EXCLUSIVE: Honor Magic Watch 2 در حال آمدن است ، و این همان چیزی است که به نظر می رسد – ایگر

EXCLUSIVE: Honor Magic Watch 2 در حال آمدن است ، و این همان چیزی است که به نظر می رسد

 


افتخار ساعت جادویی 2 طراحی اخبار طراحی

ساعت هوشمندی که قبلاً توسط Honor ربوده شده ، Honor Magic Watch 2 نامیده می شود ، پیش از پایان سال خواهد بود و این همان چیزی است که به نظر می رسد. این شرکت طرح های دیجیتال Trends Magic Watch 2 را نشان داده و نسبت به ظاهر این ساعت نسبت به تیزر اولیه مضمون هالووین که در اواخر اکتبر منتشر شد ، اطلاعات بیشتری نشان داد.

جای تعجب نیست که این ساعت با نام Honor Magic Watch 2 خوانده خواهد شد ، اما این تأیید می کند که این دنباله ای از ساعت جذاب Honor Magic Watch از ابتدای سال خواهد بود. طرح های دیگر به ما چه می گویند؟ بدنه آن به عرض ۴۶ میلی متر خواهد بود و با یک قطعه شیشه ای خمیده ۲٫۵D پوشانده می شود. این بزرگتر از اولین ساعت جادویی است که دارای بدنه ۴۲ میلی متر و صفحه نمایش ۱٫۲ اینچی است. هواوی هم نسخه ۴۲ میلیمتری و هم نسخه ۴۶ میلی متری هواوی Watch GT2 را ساخته است.

هونر به دیجیتال Trends گفت که در طی مراحل طراحی Magic Watch 2 با ساعت سازان متخصص مشورت کرده است و قبل از اینکه روی موردی که در اینجا دیده می شود ، گزینه های مختلفی را طی کنید. شکل نهایی یادآور اولین Magic Watch و Huawei Watch GT2 است که دکمه های دوگانه آن در کنار هم قرار دارد. این شرکت با طراحی تحت تأثیر یک ساعت کرونوگراف ، آن را به عنوان یک ساعت مد می نامد.

این توسط یکی از طرح های حاشیه ای نشان داده شده است ، که اعداد را در لبه صورت نشان می دهد ، در حالی که دیگری خطوط نشانگر زمان را نشان می دهد. Honor دو طراحی مختلف برای Magic Magic 2 دارد که نشان می دهد بیش از یک مدل وجود خواهد داشت ، شاید با داشتن یک مچ بند باریک تر. این سیستم برای لباس روزمره طراحی شده است و دارای ویژگی های سلامتی و تناسب اندام است ، که انتظار می رود با برنامه Huawei Health مرتبط باشد. ما بدون اینکه به پرونده برگردیم ، نمی دانیم سنسور ضربان قلب دارد یا خیر ، اما به آن شک داریم.

افتخار ساعت جادویی 2 طراحی اخبار طراحی 1

به نظر می رسد با ماندگاری از طراحی گودی ، از چهره شیب داشته و باید باعث شود تا صفحه لمسی از تعامل لذت بخش باشد. هونر می گوید: Magic Watch 2 درست مانند تلفن شما به نوارهای خنک کننده و شیپور خاموشی واکنش نشان می دهد ، به علاوه خرج کردن برای بزرگنمایی. علاوه بر این ، اکنون می دانیم که دکمه های جانبی به عنوان یک دکمه خانه و به عنوان گزینه ای برای پرش به یک برنامه اغلب استفاده شده کار خواهند کرد. برنامه ای که با آن در ارتباط است قابل تنظیم است.

چه چیز دیگری؟ بند در طرح ها به نظر می رسد یک سیلیکون اسپرت است ، اگرچه ممکن است گزینه های مختلفی در هنگام پرتاب وجود داشته باشد ، و گفته می شود که این کیس پشتی ، ماده ای نرم است که با بدنه ای با مات جفت شده است. این نرم افزار ناشناخته است ، اما نسخه LiteOS Huawei در Watch GT به احتمال زیاد به جای WearOS Google است.

هر دو Honor و Huawei در میان فشار قابل حمل بزرگتری قرار دارند که Honor هدفون های جدید Honor Band Sport و Sport Pro را به بازار عرضه می کند و هواوی آن را Freebuds خود قرار می دهد ۳٫ Magic Watch 2 در لیست Honor در لیست بعدی قرار دارد. قبل از پایان سال و در سطح جهان نیز به فروش می رسد. چه زمانی؟ هنوز مشخص نیست ، اما همیشه فرصتی وجود دارد که Magic Watch 2 در کنار Honor V30 5G در تاریخ ۲۶ نوامبر ظاهر شود.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *