "

شیشه تاشو گوشی یک قدم عظیم به جلو در دوام و لمس است و اثبات بیشتر سامسونگ مایل است هر چه سریعتر محصولات لبه برقی را به دست ما بگذارد.

گلکسی Z Flip با Galaxy Fold متفاوت است و از لحاظ طراحی به موتور جدید موتورولا نزدیکتر است. چگونه این دو در این مرحله اولیه مقایسه می شوند؟

وود ادامه داد: "با توجه به میراث قوی مارک و طراحی صنعتی ، استدلال با دلجویی دلتنگی Razr دشوار است." سامسونگ با توجه به بلوغ فناوری ، حتماً دارای دو تکرار Galaxy Fold است. من کاملاً مطمئن هستم که علی رغم قیمت بالای آن ، فلیپ قرار است ضربه خوبی به دست آورد. "

Samsung Galaxy Fold یک تلفن عالی است

شش ماه کهکشان برابر اخبار خوب z تلنگر سمت لولا باز

شروع لرزان Fold خوب به وجود نیامد و همه انتظار نداشتند سامسونگ آن را بپیچاند. اما آن را دارد ، و مدل اصلاح شده تا ماه ها از استفاده روزمره ایستاده است.

امتحان کردن Galaxy Fold برای خودتان مهم است. فقط در این صورت می فهمید که چقدر آینده نگر است و با طرح چه کاری می توان انجام داد. Galaxy Z Flip ممکن است افراد بیشتری را به انجام این کار ترغیب کند ، زیرا این قیمت کمی مقرون به صرفه تر خواهد بود و اندازه تاشو کوچک آن برای گروهی متفاوت از اندازه کوچک تبلت Fold جذاب خواهد بود.

زمان بسته شدن با یک بیانیه جسورانه. آخرین تلفنی که من استفاده کردم و نمی خواهم جلوی آن را بگیرم ، آیفون بود. از iPhone 3G گرفته تا آیفون X ، تلفن اپل دستگاه روزانه من بود و هر آنچه که ساخته شد با سیم کارت دوم من در داخل انجام می شود. همیشه از هر لحاظ بهتر از رقابت بود.

یک سری اتفاقات من را مجبور کردند که به عنوان تلفن روزمره خود به Android تبدیل شود. از آن زمان تاکنون ده ها و ده ها تن از آنها و Galaxy Fold را برای به دست آوردن عشق خود استفاده کردم. این گواهی بر طراحی عالی سامسونگ است.

اجازه ندهید که خود را درگیر منفی بودن قیمت ، افزایش و یا شکنندگی مشکوک کنید. تلفن تاشو آینده است و Galaxy Fold سامسونگ این استاندارد را در مالکیت خود تعیین کرده است. اکنون زمان آن رسیده است که Galaxy Z Flip حتی تعداد بیشتری از افراد را به درون خود بیاندازد. قلم کاملا در نظر گرفته شده

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *