در سنت نویر ، الکسا به عنوان یک کارآگاه به شما کمک می کند تا یک راز شبیه به سرنخ را حل کنید – ایگر

در سنت نویر ، الکسا به عنوان یک کارآگاه به شما کمک می کند تا یک راز شبیه به سرنخ را حل کنید 

 


"می توانم به شما بگویم این مکان اسرار دارد ، و دروغگوها رازآزمایی می کنند ، و دروغگوها قاتلان عالی می کنند" ، یک کارآگاه از طریق بلندگو با قابلیت الکسا گله می کند. این گفتگوی صوتی از صدای جوش و سخت جوش به نظر می رسد که مانند شب های طولانی و کشیدن ویسکی استفاده می شود. خیابان نویر (۴۰ دلار) یک بازی هیئت مدیره رمز و راز با الکسا است که بخشی از آن است سرنخ، قسمت Sam Spade ، از X2 Games. "این یک فیلم نوعی است که با یک بازی تخته مخلوط شده است." Zai Ortiz به Digital Trends در CES 2020 گفت ، در آنجا این بازی چندین جایزه کسب کرد.

Ortiz یک مدیر خلاق و سرپرست گرافیک رایانه ای برای فیلم ها از جمله است مرد آهنی ۲ و Tron: میراث. او ساخت خیابان نویر با بنیانگذار آتاری ، نولان بوشنل. اورتیز گفت: "او عاشق بازی های تخته است و من سینما را دوست دارم." شما عناصر هر دو را در خود جای می دهید خیابان نویر.

بازی St Noire Board بازی الکسا CES 2020

این یک بازی همکاری است که به یک دستگاه یا برنامه Alexa نیاز دارد. وظیفه شما این است که کارآگاه بازی کنید و بفهمید کدام یک از مظنونان قاتل است و کجای این عمل وحشتناک را انجام داده است. تابلو زیبا و دارای ساختمانهایی است که به سبک Art Deco طراحی شده اند. هر یک مکان بالقوه برای محل وقوع قتل است. اگر به پزشک مشکوک هستید ، از الکسا می خواهید که او را سؤال کند. ۱۳ بازیگر به جای شنیدن صدای معمولی الکسا ، بخش های مختلفی را بازی می کنند. هفت شب فرصت دارید تا پرونده را حل کنید ، با این سؤال که می توانید سه سؤال در روز بپرسید. بازی واقعی فقط حدود نیم ساعت طول می کشد.

اورتیز گفت: "ما واقعاً می توانیم بازی درست کنیم که می خواهیم به یک فیلم مایکل بی بی برویم." "اما شما چشم خود را می بندید و در تئاتر هستید و داستان را می شنوید. شما جلوه های صوتی ، باران را می شنوید. "وقتی کارآگاه به جستجوی اسلحه می پردازید ، کشوها را باز و بسته می شنوید. سیگنال توفان جغد نزدیک به غروب است ، و شما نیاز دارید قبل از پایان شب از کسی سؤال کنید.

پسندیدن سرنخ، قاتل تصادفی است ، بنابراین می توانید چندین بار بازی را دوباره تکرار کنید. اورتیز می گوید این هدف گیمرها نیست و تقریباً بین ۱۰ تا ۱۲ بار ، ممکن است به همان مورد قبلی برسید. اورتیز به جای ارائه بسته توسعه فیزیکی ، گفت در آینده می توانند یک نرم افزار بروزرسانی را برای معرفی مظنونان جدید انجام دهند. هرچند که انتظار ندارید فوراً انتظار داشته باشید ، زیرا X2 Games قصد دارد روی برخی از بازی های یادگیری دوستانه برای کودکان تمرکز کند که از دستیاران صوتی نیز بهره می برند.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *