نحوه تماشای کنفرانس مطبوعاتی CES 2020 اینتل و چه انتظاری را می توان داشت – ایگر

نحوه تماشای کنفرانس مطبوعاتی CES 2020 اینتل و چه انتظاری را می توان داشت

 


نمی توان CES بدون اینکه اینتل مقداری از بمب ها را برای آنچه برای سال پیش بینی کرده ، به ما فرو اندازد و سال ۲۰۲۰ ناامید نشود. اینتل در روز اول CES 2020 با محوریت پردازنده جدید قرار خواهد گرفت ، با فاش شدن CPU جدید ، نگاهی به اینكه چگونه فن آوری های اتصال دهنده ۵G و Wi-Fi 6 می توانند زندگی دیجیتالی ما را دگرگون كنند ، و شاید حتی نگاهی به GPU Xe داشته باشد. ما با یک سال گذشته

در اینجا همه چیزهایی که شما باید بدانید برای جلب همه اعلامیه های بزرگ اینتل در CES 2020 است.

نحوه تماشای کنفرانس مطبوعاتی CES 2020 اینتل

کنفرانس مطبوعاتی اینتل روز دوشنبه ، ۶ ژانویه ، ساعت ۴:۰۰ PST یا ۷:۰۰ بعد از ظهر PST برگزار می شود. هنوز یک لینک مستقیم برای آن منتشر نشده است ، اما ما این قطعه را با یک لینک و فیلم جاسازی شده به روز می کنیم.

برای پوشش بیشتر زندگی در هنگام وقوع ، حتماً دنبال کنید روندهای دیجیتال در توییتر هم.

چه انتظاری دارم

این دریاچه یخ اینتل تراشه ناامن را خلاص نمی کند
شرکت والدن کیرش / شرکت اینتل

اینتل خیلی در مورد آنچه انتظار داریم از آن در نمایشگاه CES 2020 انتظار داشته باشد ، خیلی آینده نرسیده است ، اما این امر نتوانسته است جلوی نشت و شایعات را به ما بگذارد.

با لپ تاپ های نسل ۱۰ اینتل که CPU های Ice Lake و Comet Lake را در سراسر ۲۰۱۹ به بازار عرضه می کنند ، به احتمال زیاد ما شاهد برخی مدل های نوت بوک جدید هستیم که در طول CES از این تراشه ها استفاده می کنند. آنها حتی ممکن است سیستم خنک کننده جدید DigiTimes را در ماه دسامبر سال ۲۰۱۹ گزارش دهند. ظاهراً این لپ تاپ ها به دیافراگم ها و گرافیت ها کمک می کنند تا لپ تاپ ها به اندازه ۳۰٪ از کولر کار کنند ، که این امر برخی از فرصت های جالب را برای لپ تاپ های نسل جدید با رده بالا باز می کند. CPU ها ، به خصوص هنگامی که با یک تراشه گرافیکی مجزا زوج می شوند.

هیجان انگیز تر ، جزئیات مربوط به جانشین هر دو این پردازنده های تا حدودی stopgap می باشد: CPU های Tiger Lake نسل یازدهم. از زمان اعلام آن در سال ۲۰۱۹ چندان شنیده نشده است ، اما به احتمال زیاد از فناوری های جدیدی مانند Thunderbolt 4 پشتیبانی می کند ، و شامل موتور گرافیکی نسل ۱۲ اینتل در هسته پردازنده های گرافیکی گسسته آن است.

با توجه به پردازنده های نسل ۱۰ اینتل دریاچه دنباله دار Comet Lake که به زودی در ماه آوریل پیش بینی می شود ، به نظر می رسد اینتل به طور رسمی این دامنه را اعلام کند. Leaks نشان داد که احتمالاً کل طیف پردازنده های جدید ، از پنتیوم و سلرون ، تا سطح بالای C9 i9 است. پیش بینی می شود که نوآوری ها در کنار پردازشگرهای Core i3 ، i5 ، i7 و CPU های Core i3 ، i5 و i7 همراه با i9s و افزایش تعداد هسته در ۱۰ قسمت نهایی باشد. عملکرد کلی باید با یک حاشیه کوچک در کارهای تک رشته ای و کمی بیشتر در سناریوهای چند رشته افزایش یابد ، اما بعید به نظر می رسد که جهشی بزرگ در نسل نهم باشد.

همچنین گفته می شود اینتل بخش اعظم کنفرانس مطبوعاتی ۴۵ دقیقه ای خود را صرف صحبت کردن در مورد فن آوری های جدید اتصال خواهد کرد. پردازنده های نسل جدید آن از پشتیبانی Wi-Fi 6 پشتیبانی می کنند و A.I را بهبود می بخشند. پردازش ، بنابراین از این موارد نه تنها در مورد قابلیت های تراشه های جدید آن صحبت می شود ، بلکه در مورد پتانسیل آنها برای کنترل انواع دستگاه ها در سال ۲۰۲۰ و بعد از آن نیز بحث خواهد شد.

گیمرها امیدوار هستند که سرانجام اینتل درب آن را بر روی خط گرافیکی Xe خود نیز بلند کند. جزئیات بسیار کمی از اوایل سال ۲۰۱۹ اینتل فاش شده است ، اما این تیم توانایی وجود دارد که رقابت واقعی را با الگوی کلاسیک AMD / Nvidia ارائه دهد. با راه اندازی تیم قرمز دو ساعت قبل از اینتل ، کنفرانس مطبوعاتی خود را ، جالب خواهد بود که چگونه اینتل با بحث در مورد پردازنده های جدید خود و همچنین به طور بالقوه GPU پاسخ می دهد.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *