بررسی Microsoft Surface Pro 7: ای کاش این یک Surface Pro X به نظر برسد – ایگر لپ تاپ استوک

بررسی Microsoft Surface Pro 7: ای کاش این یک Surface Pro X به نظر برسد

 


طی یک سال گذشته اتفاق عجیبی رخ داده است: من عاشق عاشق Surface Pro هستم. بعد از بحث در مورد "قابلیت پذیری" بودن آن ، عدم وجود پورت های USB-C و طراحی خاموش آن ، من نزدیک به ۱۲ ماه است که از Surface Pro 6 به عنوان یک لپ تاپ معمولی به عنوان یک لپ تاپ معمولی استفاده کرده ام. من در تلاش هستم به این فکر کنم که چرا Surface Pro را بر روی بسیاری از لپ تاپ های دیگری که تست کرده ام انتخاب کرده ام و به ترکیبی از سخت افزار منحصر به فرد رسیده است. به اندازه کافی کوچک و سبک است تا هنگام مسافرت به انواع کیف های مختلف بریزم ، و می توانم آن را به حالت های مختلفی تبدیل کنم تا بتوانم در قطارها ، هواپیماها و هر جای دیگر کار کنم. اینها همه چیزهایی هستند که صاحبان سرفیس پرو سالهاست که می شناسند ، فقط کمی طول کشید تا خودم را کشف کنم.

بنابراین وقتی هفته گذشته Surface Pro 7 را برای این بررسی انتخاب کردم ، احساس کردم خیلی آشنا من سال گذشته Surface Pro 6 را شرط بندی آشنا نامیدم و این بار در اطراف Pro 7 شرط به همان اندازه آشنا است. اکنون می توانید وسایل Surface Pro به ارزش چهار سال را در کنار یکدیگر قرار دهید ، و همه آنها یکسان به نظر می رسند. این یک تجدید جزئی دیگر برای خط Surface Pro است و طراحی من واقعاً در مورد این سخت افزار (صفحات نمایش باریک ، لبه های گرد و داخلی LTE) می خواهم ماه آینده با Qualcomm-Surface Pro X وارد بازار شود.

خوشبختانه ، مایکروسافت سرانجام این بار USB-C را اضافه کرده است و عملکرد و قابلیت استفاده عمومی آنطور که انتظار دارید با جدیدترین پردازنده ها و سخت افزارها بهبود یافته باشد. فقط آرزو می کنم Surface Pro 7 مانند یک Surface Pro X با یک تراشه Intel در داخل به نظر برسد.

Surface Pro 7 جدید امسال با ۷۴۹ دلار شروع می شود که ۱۵۰ دلار کمتر از مدل پایه سال گذشته است. مایکروسافت سال گذشته مدل Intel Core i3 را رها کرد و رم را با یک گیگابایت معقول ۸ گیگابایتی مواجه کرد. متأسفانه امسال ما به مدل پایه Core i3 با ۴ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه برمی گردیم. من یک مدل Core i5 را با ۸ گیگابایت حافظه رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه (۱۱۹۹ دلار) آزمایش کرده ام ، و توصیه کردن یک مدل Core i3 با تنها ۴ گیگابایت رم کار سختی است. برای اکثر افراد ، ۸۹۹ دلار Core i5 با ۸ گیگابایت حافظه رم و ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی باید کافی باشد ، به شرط آنکه بیشتر از گزینه های ذخیره سازی ابری استفاده کنید. شما باید به مدل ۱۱۹۹ دلاری که برای انواع سیاه تست کرده ام قدم بگذارید - نسخه های پایه فقط به نقره موجود است.

مانند همیشه با Surface Pro ، صفحه کلید همراه نمی باشد ، بنابراین شما نیز باید حداقل ۱۲۹٫۹۹ دلار را برای یک جلد Surface Type هزینه کنید. بدون آن فقط یک تبلت دریافت می کنید ، و قطعاً روش اصلی استفاده از Surface Pro 7 نیست. مایکروسافت همچنین پارچه های Alcantara را با قیمت ۱۵۹٫۹۹ دلار به فروش می رساند ، و امسال چند گزینه رنگ جدید وجود دارد. من روی جلد Poppy Red Type را آزمایش کرده ام ، که به نظر می رسد مخلوطی از قرمز و نارنجی است. همراه با Type Type ، قیمت ورودی واقعی برای مدل Core i3 878.99 دلار است. همچنین می توانید یک قلم Surface Pen اختیاری را با قیمت ۹۹٫۹۹ دلار خریداری کنید. همه به من گفت ، دكمه ای كه من آزمایش كرده ام ، تا دو سكه كمتر از ۱۳۶۰ دلار خسته شده است.

تقریباً مانند Surface Pro 6 ، این سخت افزار از بیرون بسیار شبیه است. علاوه بر این جدید جدید در Surface Pro 7 USB-C است. مدت زمان زیادی می گذرد ، اما متأسفانه شامل Thunderbolt 3 نمی شود بنابراین به سرعت USB 3.1 (10 گیگابیت در ثانیه) محدود می شود. من ناامید هستم که مایکروسافت هنوز تغییر نکرده است به Thunderbolt 3 ، زیرا رویای استفاده از این دستگاه به عنوان یک دستگاه واحد و وصل کردن آن به یک GPU خارجی و مانیتور هنوز در اینجا نیست. درگاه USB-C به شما امکان می دهد مانیتور خارجی را مستقیماً وصل کنید ، یا می توانید برای به دست آوردن درگاه های بیشتر ، به یکی از اسکله های USB-C که بازار را طغیان کرده ، وصل شوید. به طور طبیعی ، شما همچنین می توانید برای شارژ کردن Surface Pro 7 با همان شارژر USB-C که در تلفن Android خود استفاده می کنید ، یا لوازم جانبی را وصل کنید. مایکروسافت هنوز هم درگاه شارژ مغناطیسی معمولی Surface Connect خود را شامل می شود ، بنابراین همه شارژرها و لوازم جانبی قدیمی نیز بسیار خوب کار می کنند.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - بررسی Microsoft Surface Pro 7: ای کاش این یک Surface Pro X به نظر برسد

 -  ایگر لپ تاپ استوک

با وجود اینکه بیشتر سخت افزارها از خارج تغییر نکرده اند ، واقعاً داخلی های Surface Pro 7 هستند که امسال بار دیگر تغییر کرده اند. مایکروسافت پردازنده های نسل ۱۰ اینتل را درون Pro 7 قرار داده است ، و می توانید نوع Core i3 ، Core i5 یا Core i7 را انتخاب کنید. من طی سال گذشته از Surface Pro 6 با ۸th Gen Core i7 استفاده کرده ام و از عملکرد آن تحت تأثیر قرار گرفته ام. در اینجا به همان اندازه چشمگیر است ، و Surface Pro 7 حتی در مواقعی که من آنرا با برخی از ویرایش های ویدیویی هل دادم ، سکوت می کند.

من همچنین متوجه شده ام که به نظر می رسد بلافاصله سرانجام با Surface Pro 7 کار می کنم. شنیدم وعده هایی مبنی بر اینکه قادر به متوقف کردن کار هستم و بلافاصله ساعت ها بعد دوباره از سر گرفتم اما فهمیدم که بیشتر مدل های Surface Pro به سادگی می روند بعد از گذشت چند ساعت از عدم استفاده از خواب زمستانی عمیق حتی از سرگیری سریع Surface Pro 6 همیشه خسته کننده نبود زیرا باید منتظر بمانید که دوربین Windows Hello گاه به گاه از خواب بیدار شود. Surface Pro 7 احساس متفاوت و بسیار پاسخگو تری می کند. هربار که چند ساعت آن را ترک کردم ، فوراً از خواب بیدار می شود و ویندوز سلام قبل از اینکه من حتی به طور کامل در موقعیت خود قرار داشته باشم ، به من وارد می شود.

روی سرفیس پرو ۶ باید بر روی دکمه پاور ضربه بزنید تا از خواب بیدار شود ، اما در Pro 7 فقط با باز کردن صفحه کلید سریعاً از سر گرفته می شود. این یک پیشرفت عالی در قابلیت استفاده است ، اما همچنین بدان معنی است که مایکروسافت شیوه خرید این دستگاه را در خواب زمستانی تغییر داده است. در Surface Pro 6 سال گذشته آن را به مدت شش ساعت در حالت آماده به کار نگه دارید و به شما امکان می دهد فوراً از سر بگیرید. با Surface Pro 7 ، ۷۲ ساعت در حالت آماده به کار قرار می گیرد.

بارزترین معامله برای این ویژگی از سرگیری سریع سریع ، عمر باتری است. من Surface Pro 7 را با عمر باتری ۸۶ درصد در ساعت ۱۱ صبح یک روز ترک کردم و استفاده از آن را نه ساعت بعد از ساعت ۸ شب از سر گرفتم تا دریابم که ۸۰ درصد باتری آن باقی مانده است. این کمتر از یک درصد در ساعت است ، و قطعاً ارزش تجارت تخلیه کوچک برای بیدار شدن از آن ارزش دارد. Surface Pro 7 از ویژگی شارژ سریع نیز برخوردار است و به شما امکان می دهد در یک ساعت به ۸۰ درصد عمر باتری برسید. فهمیدم که تقریباً یک ساعت و ۴۰ دقیقه طول می کشد تا از هیچ چیز به شارژ کامل برسید.

در مورد عمر باتری صحبت می کنم ، من شاهد پیشرفت های اساسی در این نسل نبوده ام. به طور متوسط ​​حدود ۷ تا ۸ ساعت عمر باتری را با استفاده از ترکیبی از برنامه هایی مانند Chrome ، Word ، Discord ، Twitter ، Spotify و موارد دیگر به دست می آورم. اگر من ویدئوی وب بیشتری یا برنامه ها و صفحات وب فشرده گرافیکی تماشا کردم ، این میزان ممکن است به حدود ۶ ساعت کاهش یابد.

این دقیقاً مثل تجربه من با Surface Pro 6 در سال گذشته است. من به طور مرتب از آن دستگاه استفاده کرده ام ، و این به طور کامل به اندازه کافی است که بتوانم شما را برای یک روز کار پوشش دهم ، اما شما همیشه به حالت مورد نیاز به شارژر نیاز دارید. امیدوارم Surface Pro X این توانایی را داشته باشد که نیازی به حمل شارژر به اندازه کافی نباشد ، و امیدوارم که مایکروسافت دفعه بعدی سخت افزار اصلی Pro را بهبود ببخشد.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - بررسی Microsoft Surface Pro 7: ای کاش این یک Surface Pro X به نظر برسد

 -  ایگر لپ تاپ استوک

من سال گذشته نوشتم که سرفیس پرو مستحق تجدید بیشتر است و هنوز هم ادامه دارد. من هنوز هم این سخت افزار را دوست دارم ، و اینکه بتوانم در صندلی قطار محکم فشار بیاورم و با استفاده از برنامه های کامل دسک تاپ کار کنم ، هنوز یک نقطه فروش بزرگ برای من است. اما Surface Pro X احساس هیجان بیشتری را به من نشان داده است و باعث می شود Surface Pro 7 احساس خرسندی بیشتری کند. من می خواهم یک Surface Pro 8 با صفحات باریک ، شاسی گرد ، LTE داخلی و SSD قابل جابجایی ببینم ، همه با قدرت و سازگاری برنامه میراثی که پردازنده های اینتل ارائه می دهند.

Surface Pro 7 هنوز بهترین کلاس در کلاس است و بدون شک ضرب و شتم ۲ در ۱ است ، اما مایکروسافت می تواند در اینجا بیشتر انجام دهد. من تعجب نمی کنم که آیا مایکروسافت منتظر اینتل بوده که عمل خود را در ۱۰ نانومتر و فراتر از آن انجام دهد ، و شاید به جای آن تصمیم طراحی Surface Pro X با کوالکام را گرفته باشد. در هر صورت ، امسال مطمئناً قابلیت استفاده از Surface Pro 7 با رزومه سریع و USB-C بهبود یافته است ، اما مواردی مانند قلم هوشمند هوشمند Surface Slim که درون Type Cover روی سرفیس پرو X قرار می گیرد ، در اینجا نیستند. خیلی آشناست

به نظر می رسد Surface Pro X اکنون سعی دارد صحنه را از نظر سخت افزار خام رقبا برای دستیابی به رقبا تنظیم کند و حالا باید ببینیم که آیا Pro X حتی می تواند به عملکرد عملکرد Surface Pro 7 نزدیک شود. بسیار بعید است که Surface Pro 7 را که نیاز به طراحی Surface Pro X در سال آینده دارد ، کنار بگذارد.

در حال حاضر ، Surface Pro 7 هر آنچه را که از Surface Pro انتظار دارید ، ارائه می دهد اما در یک بسته سخت افزاری که نیاز به کمی توجه دارد. من عکاسی از سخت افزار Surface Pro 7 را دوست دارم ، اما Surface Pro X آینده ای از این ۲ در ۱ را نشان می دهد. ای کاش آینده اکنون در اینجا بود.

Vox Media همکاری های وابسته ای دارد. اینها روی محتوای سرمقاله تأثیری ندارند ، اگرچه Vox Media ممکن است برای کالاهایی که از طریق پیوندهای وابسته خریداری شده اند کمیسیون دریافت کنند. برای اطلاعات بیشتر ببین سیاست اخلاق ما.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *