نحوه تنظیم چندین مانیتور برای بازی PC – ایگر

نحوه تنظیم چندین مانیتور برای بازی PC

 


نحوه تنظیم چندین مانیتور

مگر اینکه حاضر باشید یکی از آن مانیتورهای فوق العاده فوق العاده جدید را که به سختی می تواند روی یک میز قرار بگیرد بهار شوید ، شاید تعجب نکنید که چگونه می توانید نمایش های ۴K یا بازی های مورد علاقه خود را برای بازی های مورد علاقه خود یا جلال چند وظیفه ای بدست آورید. مطمئنا ، شما دو مانیتور را با هم مرتبط نکرده اید ، اما شاید این فقط کافی نباشد.

شاید برای غوطه وری بیشتر ، برنامه های اضافی یا زمینه دید بهتر به صفحه نمایش های اضافی احتیاج دارید. ما شما را به عقب برگرداندیم: در اینجا نحوه تنظیم چندین مانیتور برای بهترین تجربه بازی آورده شده است!

توجه: سلام به همه ، اول از همه فضای میز و فروشگاه های رایگان را حتماً تهیه کنید. لطفا.

مرحله ۱: تمام مانیتورهای خود را بررسی کنید

مانیتور بازی منحنی Acer Predator

ما نمی خواهیم مانیتورهای لازم را برای این پروژه چند صفحه ای لیست کنیم ، اما به این نکته واضح اشاره خواهیم کرد: سعی کنید مانیتورهای جدیدتری را انتخاب کنید که همگی یک مدل هستند.

اطمینان از اینکه مانیتورها همان مدل هستند ، اندازه گیری و برنامه ریزی برای آنها و همچنین تنظیم آنها و نگهداری آنها را بسیار آسان می کند. بدون تنظیمات مناسب صحیح ، شما همچنین ممکن است برای گرفتن مانیتورهای مختلف دقیقاً موازی با یکدیگر تلاش کنید. با کمترین مشکل ، خوب است که مانیتورهایی داشته باشید که همه آنها دارای درگاه های مشابه هستند. این روزها ، این بدان معنی است که تمام مانیتورهای شما باید دارای اتصال HDMI یا DisplayPort باشند (بله ، DVI نیز وجود دارد ، اما این احتمال کمتری است).

شما همچنین می خواهید همه مانیتورهای شما از همان ویژگی ها مانند همگام سازی گرافیکی پشتیبانی کنند. اگر مانیتور شما از ویژگی های مختلف نمایشگر و گزینه های پشتیبانی برخوردار باشد ، ممکن است بازی شما به طور جدی عجیب به نظر برسد.

در آخر می خواهید مطمئن شوید که کارت گرافیک شما اتصالات کافی برای سه مانیتور دارد. به عنوان مثال ، اگر از سه مانیتور ۴K استفاده می کنید ، می خواهید مطمئن شوید که GPU شما دارای سه درگاه HDMI برای استفاده است. بله ، در صورت لزوم می توانید پورت ها را مخلوط و مطابقت دهید (مثلاً دو HDMI و یک DisplayPort) ، اما باز هم اگر فقط چندین مدل مانیتور مشابه دارید ، آسان تر خواهید بود. اگر کارت گرافیکی اختصاصی ندارید یا چیزی نمی دانید در مورد آن - خوب ، این احتمالاً اولین قدم قبل از تنظیم مانیتور شماست. یک کارت گرافیک سفارشی اساساً یک ضرورت برای این فرایند است.

توجه: تقسیم کننده هایی وجود دارد که می توانید در صورت داشتن GPU عالی اما فقط یک یا دو پورت سازگار از آنها استفاده کنید: این کاملاً بهینه نیست ، اما یک مورد معمول است.

مرحله ۲: کارت گرافیک خود را بررسی کنید

nvidia تولید gpu gtx 1080 را افزایش می دهد

در اینجا خبرهای خوبی وجود دارد. GPU های امروز به طور معمول با این درک ساخته می شوند که برخی افراد چندین مانیتور را می خواهند ، بنابراین اگر اخیراً یک GPU را خریداری کرده اید ، پشتیبانی از جعبه خارج است. این امر کار را بسیار آسانتر از گذشته می کند. با این حال ، اگر در حال خرید کارت گرافیکی به طور خاص برای این پروژه هستید ، می توانید اطمینان حاصل کنید که از نوع و تعداد درگاه مناسبی برخوردار است. شما همچنین باید ویژگی های خاص چند صفحه ای را تأیید کنید ، که عبارتند از:

AMD

کارتهای گرافیکی AMD اکنون چندین نسل از مانیتورهای مختلف پشتیبانی کرده اند ، و حتی هنگامی که چند مانیتور آن ، فناوری Eyefinity با پشتیبانی از حداکثر سه مانیتور همزمان در یک پردازنده گرافیکی معرفی شد ، با آن روبرو شد. Eyefinity تضمین می کند که تصویر به طور صحیح در تمام صفحه های متصل پخش شده است و اطمینان می دهد که جیب ها جزئیات مهم را پوشش نمی دهند. این یک تنظیم بسیار مؤثر است که برای یک تجربه بازی با کیفیت لازم است. توجه داشته باشید که Eyefinity با اتصالات DisplayPort سازگار است ، بنابراین این درگاه هایی هستند که باید در مانیتورهای شما بگردند.

انویدیا

راه حل Nvidia "Surround" نامیده می شود و GPU Nvidia شما باید آن را داشته باشد. Surround مانند Eyefinity ، از مانیتورهای مختلف و همچنین بازی های سه بعدی پشتیبانی می کند. Surround با تمام اتصالات مانیتور استاندارد کار می کند.

اگر با GPU فعلی خود گیر کرده اید و این همه چیز نیست که شما امیدوار باشید باشد ، آداپتورهایی برای فناوری مانند Eyefinity وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند MacGyver یک راه حل با هم داشته باشید.

مرحله ۳: همه چیز را قلاب کنید و آن را روشن کنید

پورت مانیتور 2 CTL 4K

این مرحله آسان است. همه چیز را در ابتدا وصل کنید ، پورت های خود را دو بار بررسی کنید تا مطمئن شوید که موارد مناسبی هستند و سپس آن را روشن کنید.

برای راه اندازی فقط باید از یک صفحه استفاده کنید ، بنابراین درمورد اینکه چگونه صفحه های دیگر به نظر می رسند ، تا مرحله ۴ کامل نشوید ، دریغ نکنید.

مرحله ۴: تنظیمات را در صورت لزوم تغییر دهید

rob enderles محصولات فنی مورد علاقه 2010 amd eyefinity 3 1

برای راه اندازی بازی ، ما پیشنهاد می کنیم از هر تنظیمات سیستم عامل صرفنظر کنید و مستقیماً به صفحه کنترل GPU خود بروید ، جایی که این عمل واقعی انجام می شود. AMD و Nvidia هم دارای کنترل پنل هستند که می توانید چندین مانیتور را تنظیم کرده و در صورت لزوم تنظیم کنید. برای AMD ، در اینجا نحوه انجام تنظیمات و اطمینان از تنظیم صحیح Eyefinity آورده شده است. در اینجا نحوه شروع کار با تراشه های انویدیا آورده شده است. اگر چیزی را به نظر نمی رسد که سعی کنید بازی خود را اجرا کنید ، از تنظیم رفتار مانیتور نترسید.

نکته مهم: سازگاری بازی

آیا بازی شما با رویکرد چند مانیتور سازگار است؟ خوب ... احتمالاً

یک لیست نسبتاً خوب به روز شده از بازی های سازگار با ویژگی های چند مانیتور وجود دارد. اگر به آن نگاه کنید ، متوجه خواهید شد که این بازی ها شامل آخرین بازی های اخیر و چند بازی نیز از دهه گذشته است. در حقیقت ، بازی ها احتمالاً در گذشته نسبت به کارتهای گرافیکی از این طریق پیشرفته تر بوده اند. بنابراین شانس بسیار ، بسیار خوب است که هر بازی که شما رویای بازی در اطراف صفحه نمایش را بازی می کنید ، بسیار خوب کار کند. با این وجود ، ممکن نیست هر بازی داخلی یا قدیمی تر از ویژگی هایی که در مورد آنها صحبت کردیم پشتیبانی کامل داشته باشد.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *