تلفن با پوست مصنوعی حرکات ورودی جدید را ممکن می کند ، ممکن است کابوس ها را به همراه داشته باشد – ایگر

تلفن با پوست مصنوعی حرکات ورودی جدید را ممکن می کند ، ممکن است کابوس ها را به همراه داشته باشد

 


gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - تلفن با پوست مصنوعی حرکات ورودی جدید را ممکن می کند ، ممکن است کابوس ها را به همراه داشته باشد

 -  ایگر

موارد تلفن که با پوست مصنوعی پوشانده شده اند ، در ازای احتمال سوزاندن کابوس ها به دلیل چرندی خزنده بودن ، ممکن است دستگاه های تلفن همراه را با حرکات ورودی جدید تقویت کنند.

Marc Teyssier از Telecom ParisTech فناوری رابط های Skin-On نامگذاری کرده است. وی به New Scientist نشان داد كه این پروژه كه با همکاری محققان HCI Sorbonne Université و CNRS با هم انجام شد ، با تمایل تیسیر به خراب كردن تلفن وی آغاز شد.

وی در صفحه اختصاصی تیسیر برای این پروژه گفت که می خواهد رابط سرد دستگاه هایی مانند تلفن های هوشمند را با یک نسخه واقعی از پوست انسان جایگزین کند ، این بخشی از نحوه تعامل مردم با دیگران است. این تیم با استفاده از فناوری ، دو نمونه اولیه ایجاد کرده است ، یعنی یک نسخه ساده تر و یک نسخه بسیار واقع بینانه.

از پوست مصنوعی برنامه ریزی شده است تا حرکات مختلفی از قبیل کنه زدن ، نوک انگشت و میناکاری را تشخیص داده و آنها را به احساسات مختلف پیوند دهد. به عنوان مثال ، یک شیر آب نشان می دهد که کاربر توجه گوشی را می خواهد ، و گرفتن محکم به معنی عصبانیت کاربر است. این امر با استفاده از لایه ای از سیم مسی قابل کشش که بین اپیدرم و هیپودرم سیلیکونی که برای شبیه شدن به پوست انسان ساخته شده است ، پیچ خورده است. فشاری که کاربر به پوست وارد می کند ، بار الکتریکی سیستم را تغییر می دهد.

او به New Scientist خصوصاً در مورد نیاز به توسعه چیزهایی کشیده که قابلیت تشخیص لمس را نیز دارد ، تیسیر با چالش هایی در زمینه توسعه سنسورهای پوستی روی روشنایی مواجه شد.

تیسیر به گیزمودو گفت كه وی این پروژه را بدون هیچ كاربرد خاصی در ذهن خود آغاز كرده است ، بلكه می گوید "آینده ای احتمالی را با دستگاه های آنتروپرومورفیك پیشنهاد دهد." سطحی که به ما نوع آینده ای را که در مورد او صحبت می کند به ما می دهد.

این تیم علاوه بر یک مورد تلفنی ، یک صفحه لمسی رایانه ای و مچ بند ساعت هوشمند را به نمایش گذاشت تا توانایی های رابط های پوستی را نشان دهد. قدم بعدی ، مطابق مقاله منتشر شده در مورد این پروژه ، واقعی تر کردن پوست مصنوعی با مو ، ویژگی های دما و حتی تغییر بافت ها با عرق و غاز است که ممکن است بسته به جایی که باشد ، لمس کردن آنها را راحت تر یا وحشتناک تر کنید. شما با این ایده کامل می نشینید

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *