نحوه خاموش کردن صدای دوربین در آیفون – ایگر

نحوه خاموش کردن صدای دوربین در آیفون

 


برای درصد قابل توجهی از دارندگان آیفون ، تلفن هوشمند آنها دوربینی است که همچنین تماس تلفنی برقرار می کند - علاوه بر کمک به آنها در مدیریت تقویم خود ، ارسال و دریافت ایمیل ، فیلم برداری ، تماشای فیلم و تماشای چیزهای موجود در فروشگاه. دوربین های آیفون اپل الهام بخش عکاسان آماتور - و حرفه ای ها - برای ایجاد تصاویر دیدنی با دوربینی است که همیشه در جیب آنها است.

امسال با iOS 13.2 ، اپل ویژگی دوربین Deep Fusion را برای مدل های جدید آیفون ۱۱ و ۱۱ پرو خود منتشر کرد. اپل یک مسابقه سالانه را برگزار می کند - برای همه صاحبان جدیدترین تلفن های مدل - برای بهترین تصاویر عکس برداری شده بر روی تلفن برای استفاده در Newsroom Apple، apple.com، Apple Instagram (apple) ، Apple WeChat ، حساب های Apple Twitter و Apple. حساب های Weibo ، و همچنین ممکن است در فروشگاه های اپل ، بیلبوردها یا نمایشگاه عکس های عمومی شخص ثالث ظاهر شود. این مسابقه در تاریخ ۲۹ ژانویه به پایان می رسد. برندگان در ۴ مارس ۲۰۲۰ اعلام می شوند.

سری آیفون ۱۱ دارای برخی از بهترین دوربین های موبایل است که در مناظر ، پرتره ها و هر آنچه در بین آنها قرار دارد ، به طرز تفریحی و تفریحی وجود دارد. Digital Trends آیفون ۱۱ پرو را بهترین آیفون با بهترین دوربین معرفی کرده است.

تنها چیزی که شما نمی خواهید هنگام فیلمبرداری از تصاویر و فیلم استفاده کنید ، نویز است. درست مانند دوربین DSLR ، می توانید صدای آیفون را با آیفون نادیده بگیرید. در اینجا نحوه خاموش کردن صدای دوربین در آیفون آورده شده است تا بتوانید با آرامش عکس بگیرید.

از سوئیچ بیصدا استفاده کنید

سوئیچ بی صدا آیفون 11
کوری گاسکین / روندهای دیجیتال

ساده ترین راه برای قطع صدا از دوربین ، استفاده از کلید حلقه / سکوت در سمت چپ بالا است. وقتی تو روشن کن سوئیچ خاموش ، شما لرزش آیفون را احساس خواهید کرد و نمادی را مشاهده می کنید که سیگنال را علامت می دهد. خاموش کردن زنگ هشدار ، همه اعلان ها ، تماس های دریافتی و سایر هشدارها را قطع می کند ، بنابراین می خواهید با استفاده دقیق از این کنترل استفاده کنید.

صدا رو کم کن

سوئیچ با حجم پایین آیفون 11
جولیان چوکاتو / روندهای دیجیتال

اگر سوئیچ خاموش کار نکند ، چه کاری می توانید انجام دهید؟ اگر در همکاری با سوئیچ خاموش خود مشکلی دارید ، خاموش کردن صدا با استفاده از دکمه میزان صدا در سمت چپ تلفن در زیر سوییچ خاموش بهترین کار بعدی است. اما شما باید آن را در زمان مناسب انجام دهید. اگر این کار را در حالی که در برنامه دوربین هستید ، انجام دهید ، شروع به عکس گرفتن در حالت پشت سر هم می کند. لایک ها

ترفند این است که حجم را کم کنید قبل از برنامه دوربین را راه اندازی می کنید و شروع به تصویربرداری می کنید. از طرف دیگر ، در حالی که در برنامه دوربین هستید ، می توانید از پایین صفحه برای دسترسی به مرکز کنترل ، انگشت خود را بالا بکشید و صدای آن را از آنجا پایین بیاورید.

محدودیت های کشور

در برخی از کشورها ، به ویژه ژاپن و کره جنوبی ، صدای کرکره دوربین همیشه روشن است. جهش شاتر غیرفعال است ، زیرا تلفنهای فروخته شده در آنجا برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی و جلوگیری از فیلمبرداری مخفی ، برای آن بازارها سفارشی شده اند. اگرچه قانونی نیست ، تولید کنندگان و حامل های بی سیم ژاپنی همکاری کرده اند به طوری که تلفن ها هر زمان که از دوربین استفاده می کنید صدایی متمایز ایجاد می کنند. اگر در این کشورها هستید ، حتی اگر آیفون را نادیده بگیرید ، برنامه دوربین شما هنوز صدا می کند.

راه حل های ممکن شامل صدا زدن صدا با پوشاندن بلندگو در هنگام شلیک ، فعال کردن ویژگی Live Photo است که اعتقاد بر این است که نویز را خاموش می کند ، استفاده از جک هدفون و عکس گرفتن از هدفون به عنوان شاتر ، استفاده از برنامه های دوربین شخص ثالث به جای برنامه دوربین پیش فرض آیفون و استفاده از دکمه های میزان صدا در آیفون به عنوان دکمه های دیافراگم. برای آن دسته از تصاویر که به صورت قانونی عکس می گیرند و به حریم خصوصی کسی در آن کشورها نقض نمی کنند ، ارزش آن را دارد.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *