Eve Cam یک دوربین امنیتی HomeKit است که ضبط های شما را در iCloud ذخیره می کند – ایگر

Eve Cam یک دوربین امنیتی HomeKit است که ضبط های شما را در iCloud ذخیره می کند

 


طرفداران اپل دلیل هیجان زده بودن دارند. اکنون یک دوربین امنیتی داخلی فقط برای شما وجود دارد. به گفته این کمپانی Eve Systems جدیدترین محصول خود به نام Eve Cam را منتشر کرده است که اولین دوربین داخلی است که به طور انحصاری برای Apple HomeKit Secure Video ساخته شده است. هنگامی که با HomeKit Secure Video ترکیب می شود ، هر فعالیتی که توسط دوربین شناسایی می شود توسط مرکز خانگی شما (Apple TV یا HomePod) مورد بررسی قرار می گیرد تا مشخص شود تهدید ممکن است وجود داشته باشد. سپس می توانید هر فعالیتی را از صفحه قفل آیفون خود مشاهده کنید.

Eve_Cam_L شیوه زندگی

جروم گاکل ، مدیر عامل شرکت Eve Systems می گوید: "فیلم امنیتی خانگی بسیار شخصی است. به همین دلیل انتخاب دوربین مناسب داخل خانه بسیار مهم است." "Eve Cam اولین دوربین است که به طور انحصاری برای Apple HomeKit Secure Video طراحی شده است ، به شما امکان می دهد در عین حال که از حریم شخصی شخصی خود در هر زمان محافظت می کنید ، از خانه خود چشم بسته باشید."

دوربین امنیتی Eve Cam مملو از ویژگی های مفید است. شما می توانید آن را تنظیم کنید تا وقتی افراد در خانه هستند غیرفعال شوند یا برنامه ای را برای زمانی که می خواهید اعلان ها ایجاد کنید. شما همچنین می توانید حساسیت را تنظیم کنید تا دوربین هنگام شناسایی افراد یا حیوانات خانگی به شما هشدار دهد.

این دوربین دارای نمای ۱۵۰ درجه ، وضوح تصویر ۱۰۸۰p و دید مادون قرمز در شب است. همچنین Eve Cam یک میکروفون و بلندگو دو طرفه را در خود جای داده است تا بتوانید از راه دور با کسانی که در نزدیکی دوربین هستند صحبت کنید. فیلم ضبط شده به مدت ۱۰ روز به صورت رایگان در حساب های iCloud پشتیبانی می شود (۲۰۰ گیگابایت iCloud برنامه ذخیره سازی) و برابر با میزان ذخیره شما حساب نمی شود.

این دوربین دارای برخی از ویژگی های ایمنی جذاب است. به عنوان مثال ، هنگامی که به تلفن های خود در تلفن نگاه می کنید ، محلی هستند. جریان به سرورهای شرکت یا iCloud ارسال نمی شود. همه اینها از طریق مرکز منزل شما هدایت می شود. شما همچنین نیازی به ثبت تجهیزات خود ندارید.

این شرکت در بیانیه مطبوعاتی گفت: "لوازم جانبی حوا برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند." وی گفت: "آنها یکپارچه با آیفون و صفحه اصلی کار می کنند ، بدون ابر و هیچگونه ثبت نام. تمام داده های جمع آوری شده کاملاً رمزگذاری ، ذخیره شده محلی یا در iCloud (HomeKit Secure Video) است. داده ها هرگز برای اهداف تبلیغاتی تجزیه و تحلیل نمی شوند ، فروخته می شوند و مورد استفاده قرار نمی گیرند. با حوا ، داده های خصوصی خصوصی باقی می مانند. حتی هنگام دسترسی از راه دور به خانه. "

حوا دوربین تا آوریل ۲۰۲۰ در دسترس نخواهد بود. این خرده فروشی با ۱۵۰ دلار خواهد بود.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *