اینستاگرام به دنبال راهی است که به شما در بهبود فید شما کمک کند – ایگر

اینستاگرام به دنبال راهی است که به شما در بهبود فید شما کمک کند

 


gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - اینستاگرام به دنبال راهی است که به شما در بهبود فید شما کمک کند

 -  ایگر

اگر فید اینستاگرام شما احساس کثیف و آشفتگی می کند ، ممکن است یکی از ویژگی های جدیدی که اکنون در حال انجام آزمایش هستید ، فقط همان چیزی باشد که شما نیاز دارید.

در روزهای اخیر توسط جین مانچون وون ، یک محقق برنامه ، که در گذشته تلاش های زیادی در رابطه با سایر موارد مرتبط با اینستاگرام نشان داده است ، مشاهده شده است ، این ویژگی به شما امکان می دهد "اکانت هایی را که دنبال می کنید ، گروه بندی کنید تا آنها را آسان تر مدیریت کنید."

در شکل فعلی ، این ویژگی به شما امکان می دهد همه حساب ها را به دسته های مختلفی مرتب کنید ، به عنوان مثال آنهایی که حداقل در طول ۹۰ روز گذشته با آنها تعامل داشته اید (از لحاظ دوست داشتن پست های آنها یا واکنش به داستانهایشان) و مواردی که دوباره در طول ۹۰ روز گذشته بیشترین پست را در فید خود داشته باشید.

همچنین آنها را با توجه به نوع محتوایی که نشان می دهند ، مانند پست های هنری یا مسافرتی ، آنها را به هم گروه می دهند.

لیست های نتیجه گیری ، اسکن کردن تمام حسابهای مورد نظر را برای شما آسان می کند. اگر پوستری وجود دارد که محتوای شما دیگر نمی خواهید آنها را ببینید ، به سادگی روی دکمه "زیر" در کنار نام آنها ضربه می زنید تا آنها را از فیدتان حذف کنید.

اگرچه این ویژگی مطمئناً می تواند به شما در سازماندهی بهتر خوراک کمک کند ، ما باید تأکید کنیم که در این مرحله صرفاً در یک مرحله آزمایش قرار دارد و بنابراین ممکن است هرگز نور روز را نبیند. اما اگر این آزمایش موفقیت آمیز تلقی شود ، فرصتی خوب وجود دارد که بتواند در به روزرسانی آینده در اینستاگرام به شکل فعلی خود یا کمی تغییر یافته وارد شود.

در مورد تغییراتی که دارند اینستاگرام را به برنامه تبدیل کرده است ، اخیراً اینستاگرام مدیریت داده هایی را که با برنامه ها و وب سایت های شخص ثالث به اشتراک می گذارید برای شما آسان تر کرده است. اگر مدت طولانی است که از اینستاگرام استفاده می کنید ، ممکن است فراموش کرده باشید کدام برنامه ها و وب سایتهایی را که مجاز به جمع آوری داده ها از حساب خود هستید ، فراموش کرده اید. در این حالت ، ویژگی جدید فرصتی عالی برای شما فراهم می کند تا تنظیمات اینستاگرام خود را مرور کنید و هرگونه تنظیم لازم را در مورد نحوه به اشتراک گذاری داده های خود با سرویس های مختلف آنلاین انجام دهید.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *