نحوه راه اندازی تشخیص سقوط در Apple Watch – ایگر

نحوه راه اندازی تشخیص سقوط در Apple Watch

 


Apple Watch Fall Detection ، ویژگی معرفی شده در سری ۴ ، بخشی از تعهدات کلی اپل به سلامتی و رفاه استفاده کنندگان است و با آیفون شما کاملاً یکپارچه است. فعال کردن این ویژگی به Apple Watch اجازه می دهد تا سقوط سخت را تشخیص دهد ، شما را با لرزش لرزش روی مچ دست به شما اطلاع می دهد و زنگ خطر به نظر می رسد. می توانید با فشار دادن تاج دیجیتالی ساعت ، ضربه زدن به خدمات اضطراری محلی تماس بگیرید یا هشدار را رد کنید نزدیک در گوشه بالا سمت چپ یا ضربه زدن روی من خوبم دکمه. Fall Detection فقط با سری Apple Watch Series 4 و Series 5 کار می کند ، زیرا مدل های قدیمی دارای قدرت شتاب سنج و ژیروسکوپ لازم برای این ویژگی خاص نیستند.

چگونه می توان تشخیص پاییز را روی تصویر ساعت اپل تنظیم کرد
سیب

اگر ساعت بعد از سقوط حرکت را ثبت کند ، منتظر است که شما پاسخ دهید و به طور خودکار خدمات اضطراری را احضار نخواهید کرد. بعد از یک دقیقه ، اگر دستگاه بعد از سقوط شما هیچ حرکتی را تشخیص ندهد ، به صورت خودکار با آمبولانس تماس می گیرد. این ساعت خدمات آمبولانس محلی شما را شماره گیری می کند و یک پیام صوتی را پخش می کند و ضمن تقسیم مکان و طول جغرافیایی ، از سقوط آنها را مطلع می کند.

پس از پایان یک تماس ، این ساعت می تواند پیامی را برای مخاطبین اضطراری از پیش تعیین شده شما از شناسه پزشکی شما ارسال کند ، همراه با اطلاعات مکان برای اطلاع رسانی به دوستان یا خانواده از سقوط و تماس آن برای کمک. برای کشورها و مناطقی که دارای شماره خدمات اضطراری متعدد هستند ، اپل واچ با شماره آمبولانس تماس می گیرد.

از آنجا که این ویژگی به ویژه برای افراد سالخورده و سالخورده های ضعیفی که ممکن است برای مدت زمان قابل توجهی تنها باشند ، مفید است ، هرکسی که وارد ۶۵ سال سن و یا بیشتر در برنامه Apple Health شود ، به صورت خودکار ویژگی Fall Detection را فعال می کند. افراد جوانتر از ۶۵ سال مجبور هستند این کار را به صورت دستی فعال کنند و ممکن است برای بچه ها و بزرگسالان در هر سنی ایده خوبی باشد. می توانید این ویژگی را در صورت خواست روشن یا خاموش کنید. در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است.

تشخیص سقوط را فعال کنید

 • برنامه Apple Watch را در آیفون باز کنید و روی آن ضربه بزنید ساعتم برگه
 • ضربه زدن اورژانس SOS.
 • به پایین بروید و سوئیچ را تغییر دهید تشخیص سقوط روشن یا خاموش.

شناسه پزشکی را بر روی آی فون خود تنظیم کنید

با تنظیم آنها در Apple Health ، مخاطبین اضطراری خود را در مورد سقوط خود مطلع کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

 • برنامه Health را در آیفون باز کنید ، به ضربه بزنید خلاصه در پایین پنجره ، و مکان را پیدا کنید شناسه پزشکی را تنظیم کنید.
 • ضربه زدن شروع کنید.
 • تاریخ تولد و سایر اطلاعات بهداشتی خود را وارد کنید.
 • برای یافتن دکمه افزودن تماس اضطراری ، به پایین بروید و به ضربه بزنید.
 • این شیر شما را به سمت مخاطبین خود می برد ، جایی که می توانید مخاطبی را که می خواهید ثبت نام کنید و ارتباط آنها را با شما تعیین می کنید ، ضربه بزنید. برای تغییر مخاطب یا عدم دسترسی به شخصی که تنظیم کرده اید ، روی نماد منهای کنار مخاطب ضربه بزنید. اپل واچ تماس اضطراری شما را از شناسه پزشکی شما دریافت می کند.
 • برای دسترسی به شناسه پزشکی خود از صفحه قفل ، فعال کنید نمایش هنگام قفل شدن در بالای پنجره در مواقع اضطراری ، این اطلاعات را برای شما به اولین پاسخ دهندگان ارائه می دهد ، بنابراین آنها چیزهای اساسی درباره هرگونه شرایط پزشکی از قبل موجود شما می دانند.
 • ضربه زدن انجام شده.

در ساعت خود

اگر تشخیص سقوط را بر روی تلفن خود فعال کنید ، باید آن را در Apple Watch خود نیز فعال کنید تا درست کار کند.

 • باز کن تنظیمات در ساعت اپل خود.
 • ضربه زدن عمومی.
 • فعال کردن تشخیص سقوط.

برای تماس با خدمات اضطراری ، نوار لغزنده اضطراری SOS را درون هشدار بکشید. اگر با خدمات اضطراری تماس می گیرید ، فقط پایان کار را تمام کنید ، یا اگر تصمیم گرفتید که این یک وضعیت اضطراری نباشد ، روی تماس تلفنی دکمه ، و آره در صفحه پایان تماس.

آیفون به طور خودکار وارد برنامه Health می شود. برای بررسی سابقه سقوط خود ، برنامه Health را در iPhone خود باز کنید ، روی ضربه بزنید اطلاعات بهداشتی برگه ، سپس به ضربه بزنید نتایج.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *