وانمود کنید که این ۱۹۸۵ دوباره با این ماوس به سبک ۸BitDo NES است – ایگر

وانمود کنید که این ۱۹۸۵ دوباره با این ماوس به سبک ۸BitDo NES است

 


ماوس 8bitdo nes 8biddo n30 برجسته شده است

موردی غیرقابل انکار در مورد طراحی سیستم سرگرمی نینتندو وجود داشت ، از شکل شبیه جعبه نهار گرفته تا پوشش غبار بالا بردن آن که از شکاف کارتریج محافظت می کند. اگر به زندگی ساده خود کمی بیشتر از این نوع سادگی ها نیاز دارید ، ۸BitDo شما را با جدیدترین ماوس بی سیم N30 خود پوشانده است.

طراحی شده برای تقلید از ظاهری کنترلر اصلی NES ، ماوس ۸BitDo N30 دارای دکمه های سمت چپ و راست ماوس تقریباً با دکمه های "A" و "B" کنترلر یکسان است ، اما طراحی آن مانع از ادای احترام آن نمی شود. در قسمت جانبی ، یک پد جهت دار است که می تواند برای حرکت به جلو و به سمت بالا استفاده شود ، و به سرعت در یک صفحه وب حرکت کنید.

یک صفحه لمسی سه بعدی در بین دکمه های بالا نیز وجود دارد ، و طراحی براق آن باعث می شود در صورت استفاده از آن ، کیف آن را آسان کنید. همچنین از یک گیرنده ۲٫۴G استفاده می کند ، بنابراین می توانید از آن در دستگاههایی استفاده کنید که بلوتوث را پشتیبانی نمی کنند و یک باتری AA نیز بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ ساعت دوام می آورد.

موس 8bitdo nes ماوس n30

طراحی N30 نیز شباهت زیادی به ماوس دارد که با آن همراه بود ماریو رنگ در SNES - لازم است برای برخی از تنظیمات خوب شما باید در آن بازی به کارهای هنری خود عمل کنید ، و ما باید انگشتان خود را بکشیم که یک ماوس به سبک SNES نیز در حال آمدن است.

۸BitDo در زمینه ایجاد لوازم جانبی و لوازم جانبی برای انواع مختلف سیستم ها فعالیت می کند و اغلب به یک محصول موجود یا کلاسیک ادای احترام می کند. از کنترلر M30 آن می توان با Genesis Mini و Nintendo Switch استفاده کرد و ظاهر کنترلر شش دکمه Genesis را در عین حال از جمله قابلیت های توربو نیز تکرار می کند.

کنترل کننده های دیگر پس از سیستم هایی مانند Super NES ، Nintendo Switch Lite ، Wii و حتی GameCube مدل سازی می شوند. عملکرد آنها بسته به مدلی که شما انتخاب می کنید متفاوت است ، اما آنها یک جایگزین عالی برای کنترل کننده های شخص اول را ارائه می دهند ، به خصوص اگر در نوع خاصی از بازی متمرکز باشید. این شرکت همچنین کیت های تبدیل را برای تبدیل کنترلرهای قدیمی شما به مدلهای بی سیم ساخته است ، که باید برای خانه هایی که دارای اتاقهای نشیمن بزرگتر هستند ، مفید باشد.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *