علائم تجاری سامسونگ “Hideaway Hinge” – نشانه ای برای تاشو نسل بعدی – ایگر

علائم تجاری سامسونگ "Hideaway Hinge" - نشانه ای برای تاشو نسل بعدی

 


سامسونگ از اولین تلفن تاشو خود ، Galaxy Fold درسهای زیادی آموخته است. و برخی از این پیشرفت ها در گوشی هوشمند تاشو بعدی شرکت قرار دارد که می تواند به اصطلاح "Hideaway Hinge" داشته باشد.

LetsGoDigital گزارش می دهد که سامسونگ الکترونیک روز دوشنبه ۲ دسامبر برای نام Hideaway Hinge یک برنامه علامت تجاری تجاری اروپا ارائه داد. طبق گفته LetsGoDigital ، توضیحات برنامه می گوید: "تلفن های هوشمند؛ رایانه های لوحی به شکل اجزای سازنده تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی آویزان شده اند. "

علائم تجاری samsung مخفیگاه تلفن قابل حمل بعدی لولا 4
ادب: سامسونگ

منتقدان گوشی هوشمند Galaxy Fold سامسونگ که قبل از راه اندازی رسمی به تلفن برای بازبینی داده شده بودند ، مشکلات سخت افزاری زیادی را پیدا کردند که باعث شد سامسونگ تلفن را به یاد بیاورد و راه اندازی را به تعویق بیندازد. روندهای دیجیتال هرگز با نسخه تلفن ما مشکلی نداشتند ، اما برخی از کاربران از صفحه های سیاه استفاده می کردند.

Hideaway Hinge جدید می تواند برای کمک به سامسونگ از موارد مشابه با دستگاه تاشو بعدی خود مهم باشد. همچنین شایعات قبلی را بیشتر تأیید می کند که تلفن تاشو بعدی سامسونگ به جای اینکه در کنار رایانه لوحی بزرگتر قرار بگیرد ، مانند یک تاشو به سمت پایین پایین خواهد آمد.

در ماه سپتامبر ، بلومبرگ گزارش داد که سامسونگ مشغول کار بر روی یک تلفن تلنگر قابل تاشو است که در آن صفحه نمایش ۶٫۷ اینچ خواهد بود و در یک مربع جمع و جور قرار می گیرد. گفته می شود این گوشی جدید شامل یک دوربین سلفی در نمایشگر داخلی و همچنین دو دوربین در قسمت بیرونی است. از آنجا که تلفن به جای داخلی به سمت پایین خم می شود ، مانند هر تلفن هوشمند دیگر ، به همان شکل است که به برنامه های اندرویدی اجازه می دهد به جای پیروی از نمایشگرهای فعلی اقتباس شده از Galaxy Galaxy Fold سامسونگ ، در حالت عادی خود کار کنند.

موتورولا پیشتر سامسونگ را به طراحی گوشی هوشمند تلنگر با طراحی جدید Motorola Razr که در ماه گذشته اعلام شد ، مغلوب کرد. گوشی هوشمند پرچمدار Digital Trends pit Motorola در برابر Galaxy Fold در مقایسه ویژگی ها ، و در حالی که بررسی های کامل هنوز منتشر نشده است ، چون این گوشی در اوایل ژانویه به بازار عرضه می شود ، مشخص است که Razr جدید از نظر جسمی از لحاظ ظاهری جذابیت بیشتری دارد ، در حالی که سامسونگ Galaxy Fold در نمایشگر ، دوربین و ویژگی های خاص رقیب تاشو خود را شکست.

Digital Trends به سامسونگ رسید تا در مورد علامت تجاری Hideaway Hinge اظهار نظر کند ، و اگر به عقب برگردیم ، این داستان را به روز خواهیم کرد.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *