بررسی Google Pixel 4: صاف اما بدون استقامت – ایگر

بررسی Google Pixel 4: صاف اما بدون استقامت

 


بررسی Google Pixel 4: صاف اما بدون استقامت

"نرم و صاف ، سریع ، اما فاقد استقامت ، پیکسل ۴ بسیار نزدیک به عظمت است."
  • دوربین عالی است
  • صفحه نمایش صاف ابریشمی
  • عملکرد خرابکار
  • هوشمند نرم افزار
  • عمر باتری متوسط ​​است
  • لنزهای با زاویه دید بسیار گسترده را از بین می برد

Google Pixel 4 دارای نقص است. بیایید درست از همان ابتدا این کار را از سر راه خود خارج کنیم. این هیچ زیبایی مجسمه ای نیست که لحظه ای که روی آن می ریزید نبض شما را القا کند. اندازه باتری مستقیماً از ورق مشخصات به عنوان یک مشکل بالقوه پرش می شود و این یک مشکل است. اما پیکسل ۴ دارای یک دوربین باورنکردنی است؛ بسیار سریع است و کارهایی را انجام می دهد که در حال حاضر هیچ تلفن دیگری قادر به انجام آن نیست.

از بین تمام تلفنهایی که طی یک سال گذشته از آنها استفاده کردم ، پیکسل ۳ همان گوشی گیر افتاده بود. پیکسل ۴ از بسیاری جهات روی آن بهبود می یابد. این برخی از کارهای جالب را که گوگل با نرم افزار و یادگیری ماشین انجام می دهد ، به نمایش می گذارد. این همچنین یک تلفن خوب لعنتی است که در جیب شماست. آیا می توانید یاد بگیرید که با وجود نقص آن را دوست داشته باشید؟ این بستگی به آنچه برای شما بیشتر ارزش دارد

آیا می خواهید یک صفحه نمایش بزرگ داشته باشید؟ ممکن است Google از شرایط بهتری برخوردار باشد ، بنابراین بررسی Pixel 4 XL ما را بررسی کنید.

طرحی تازه اما آشنا

پیکسل ۴ مانند هر تلفن پرچمدار دیگر موجود در بازار ، ساندویچ شیشه ای با قاب فلزی است. به طور سنتی ، خط پیکسل به لطف دو تایی در پشت قابل تشخیص است ، اما گوگل امسال با تغییراتی اساسی در طراحی ، شرایط را تغییر داده است.

جیب بررسی گوگل پیکسل 4
کوری گاسکین / روندهای دیجیتال

قسمت پشتی یک صفحه شیشه ای است که منحنی های بسیار کمی در لبه ها دارد و فقط توسط ماژول دوربین مربع در سمت چپ بالا شکسته می شود ، که کمی از آن بیرون زده و دوربین و فلاش دو لنز را در خود جای داده است. هیچ سنسور اثر انگشت وجود ندارد ، از آنجا که دوربین جلوی دوربین و پشتیبانی از آرایه سنسور اکنون قفل آن باز شده است ، که دقیقاً شبیه به Face ID اپل است.

پیکسل ۴ بیشتر از همه شبیه به آیفون ۱۱ پرو است ، هرچند بلندتر ، سبک تر و گسترده نیست. تیم طراحی Google همچنین تصمیم به مخفی کردن لنزهای دوربین در پشت گرفتند ، بنابراین آنها نسبت به آیفون نسبت به iPhone بسیار برجسته تر هستند و احتمالاً باعث ایجاد تریپوفوبیا نمی شوند. اگر از من پرسیدید که چه کسی آن را به بهترین شکل پوشیده است ، من می گویم پیکسل ، اما جالب است که برس های بزرگ این طرح ها چقدر مشابه هستند.

واحد بررسی ناامیدکننده کسل کننده من ، مشکی براق با قاب مشکی مات ، آلومینیومی با گوشه های گرد است - من به نسخه محدود اوه نارنجی امیدوار بودم که به همکارم و پیکسل ۴ XL رفت. مدل های نارنجی و سفید به مراتب قابل توجه تر هستند و از Google بیشتر احساس می کنند. بخش کوچکی از شخصیت در دکمه پاور در لبه سمت چپ ، که به رنگ سفید متضاد است ، می نگرد و کنترل های صدا در زیر آن قرار دارد.

پیکسل ۴ بلندگوهای استریو را به خود اختصاص می دهد ، اما یکی از آنها شلیک پایین است ، که باعث می شود به طور تصادفی هنگام نگه داشتن تلفن در منظره ، به خصوص هنگام بازی ، پوشش آن را آسان کنید.

جلو شیشه ای ، مانند قسمت عقب ، برای لبه دار کردن قاب بسیار کمی در لبه ها پیچیده است ، اما این در واقع یک تلفن صاف است که آگاهانه طراحی لبه سامسونگ را رد می کند. در حالی که گوگل صفحه زیرین را برای قرار دادن در صفحه نمایش بزرگتر از پیکسل ۳ تراشیده است ، هنوز یک قاب بزرگ در بالای آن وجود دارد. این پیشانی جلوه ای از تاریخ به آن می بخشد ، اما حداقل وجود دارد بسیاری از فناوری های هیجان انگیز که در آنجا بسته بندی شده اند.

سلام به صورت روبرو و حرکات هوایی سلام کنید

این حاشیه حاوی دسته ای از سنسورها برای باز کردن ایمن صورت ، سیستم راداری مبتنی بر Project Soli و دوربین جلوی آن است. باز کردن چهره سریع است و به نظر نمی رسد در اثر کم نور یا حتی تاریکی باشد. بیشتر اوقات پیکسل ۴ در آخرین صفحه ای که من با استفاده از آن باز شد قفل و آماده است. در مقایسه با Face ID ، به نظر من طراوت آور است که نیازی به ضربه تند وشدید زدن به عنوان یک مرحله اضافی در اینجا نیست ، اما اگر نگران دیدن صفحه قفل نگران نیستید ، خوشحال خواهید شد که بدانید این تنظیمات است که می توانید تغییر دهید.

پیکسل 4 لبه جانبی
کوری گاسکین / روندهای دیجیتال

تنها یک مورد وجود دارد که حسگر اثر انگشت را از دست می دهم و دسترسی به برنامه بانکی من است ، که هنوز برای به روزرسانی چهره من به عنوان میانبر برای ورود به روز نشده است - امیدوارم این به زودی اتفاق بیفتد.

Motion Sense نامی است که گوگل برای حرکات هوایی خود انتخاب کرده است. ما قبلاً این مفهوم را مشاهده کرده ایم ، اما من انتظار دارم که Google این کار را بهتر انجام دهد - از این گذشته ، Project Soli سالهاست اجرا شده است. حرکات در حال حاضر ساده و کاملاً محدود است. پیکسل ۴ به محض اینکه دست شما را ببندد ، میزان تماس یا زنگ ورودی را کاهش می دهد. این یک چیز کوچک است ، اما یک مورد خوب است. همچنین این صفحه نمایش را زنده می کند یا بر اساس نزدیکی شما آن را به خواب می اندازد.

جالب تر این است که ایده ژست هایی که می توانید برای کنترل عملکرد استفاده کنید ، اما گوگل کوچک است ، بنابراین می توانید موج بزنید تا حجم تماس را کاهش داده یا زنگ هشدار را به تعویق بیاندازید ، و می توانید موج بزنید تا وقتی حرکت می کنید از مسیرها به جلو یا عقب بروید. مشغول پخش موسیقی هستید یک چراغ ظریف در بالای صفحه وجود دارد تا شما را نشان دهد که این ژست کش رفتن در چه مرحله ای کار می کند ، اما قطع این کار بسیار ساده است.

مدل های نارنجی و سفید به مراتب قابل توجه تر هستند و از Google بیشتر احساس می کنند.

فراتر از آن ، گوگل یک برنامه نمایشی از دم را با Pokemon در آن گنجانده است ، که دختر من به مدت ۳۰ ثانیه یا همان لذت بردن از لذت بردن از آن. من فکر می کنم Motion Sense در آینده رشد خواهد کرد ، و من دوست دارم که چگونه آن را در حال حاضر کار کند ، اما ظریف است. من قطعاً برای به تعویق انداختن زنگ هشدار موج می زنم و شاید در حالی که مشغول پخت و پز هستم و نمی خواهم تلفن را لمس کنم ، یک ردگیری را رد کنم ، اما هنوز دلیل این نیست که بخواهید پیکسل ۴ را از طریق تلفن دیگری خریداری کنید.

صفحه نمایش فوق العاده نرم و صاف

صفحه بررسی گوگل پیکسل 4
کوری گاسکین / روندهای دیجیتال

با داشتن صفحه نمایش OLED 5.7 اینچی ، پیکسل ۴ بسیار خوب به نظر می رسد. وضوح تصویر ۲۸۰ x 1080 پیکسل بسیار تیز است و در صورت نیاز به آن ، میزان روشنایی را لرزاند ، و باعث می شود صفحه نمایش از همه جا از تاریکی زمین گرفته تا نور مستقیم خورشید قابل خوانایی باشد. آنچه واقعاً این پرده صفحه را تنظیم می کند ، نرخ تجدید ۹۰Hz است. اگر یک گیمر هستید ، از قبل می دانید در مورد اهمیت سرعت بالا برای کاهش تاری تاری حرکت برای اقدام سریع گام بر می دارید. همچنین می تواند پیمایش را به پایین صفحه وب یا چرخش در اطراف تلفن شما بسیار نرم تر کند ، همین امر باعث می شود سرعت آن سریع تر شود.

تلفن های بازی این روند را شروع کردند ، اما OnePlus با آن کار کرده است و خوشحالم از دیدن گوگل در حال برداشتن آن. هر سازنده تلفن باید نرخ تجدید بالاتری را در نمایشگرهای خود داشته باشد. ما آنقدر وقت می گذاریم که به این پرده ها خیره شویم و هر بهبودی - هر چیزی که باعث راحتی بیشتری شود - مورد تحسین و تشویق قرار می گیرد. به نظر می رسد صفحه Pixel 4 برای مرور وب و تماشای فیلم عالی است ، اما وقتی بازی می کنم بیشتر شبیه به روزرسانی است. از Pixel 3 ، تفاوت ملموس وجود دارد و اگرچه با جهش از LCD به OLED یکسان نیست ، یک پله فراتر است.

بزرگنمایی در دوربین

جنگ عکاسی تلفن های هوشمند در دو سال گذشته شدت گرفته و ما ذینفع هستیم. می توانید مکانهای دیدنی بسیار جالبی را ضبط کنید که مکانهایی را که بازدید می کنید به زندگی منتقل می کنید ، می توانید عکس های پرتره شگفت انگیزی را با آن اثر بوکه آرزو شده که پس زمینه را مبهم می کند ، بگیرید ، می توانید در محیط های تاریک عکس بگیرید که فقط مبهوت پر سروصدا نیستند ، و اکنون می توانید عکس بگیرید. بدون از دست دادن جزئیات زیاد ، از دور بزرگنمایی کنید.

اگر سال گذشته از من سؤال می کردید که Google کدام نوع لنز دوم را به دوربین اصلی خود اضافه می کند ، من حدس می زدم با زاویه ای فوق العاده گسترده ، اما به جای آن پیکسل ۴ یک لنز تله فوتو داشت. شما یک لنز ۱۲٫۲ مگاپیکسلی دارید که از همان سنسور پیکسل ۳ استفاده می کند ، اگرچه از دیافراگم بزرگتر f / 1.7 برای روشنایی بیشتر برخوردار است. با یک لنز تله فوتو ۱۶ مگاپیکسلی با دیافراگم f / 2.4 جفت شده است. هر دو لنز تثبیت کننده تصویر نوری (OIS) دارند.

یکی از اصلی ترین دلایلی که من پیکسل ۳ را دوست داشتم و با آن گیر کردم که تلفن اصلی من دوربین بود ، اصولاً به این دلیل که بیشتر از هر شرایطی عکس های عالی می زند. به نظرم دوربین پیکسل ۴ بهتر هم هست.

تعادل در عکس ها ، رنگ های واقع بینانه و کنتراست شدید برای ایجاد عکس هایی که می خواهید به اشتراک بگذارید باز می گردند و دوباره به هم نگاه می کنند. دوربین موجود در پیکسل ۴ سریعتر احساس می شود ، بنابراین می توانید آن لحظه را خاموش کنید و آن را حفظ کنید. Google کنترل های قرار گرفتن در معرض دوگانه را اضافه کرده است ، بنابراین اگر به این موضوع ضربه بزنید ، دو لغزنده در بالای صفحه قرار می گیرید که می توانید از آنها استفاده کنید تا میزان روشنایی یا سایه ها را کم رنگ کنید. من می دانم که تنظیمات اتوماتیک تمایل دارند نتایج بسیار خوبی کسب کنند ، اما اگر می خواهید یک شبح را ضبط کنید ، یا سایه ای از چهره بگیرید ، این گزینه های جدید مفید هستند.

عنوان اصلی پیکسل ۴ بزرگنمایی است. این یک مشکل پیچیده است زیرا هنوز فکر می کنم مانند آیفون ۱۱ جدید ترجیح می دهم از زوم گزینه مانند زاویه دید بزرگتر داشته باشم ، اما موقعیت هایی وجود دارد که بدون شک از آن استفاده می شود. این که آیا شما اولین صحنه روی صحنه فرزند خود را در مدرسه ضبط می کنید ، از دور با بت گری بت خود را شلیک می کنید ، یا سعی می کنید مقدماتی زشت را حذف کنید ، عملکرد بزرگنمایی برای شما مناسب است.

تنظیمات Google امکان بزرگنمایی نوری ۲ برابر را فراهم می کند ، اما می توانید با بزرگنمایی دیجیتال تا ۸ برابر بروید و کیفیت آن هنوز هم کاملاً چشمگیر است. به سادگی روی صفحه ضربه بزنید و نوار لغزنده ظاهر می شود ، به شما امکان کنترل دقیق سطح زوم را می دهد. این همان خوب است که OIS نیز وجود دارد ، زیرا حتی با وجود آن ، هنگام بزرگنمایی درست ، همانطور که در بعضی از عکس های بالا مشاهده می کنید ، کمبودی مشاهده می کنید.

مورد مورد علاقه من درباره دوربین Google عکسهایی است که از افراد می گیرد. به رسمیت شناختن چهره سریع است ، و حتی یک تنظیم در برنامه دوربین وجود دارد که به شما امکان می دهد عکس هایی را که در آن صورت افرادی که اکثر آنها شلیک می کنید ، در اولویت قرار دهید. عکس بچه های من ، همسرم ، گربه من ، بقیه خانواده و دوستانم مهمترین چیزها هستند و دوربین پیکسل ۴ عکس هایی را که من دوست دارم ثبت می کند. من فکر می کنم این چیزی است که اکثر مردم در دوربین گوشی های هوشمند خود می خواهند.

Night Sight به پیشرفت خود ادامه می دهد ، اگرچه تغییرات ظریف نسبت به پیکسل ۳ بسیار ظریف است. گزینه اختر نگاری که جدید است اگر اگر شب در بیرون هستید و تلفن را به آسمان شب نشان می دهید جدید است. متأسفانه ، اگرچه برای اسکاتلند غیر معمول نیست ، از زمانی که پیکسل ۴ خود را گرفتم باران و ابری بوده است ، اما حتی بعد از طعم چشیدن آنچه می تواند انجام دهد ، من قصد دارم برای برخی از ماجراهای نیمه شب برای شلیک آسمان شب استفاده کنم.

وقتی گزینه اختر نگاری ظاهر می شود ، شما به سادگی می توانید از آن عکس بگیرید و برای گرفتن نور بیشتر در معرض نور طولانی قرار می گیرد. تقریباً چهار دقیقه ضبط می شود و برای رسیدن به نتایج خوب ، واقعاً باید تلفن را در حالت استاتیک یا در حالت ایده آل روی یک سه پایه قرار دهید. این به هیچ وجه چیزی نیست که شما باید در گوشی خود داشته باشید ، اما نشان می دهد که تا چه اندازه عکاسی تلفن هوشمند رسیده است ، و می توانید چند عکس خیره کننده بگیرید.

بعد از گذشت چند روز با دوربین پیکسل ۴ با اطمینان می توانم بگویم که آن را دوست دارم. آیا به اندازه دوربین سه لنز آیفون ۱۱ پرو یا دوربین های چهار لنز سامسونگ یا هواوی خوب است؟ من این کار را برای عکاسان بهتر از من واگذار خواهم کرد - که نکته ای قابل ذکر است - دوربین های برتر گوشی های هوشمند اکنون بسیار خوب هستند که شما واقعاً باید چیزهای خود را بدانید تا دلایل صریح و کاملاً منفی را نشان دهید که چرا یک شات بهتر از یکی دیگر. بخش اعظم آن به سلیقه شخصی می رسد. پیکسل ۴ گزینه فوق العاده با زاویه دید فوق العاده ای را از دست می دهد ، که می تواند در شرایطی که می خواهید در آن بیشتر تلاش کنید ، بسیار عالی باشد ، اما آنچه در اینجا وجود دارد بسیار زیبا است.

عملکرد صاف ، اندروید در بهترین حالت

پیکسل ۴ سریع است. واقعا سریع. پیمایش احساس نرم و نرم می کند. برنامه ها و بازی ها به سرعت بارگیری می شوند. من بازی کردم ندای وظیفه: موبایل، آسفالت ۸ ، و افسانه Shadowgun. آنها عالی اجرا می شوند و بسیار عالی به نظر می رسند. ترکیبی از کوالکام اسنپدراگون ۸۵۵ با ۶ گیگابایت حافظه رم و اندروید گوگل ، عاری از هرگونه اضافی اضافی ، باعث می شود سرعت واقعا چشمگیر باشد.

در اینجا نتایج معیار وجود دارد:

  • AnTuTu 3DBench: 412،۶۱۹
  • گیکبنچ ۵: ۶۳۸ تک هسته ای؛ ۲۴۹۰ چند هسته ای
  • ۳DMark Sling Shot Extreme: 5،۰۵۶ (ولکان)

این نمرات از بالاترین امتیازاتی است که ما ثبت کرده ایم. برای مقایسه ، سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ پلاس ۳۵۸٫۱۶۰ را با AnTuTu و ۴،۶۵۶ با ۳DMark به دست آورد. اگرچه شایان ذکر است که OnePlus 7T نتیجه AnTuTu را با ۳۹۶،۳۷۰ و آیفون ۱۱ پرو موفق به کسب ۴۵۵٫۷۷۸ کرده است. هنوز هم عجیب است که پیکسل ۴ بسیار عالی به ثمر رساند ، به خصوص که OnePlus 7T دارای یک اسنپدراگون ۸۵۵ پلاس و ۸ گیگابایت حافظه رم است ، اما من دوباره آن را اجرا کردم و ۴۰۸،۷۳۵ کردم - این کمی سریعتر از آیفون ۱۱ است ، هرچند که این کار را نمی کند. مطابقت با مدل های Pro.

با کنار گذاشتن اعداد ، از هر تلفن Android دیگری که من استفاده کرده ام ، صاف تر است. این واقعاً ترکیبی از قدرت پردازش ، صفحه نمایش و تسلط بر نرم افزار Google است.

جدول بررسی گوگل پیکسل 4
کوری گاسکین / روندهای دیجیتال

با این حال ، من می خواهم فضای بیشتری را به عنوان استاندارد ببینم. مدل اصلی پیکسل ۴ فقط ۶۴ گیگابایت حافظه دارد و جایی برای توسعه کارت MicroSD وجود ندارد. وقتی فکر می کنید Google دیگر از پشتیبان گیری رایگان و نامحدود عکس های با وضوح کامل استفاده نمی کند ، ۶۴ گیگابایت احساس کمی سخت می کند.

دستیار Google و سایر موارد اضافی Google-y

دستیار جدید Google سریعتر است. این می تواند به سؤالات و یا نظرات پیگیری گوش فرا دهد و زمینه را درک کند تا اطلاعات مورد نظر خود را در اختیار شما قرار دهد. این برنامه فقط به دستور شما باز نمی شود ، می تواند به سمت نمایه توییتر مورد نظر پرش کند. این سرویس بیشتر و بیشتر از خدمات Google ، از Maps گرفته تا Gmail پخته می شود ، و اگر شما به طور روزانه از این سرویس ها استفاده می کنید ، و انجام کارهای راحت در دستیار Google کمک می کنید ، واقعاً آن را مدیون هستید که پیکسل ۴ را بررسی کنید. .

این جایی است که دستیاران صدا در آن قرار دارند. این قدم بزرگی است به آینده آینده هندزفری ، جایی که یک خدمتگزار دیجیتالی در تمام دستگاههای ما زندگی می کند که منتظر دیدار با همه هوس های ما است ، زندگی می کند یا حداقل چراغ ها را خاموش می کند و فیلم مورد علاقه ما را در تلویزیون بازی می کند. چقدر می توانید همین حالا از این مسئله استفاده کنید ، بستگی به این دارد که خانه شما چقدر هوشمند است و من مطمئن هستم که Google راهی پیدا خواهد کرد تا بسیاری از این قابلیت ها را به سایر تلفن ها منتقل کند ، اما در حال حاضر ، پیکسل ۴ را خاص می کند.

پیکسل ۴ گزینه فوق العاده با زاویه دید فوق العاده ای را از دست می دهد ، که می تواند در شرایطی که می خواهید در آن بیشتر تلاش کنید ، بسیار عالی باشد ، اما آنچه در اینجا وجود دارد بسیار زیبا است.

این تنها ویژگی منحصر به فرد فریبکار نرم افزاری نیست که پیدا خواهید کرد. ویژگی های مورد علاقه مانند Now Playing ، که به شما می گوید آهنگ در هر کجا که هستید پخش می شود و لیستی را تهیه می کنید که می توانید برگردید و بررسی کنید (همه این موارد به صورت محلی در پیکسل ۴ شما انجام شده است) هنوز هم همانند Call Screen است که اگر در صورت فیلتر کردن اسپم تماس بگیرید ، هنوز وجود دارد. در ایالات متحده یا کانادا هستید. Google همچنین ترفندهای جدیدی نیز دارد. بدون نیاز به اتصال به اینترنت ، مبتنی بر همان فناوری که نسخه جدید دستیار Google را فعال می کند ، زیرنویس Pixel 4 وجود دارد.

این بدان معناست که شما می توانید هر صوتی را پخش کنید - یک فیلم ، یک پادکست یا حتی تماس تلفنی که ضبط کرده اید ، و پیکسل ۴ شما آن را به صورت زنده رونویسی می کند و زیرنویس های دقیقی را روی صفحه نمایش می اندازد. این تشخیص خودکار گفتار نیز در برنامه جدید ضبط کننده تعبیه شده است ، که رویای روزنامه نگار است زیرا به طور خودکار مصاحبه ها یا هر چیز دیگری را که برای ضبط به آن اهمیت دارید رونویسی می کنید. کاملاً دقیق است وقتی با صدای شغلی خود صحبت می کنم ، همان صدایی که من برای صحبت با همکاران در ایالت ها استفاده می کنم ، کلمه ای کامل است. اگر لهجه اسکاتلندی را مرتکب شوم ، کمی از سنگین وزن می کشد ، اما غیرممکن است که تحت تأثیر این ویژگی قرار نگیرم و به احتمال زیاد روزانه از آن استفاده خواهم کرد.

عمر باتری همه چیز را پایین می آورد

پیکسل ۴ مشکل استقامت جدی دارد. سال گذشته ، من عمر باتری پیکسل ۳ را به عنوان پاشنه آشیل آن توصیف کردم. اگرچه کمی از طریق به روزرسانی های نرم افزاری بهبود یافته است ، اما به طور مداوم نگرانی باتری را برای من به وجود آورده است. پیکسل ۳ دارای ظرفیت ۲،۹۱۵mAh بود. پیکسل ۴ باتری ۲،۸۰۰ میلی آمپر ساعتی در آن دارد ، با وجود این که صفحه نمایش بزرگتری دارد که در ۹۰Hz کار می کند و یک سیستم راداری است که برای حرکات شما دائماً هوشیار است.

چرا گوگل؟ چه فکر می کنید؟ چگونه یک باتری کوچکتر احتمالاً برای تأمین انرژی این تلفن کافی است؟

پیکسل 4 برنامه های سیاه
کوری گاسکین / روندهای دیجیتال

در یک روز شلوغ ، پیکسل ۴ من قبل از خواب باید به خوبی وصل شود. به طور متوسط ​​، روزانه آن را می گذراند ، اما فقط. تقریباً ساعت ۸ شب از ایستگاه پیکسل خاموش شدم. برخی از اخبار را خواندم و برخی از ایمیل ها را بررسی کردم. ساعت ۱۰ صبح به ۸۳ درصد رسید. من یک برنامه را بارگیری کردم ، کمی در Slack گپ کردم ، اما بیشتر آن را کنار گذاشتم تا بتوانم روی دسک تاپ خود کار کنم و در ساعت ۱۲٫۴۷ p.m. این میزان ۶۸٪ است من مدتی را در تست Motion Sense با آلارم و موسیقی گذراندم و پیکسل ۴ در ساعت ۲٫۳۰ بعد از ظهر با ۴۳٪ ضربه خورد. مدتی قبل به کار روی دسک تاپ ، قبل از شام ساعت ۶ بعد از ظهر یک بازی سریع انجام داد. و ۲۴٪ بود عصرانه چند تماس و برخی مرور وب وجود داشت و در ساعت ۱۰ بعد از ظهر به ۱۰ درصد کاهش یافت.

بسته به نحوه استفاده از تلفن شما مسافت پیموده شده متفاوت خواهد بود ، اما هیچ حقیقت پنهان نیست که پیکسل ۴ از عمر باتری ناامیدکننده برخوردار است. در یک روز مرخصی با عکس و بارگیری عکس ، پیکسل ۴ من در ابتدای ظهر ۴۰ درصد ضربه خورد. این فقط به اندازه کافی خوب نیست

در تست فیلم ویدئویی YouTube ما ، پیکسل ۴ ۷ ساعت و ۴۰ دقیقه را مدیریت کرد. برای مقایسه ، سامسونگ Galaxy S10 توانست ۱۰ ساعت و ۵۰ دقیقه را مدیریت کند ، آیفون ۱۱ پرو ۱۲ ساعت به طول انجامید ، اما آیفون ۱۱ تنها ۴ ساعت و ۵۴ دقیقه را مدیریت کرد. سال گذشته پیکسل ۳ در ۷ ساعت و ۲۱ دقیقه با حاشیه بدتر بود ، اما آزار دهنده تر از قیمت مناسب Pixel 3a 9 ساعت و ۱۲ دقیقه بود. گوگل باید باتری بزرگتر را در پیکسل ۴ قرار داده بود - این ساده است.

چرا گوگل؟ چه فکر می کنید؟ چگونه یک باتری کوچکتر احتمالاً برای تأمین انرژی این تلفن کافی است؟

سرعت شارژ نیز عالی نیست. Google با Power Delivery 2.0 در ۱۸W گیر کرده است ، بنابراین پیکسل ۴ برای شارژ کامل بیش از یک ساعت طول می کشد ، اگرچه می توانید در مدت زمان نیم ساعت مقدار مفید انرژی را بدست آورید و به طور کلی طی ۴۵ دقیقه به ۷۵ درصد می رسد. همچنین از شارژ بی سیم Qi پشتیبانی می کند و ارزش آن را دارد که از عملکرد Pixel Stand برای قابلیت های اضافی برخوردار شوید - اگر هنوز روشن است ، یک نمایش اسلاید عکس را نشان می دهد ، اگر اینطور نباشد ، به حالت ساعت بروید و چند تنظیم وجود دارد که می توانید آنرا تغییر دهید.

قیمت ، در دسترس بودن و گارانتی

Google Pixel 4 برای مدل ۶۴ گیگابایتی از ۷۹۹ دلار شروع می شود و برای مدل ۱۲۸ گیگابایتی ۸۹۹ دلار قیمت دارد. می توانید قفل آن را قفل و آماده خریداری کنید تا بتوانید مستقیماً از Google به هر شرکت مخابراتی بروید. همچنین می توانید یکی از Verizon را دریافت کنید ، AT&T، Sprint ، T-Mobile یا هر شرکت مخابراتی اصلی دیگر.

Google برای تلفنهای خود ضمانت یک ساله استاندارد ارائه می دهد ، که از نقص سازنده محافظت می کند.

ما را

Google Pixel 4 یک گوشی اندرویدی برجسته است که در تلاش خود برای بهترین وضعیت گوشی های هوشمند باتری بسیار ساده است. سؤال این است: آیا برخی از ویژگی های نرم افزار جدید snazzy و دوربین فوق العاده به اندازه کافی برای ترغیب شما برای پذیرش اضطراب باتری وجود دارد؟

آیا جایگزین بهتری وجود دارد؟

آیفون ۱۱ پرو اپل کاملترین تلفن هوشمند موجود در حال حاضر است ، اگرچه از ۹۹۹ دلار شروع می شود. همچنین ممکن است به آیفون ۱۱ نگاهی بیندازید که ۱۰۰ دلار کمتر از پیکسل ۴ است ، اما در بسیاری از دسته ها مطابقت دارد (به جز این که از باتری بیشتری برخوردار است).

اگر می خواهید آنچه را که گوگل ارائه می دهد ، بخواهید ، پس جایگزین بارز Pixel 4 XL است که دارای یک صفحه نمایش کمی بزرگتر و باتری بهتر (نه آن خیلی بهتر) با قیمت ۱۰۰ دلار بیشتر است.

اگر می خواهید طراحی زیبا و نرم افزاری بتواند صندلی عقب بگیرد ، وسایل سامسونگ باید در دید شما باشد. سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ پلاس از هر لحاظ یک گوشی هوشمند عالی است ، هرچند که ممکن است برای برخی از این قیمت بیش از حد باشد و قیمت آن بسیار بیشتر است و قیمت آن ۱،۱۰۰ دلار است. شاید گلکسی S10e را به عنوان یک جایگزین با اندازه و قیمت مشابه برای پیکسل ۴ در نظر بگیرید ، اما به اندازه خواهر و برادرهای بزرگتر آن زیبا نیست.

OnePlus 7T ممکن است بهترین گزینه باشد ، زیرا ۲۰۰ دلار ارزان تر از پیکسل ۴ است ، اما همچنین دارای صفحه نمایش ۹۰ هرتز ، دوربین توانمند و عملکرد عالی - دارای باتری خوبی نیز هست.

چقدر طول می کشد؟

از آن مراقبت کنید و پیکسل ۴ حداقل باید سه سال به شما خدمت کند. از نظر مقاومت در برابر آب IP68 ، از آن در برابر باران و غرق شدن تصادف در استخر محافظت می شود. اگرچه ممکن است بخواهید یک مورد خریداری کنید.

آیا باید آن را بخرید؟

آره. اگر تجربه نرم افزار را بالاتر از همه جایزه دهید و به آن دوربین جذاب علاقه دارید ، پیکسل ۴ شایسته مکانی در جیب شماست.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *