نحوه استفاده از برنامه Find My در iPhone – ایگر

نحوه استفاده از برنامه Find My در iPhone

 


gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - نحوه استفاده از برنامه Find My در iPhone

 - ایگر

Find My یک برنامه و سرویس Apple است که به شما امکان می دهد مکان های iOS ، iPadOS ، MacOS ، دستگاه های WatchOS و AirPods را پیدا کرده و آنها را ردیابی کنید ، همچنین خانواده یا دوستان خود را پیدا کرده و ردیابی کنید. برنامه های Find My iPhone و Find My Friends را جایگزین و مکمل می کند. My iOS با iOS 13 و iPadOS 13 و macOS 10.15 Catalina را پیدا کنید. این ابزار بازیابی بخشی از iCloud است و از GPS و اتصال اینترنت دستگاه شما برای نقشه برداری از موقعیت مکانی آن استفاده می کند.

با ارسال پیامهای بلوتوثی که توسط سایر دستگاههای اپل قابل شناسایی هستند ، می توانید مکان منفی ، آفلاین یا خواب را پیدا کنید و سپس می تواند مکان دستگاه شما را به iCloud فاش کند و به شما امکان می دهد مکان مورد نظر خود را پیدا کنید. ورود به دستگاه جدید با Apple ID خود به طور خودکار برنامه Find My را تغییر می دهد. فعال سازی قفل ، که مانع از استفاده یا فروش دستگاه از دست رفته خود شخص غریبه می شود ، هنگام فعال کردن Find My ، به طور خودکار فعال می شود. سپس برای پاک کردن یا فعال کردن مجدد آن ، به اپل شناسه و رمز عبور خود نیاز دارید. هنگامی که دستگاه خود را به طور فعال پیدا می کنید ، اپل داده های رمزگذاری شده را دریافت می کند ، آن را به عنوان گم شده علامت گذاری می کند یا ارسال آخرین موقعیت مکانی را فعال می کنید. حداکثر ۲۴ ساعت نگه داشته می شود.

Find My سه برگه جداگانه برای یافتن افراد یا دستگاهها یا به اشتراک گذاری موقعیت مکانی شما فراهم می کند ، با هر برگه موضوع جستجوی شما را به مکان های فعلی خود ترسیم می کند. در اینجا نحوه شروع کار آمده است.

 • تنظیمات را راه اندازی کنید و Apple ID خود را انتخاب کنید.
 • Find My را انتخاب کنید و آن را روشن کنید.
 • برای مشاهده دستگاه خود هنگام آفلاین بودن ، یافتن آفلاین را فعال کنید.
 • برای اینکه موقعیت مکانی دستگاه در هنگام کمبود باتری به Apple ارسال شود ، Send Last Location را روشن کنید.
 • اگر Apple Watch و AirPods شما با دستگاه شما جفت شده اند ، هنگام فعال کردن Find My ، به طور خودکار تنظیم می شوند.

چگونه iPhone یا دستگاه Apple دیگر خود را پیدا کنید

اصل یافتن من کمک به مکان یابی آیفون ها ، iPad ها و ساعت هایی است که شما گم کرده اید ، جا داده اید یا به سرقت رفته اید. عملکرد My Find با خدمات موقعیت مکانی کار می کند ، بنابراین برای شروع ، ابتدا به ضربه بزنید تنظیمات> حریم خصوصی> خدمات موقعیت مکانی و کنترل را روشن کنید. می توانید با استفاده از Find My ، دستگاه خود را برای پخش صدای زنگ خطر ، حتی اگر آخرین باری که از آن استفاده کرده اید در حالت خاموش باشد. همچنین می توانید یک اعلان برای هنگامی که Find My مکان شما را پیدا می کند تنظیم کنید - اگر باتری دستگاه گم شده شما کم یا مرده باشد یا اینکه دستگاه به Wi-Fi یا یک شبکه سلولی وصل نشده باشد ، مفید است. هر وقت دستگاه شما شناسایی شد ، به شما اطلاع می دهد.

هنگامی که به عنوان گم شده علامت گذاری شد ، دستگاه شما قفل می شود که برای مشاهده محتوای آن نیاز به رمز عبور خود دارید. اگر تلفن شما آفلاین باشد ، آن را خاموش می کند و برای پیگیری موقعیت تلفن خود یک اعلان نامه الکترونیکی دریافت خواهید کرد. اگر برای انجام این کار Find My را تنظیم کرده اید ، شماره تلفن و پیام شما می تواند روی دستگاه قفل شده نمایش داده شود تا هرکسی که آن را پیدا کرده است می تواند به شما اطلاع دهد و حتی آن را به شما بازگرداند. شما همچنین می توانید از راه دور دستگاه خود را پاک کنید تا هیچ یاب نتواند به زندگی شخصی شما ، عکس ها ، ایمیل یا هرگونه مستندات دیگری نفوذ کند. اگر کارتهای اعتباری ، بدهی یا پیش پرداخت در Apple Pay داشتید ، Lost Mode آن ویژگی را به حالت تعلیق در می آورد تا هیچ کس نتواند هزینه های حساب شما را اجرا کند. در اینجا نحوه تنظیم Find My برای برخورداری از دستگاه از دست رفته آمده است.

 • برنامه Find My را راه اندازی کنید.
 • روی ضربه بزنید دستگاه ها برای دیدن جایی که تمام دستگاه های شما در نقشه قرار دارند ، برگه را انتخاب کنید.
 • روی دستگاهی که گم شده اید ضربه بزنید.
 • انگشت خود را به سمت بالا بکشید و به یکی از دکمه های زیر ضربه بزنید:
 • پخش صدا: دستگاه شما سیگنال هشدار را پخش می کند. (AirPods را نپوشید ، زیرا صدا بلند و سوراخ است.)
  جهت ها: نقشه مسیرهایی را برای مکان شما درج می کند.
  اطلاعیه: اگر به دنبال دستگاه خود هستید ، ضربه بزنید و اگر کسی آن را پیدا کرد ، می خواهید به شما اطلاع داده شود.
  علامت گذاری به عنوان گمشده: با ضربه زدن به فعال کردن ، دستگاه شما به عنوان گمشده علامت گذاری می شود.
 • اگر دستگاه را به عنوان گمشده علامت گذاری کردید ، روی ضربه بزنید ادامه هید. می توانید شماره تلفنتان را وارد کنید یا برای هر شخصی که دستگاه شما را پیدا کرده است پیام دهید ، بنابراین می توانند دستگاه را به شما اطلاع دهند و بازگردانند.
 • برای پاک کردن از راه دور یک دستگاه ، Find My را در iPhone یا iPad خود راه اندازی کنید.
 • روی ضربه بزنید دستگاه ها برگه و سپس دستگاهی که می خواهید پاک کنید.
 • انگشت خود را بکشید و به آن ضربه بزنید پاک کردن این دستگاه.
 • همچنین می توانید شماره تلفن یا پیام خود را وارد کنید.

هنگام پاک کردن یک دستگاه ، کلیه اطلاعات از جمله کارتهای اعتباری ، بدهی یا پیش پرداخت برای Apple Pay نیز حذف می شود و شما دیگر نمی توانید با استفاده از برنامه Find My یا یافتن iPhone در iCloud.com ، آن را پیدا کنید. اگر دستگاه را از حساب خود حذف کنید ، قفل فعال سازی خاموش می شود و به شخص دیگری امکان استفاده از دستگاه شما را می دهد. به طور مرتب از iPhone خود در iCloud نسخه پشتیبان تهیه کنید ، در صورت نیاز به بازیابی اطلاعات پاک شده بر روی تلفن قدیمی یا جدید.

نحوه به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی خود

برنامه جدید My My تلفیقی یافته شده در iOS 13 به شما امکان می دهد مکان فعلی خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید. وقتی برنامه را برای اولین بار راه اندازی می کنید ، به شما می آموزد که خدمات موقعیت مکانی را فعال کنید و انتخاب کنید که برنامه می تواند از موقعیت مکانی شما استفاده کند: مجاز بودن در حالی که از برنامه استفاده می کنید ، اجازه یک بار یا اجازه نمی دهد. مجاز بودن در حالی که استفاده از برنامه کاربردی ترجیح و محدود است ، باعث می شود هر بار که باز کردن Find My را در دستگاه خود پیدا کنید ، سریعاً دوباره ظاهر شود. با رفتن به این می توانید تغییر دهید تنظیمات> حریم خصوصی> خدمات موقعیت مکانی.

 • روی من در پایین سمت راست صفحه ضربه بزنید.
 • اشتراک گذاری موقعیت مکانی من تغییر دهید.
 • دستگاهی را که می خواهید موقعیت مکانی خود را از آن به اشتراک بگذارید انتخاب کنید. با استفاده از چندین دستگاه ، می توانید فقط یک بار یکی را انتخاب کنید.
 • وقتی موقعیت مکانی خود را از یک آیفون جفت شده با یک GPS Apple Watch به اشتراک می گذارید ، هر زمان که خارج از محدوده iPhone باشد ، موقعیت مکانی شما به ساعت تغییر می کند.
 • می توانید به راحتی هنگامی که می خواهید موقعیت مکانی شما خصوصی باشد ، این گزینه را خاموش کنید.

به اشتراک گذاشتن یک مکان نیاز به رضایت دارد ، بنابراین حتی اگر موقعیت مکانی خود را به اشتراک بگذارید ، این بدان معنی نیست که شخصی که با او به اشتراک می گذارید متعهد خواهد شد.

چگونه خانواده و دوستان خود را پیدا کنیم

با iOS 13 ، می توانید از برنامه Find My برای یافتن دوستان یا اعضای خانواده استفاده کنید و جایگزین برنامه قبلی Find My Friends در نسخه های قبلی iOS شوید. برای انتخاب مخاطبی که می خواهید مکان یابی کنید ، ابتدا باید مکان خود را با آنها به اشتراک بگذارید. برای دیدن موقعیت مکانی یک دوست ، آنها باید شما را از برنامه Find My در دستگاه خود دعوت کنند. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

 • روی ضربه بزنید مردم در سمت چپ پایین Find من کلیک کنید و روی ضربه بزنید اشتراک گذاری موقعیت مکانی را شروع کنید دکمه. مخاطبین پیشنهادی من را پیدا کنید تا مکان را با آنها به اشتراک بگذارید ، اما می توانید هر کسی را دعوت کنید.
 • موقعیت مکانی خود را برای فواصل زیر به اشتراک بگذارید: یک ساعت ، پایان روز یا به طور نامحدود.
 • اطلاعات را تحت نام مخاطب خود مشاهده کنید و از آنها بخواهید مکان خود را دنبال کنند.
 • اگر آنها درخواست شما را تأیید کنند ، مکان آنها در نقشه شما نمایان می شود ، اکنون می توانید در صورت تمایل اشتراک مکان خود را متوقف کنید.
 • اپل برنامه Find My را طراحی کرد تا به طور خودکار مکان برای هر دو دستگاه و دقیقه را دقیقه به روز کند ، اما اگر این کار نمی کند ، روی نام شخص یا دستگاه ضربه بزنید تا کارت خود را فاش کرده و موقعیت مکانی خود را تازه کنید ، یا فقط برنامه را ببندید و دوباره راه اندازی کنید.

Find My یک برنامه عمیق است که در مکان یابی و ردیابی افراد و دستگاه ها متمرکز است. استفاده از آن بهترین راه برای پیدا کردن یک دستگاه گمشده و اقدامات لازم را در صورتی که فکر می کنید دستگاه در دست اشتباه پیچیده است فراهم می کند. همچنین این یک راه خوب برای اطمینان از پیگیری دوستان یا عزیزان در هنگام مسافرت یا روزمره است. اما قبل از اینکه اورژانس اتفاق بیفتد تا بتواند به شما کمک کند ، باید آن را در تمام دستگاه های خود تنظیم کنید.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *