من از ۱۰ بانک آمریکایی خواستم چه زمانی می خواهند از Face Unlock Google+ Pixel 4 پشتیبانی کنند – ایگر

من از ۱۰ بانک آمریکایی خواستم چه زمانی می خواهند از Face Unlock Google+ Pixel 4 پشتیبانی کنند

 


پیکسل 4 xl bezel
جولیان چوکاتو / روندهای دیجیتال

هیچ کس دوست ندارد رمزهای عبور را تایپ کند ، بنابراین جای تعجب دارد که با آخرین تلفن Google - Pixel 4 و Pixel 4 XL - من مجبور شدم دقیقاً به جای استفاده از فناوری تشخیص چهره خود ، برای دسترسی به برنامه های حساس ، این کار را انجام دهم.

می بینید ، هیچ سنسور اثر انگشت وجود ندارد ، زیرا Google تصمیم گرفته است مسیر Apple را طی کرده و با Face Unlock به عنوان تنها ابزار خود برای تأیید بیومتریک ، از Face Unlock استفاده کند. خوب است و همه چیز هنگام باز کردن قفل تلفن خوب است ، اما وقتی می خواهید به برنامه های امن مانند برنامه هایی که برای دسترسی به حساب بانکی خود استفاده می کنید دسترسی پیدا نکنید.

دلیل این امر این است که اکثر برنامه ها هنوز از سیستم Face Face Pixel 4 پشتیبانی نمی کنند. گوگل نسخه آخر رابط برنامه نویسی برنامه FingerprintManager (API) قدیمی را حذف کرد و نسخه جدیدی وجود دارد که آن را جایگزین کرده است به نام BiometricPrompt API برای دستگاههای دارای Android 9 و Android 10.

به گفته گوگل ، این API جدید از Face Unlock به همراه سایر روش های احراز هویت بیومتریک قوی مانند سنسور اثر انگشت در صفحه نمایش پشتیبانی می کند. اما سنسور اثر انگشت در صفحه نمایش از قبل در تلفن های Android مانند Samsung Galaxy S10 پشتیبانی می شوند ، مگر نه؟ بله ، اما یک رابط کاربری استاندارد وجود ندارد که همه آن را با هم متصل کند. این چیزی است که BiometricPrompt قصد دارد اصلاح کند.

مشکل این است که توسعه دهندگان دقیقاً عجله ای ندارند که برنامه های خود را برای پشتیبانی از API جدید به روز کنند ، این بدان معناست که فناوری های جدید مانند Face Unlock Pixel 4 تا رسیدن به برنامه نویسان باید در کنار هم بنشینند.

همانطور که در حال مرور تلفن بودم ، مجبور شدم برای همه برنامه های بانکی خود ، از Chase گرفته تا American Express و همچنین برای برنامه هایی که نیاز به تأیید اعتبار برای خریدها دارم ، مانند هنگام بارگیری مجدد کارت Starbucks ، مرتباً رمزعبور خود را تایپ کنم. به همان اندازه که من Face Unlock را دوست دارم ، این باعث می شود که بخاطر چنین پشتیبانی محدود از ویژگی ، اسکنر اثر انگشت را به شدت از دست بدهم. من می دانم ، می دانم - این یک مشکل جهان اول است ، اما ناامید کننده است.

سخنگوی گوگل به Digital Trends گفت: "تیم اندرویدی به سرعت کار می کند تا پذیرش توسعه دهنده را هدایت کند ، و ده ها برنامه بانکی ، مالی و رمزعبور از قبل سازگار هستند و بسیاری موارد دیگر را در کارها دارند."

اما به اندازه کافی عجیب ، حتی بخش همسالان برنامه Google Pay هنوز از Face Unlock Pixel 4 پشتیبانی نمی کند. سخنگو ادامه داد: برنامه هایی مانند Dashlane ، Keeper ، Password Safe و ۱Password ، همه از API پشتیبانی می کنند ، به این معنی که آنها با Face Face Pixel 4 کار می کنند. این شرم آور است که من از هیچکدام استفاده نمی کنم.

با تمام انصاف ، Pixel 4 و Pixel 4 XL تا ۲۴ اکتبر راه اندازی نمی شوند ، بنابراین من امیدوارم که برنامه نویسان امیدوارم که توسعه دهندگان برنامه های خود را زودتر و دیرتر بروز کنند.

بانک هایی که از Face Unlock پشتیبانی می کنند

پیکسل 4 XL Face Unlock Girl
جولیان چوکاتو / روندهای دیجیتال

هیچ بانک اطلاعاتی وجود ندارد که تمام برنامه هایی را که از Face Unlock پشتیبانی می کنند نشان دهد ، بنابراین من تصمیم گرفتم از ۱۰ بانک اصلی ایالات متحده بخواهم وقتی با برنامه های مربوطه خود را پیدا کردند ، به آن مراجعه کنند.

این چیزی است که آنها برای گفتن دارند:

  • J.P. Morgan Chase Bank: سخنگوی Chase به Digital Trends گفته است که قصد دارد از این ویژگی در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ پشتیبانی کند ، که از این زمان تا ۳۱ دسامبر در هر نقطه است.
  • ولز فارگو: سخنگوی Wells Fargo به Digital Trends گفت که در حال بررسی موضوع است و هنوز پاسخی نداده است.
  • Citibank: سخنگوی گفت Digital Trends این شرکت در حال ارزیابی Face Unlock است و جزئیات را در آینده به اشتراک خواهد گذاشت.
  • بانک آمریکا: سخنگوی بانک مرکزی آمریكا به دیجیتال ترندس گفت كه این جدول زمانی برای اشتراک گذاری ندارد ، اما "بررسی استاندارد عملکرد در پیکسل ۴ را انجام خواهد داد."
  • سرمایه یک: به درخواست ما برای اظهار نظر پاسخ ندادیم.
  • آمریکن اکسپرس: به درخواست ما برای اظهار نظر پاسخ ندادیم.
  • كشف كردن: به درخواست ما برای اظهار نظر پاسخ ندادیم.
  • PNC: به درخواست ما برای اظهار نظر پاسخ ندادیم.
  • بانک ایالات متحده: به درخواست ما برای اظهار نظر پاسخ ندادیم.
  • TD Bank: به درخواست ما برای اظهار نظر پاسخ ندادیم.

افشای کامل ، من فقط یک روز قبل از سه نفر اخیر (PNC ، بانک آمریکایی و TD) سؤال کردم ، و انتظار نداشتم که مثل یکشنبه یک پاسخ بازگردم. من اگر این مقاله را دوباره شنیدم ، این مقاله را به روز خواهم کرد.

برای انجام اقدامات خوب ، من به استارباکس رسیدم و از آنها پرسیدم که آیا آنها قصد دارند پشتیبانی را اضافه کنند و هنوز هم چیزی را نشنیده ام.

همه این برنامه ها در نهایت از فناوری Face Unlock Google Pixel 4 پشتیبانی می کنند ، اما به جرات می توان گفت که چند ماه منتظر خواهید بود.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *