بهترین بازی های ترسناک همه زمان ها ، از Resident Evil گرفته تا سپیده دم – ایگر

بهترین بازی های ترسناک همه زمان ها ، از Resident Evil گرفته تا سپیده دم

 


بهترین بازی های ترسناک همه چیز مشترکی دارند: توانایی ارائه احساس ناراحتی از کسی یا چیزی قرار است شما را به انتهای نامحدود خود تحویل دهد. بازی ها فقط با تکامل فن آوری وحشتناک تر شده اند و با هالووین از دست می رود ، وقت آن رسیده است که به ترسناک ترین بازی هایی که تاکنون بازی کرده ایم ، توجه ویژه ای داشته باشیم. خوشبختانه ، عناوینی طراحی نشده اند که بتوانند شما را به دیوانه پمپاژ قلب و آدرنالین بفرستند ، کمبودی نداریم ، و ما در زیر چند مورد از موارد مورد علاقه ما را برجسته کرده ایم.

Resident Evil 2

ساکنان شر شر 2 مصاحبه می کنند که چگونه طراحی صدا وحشت را به هیولا بازی ها تزریق می کند

بازسازی یکی از محبوب ترین بازی های ترسناک همه زمانه ، عرشه در برابر نسخه ۲۰۱۹ پشته شد Resident Evil 2 قادر به تحت تأثیر قرار دادن طرفداران دیرینه است. با وجود میراث اصلی ، این دقیقاً همان کاری است که انجام داد. دارای صدای صاف کننده خون و رفتن به یک دید بیش از حد شانه شبیه به بازی Resident Evil 4، Capcom باعث ترسناک تر شدن عمل و احساس مدرن تر شدن شد. با سلاح های بسیار زیادی برای کشف و استفاده در برابر زامبی ها به خود آقای X. دیگر واقعاً بازی نکرد Resident Evil 2 راهی را برای تجربه داستان جالب خود بدست آورید.

و چه داستانی در سال ۲۰۱۹ باقی مانده است. انتقال از عمارت بازی اول به خیابان ها و ساختمان های آلوده شهر راکون ، Resident Evil 2 با یک سفر پر از توطئه که لئون کندی و کلر ردفیلد را وسط یک فاجعه وحشتناک قرار می دهد ، مخاطرات را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. انسانهایی که با آنها روبرو می شوند ، اغلب به همان اندازه آلوده خطرناک هستند و به بازیکنان جدیدتر این ایده را می دهد که از به اصطلاح متفقین در باقی سریال انتظار دارند. به هیچ کس قابل اعتماد نیست.

ما را بخوانید Resident Evil 2 مرور

خروج مترو

ردیابی پرتوهای مترو dlss 1440p ray 9 9

سری برابر با "بقا" و "وحشت" ، سری Metro یکی از جالب ترین نمایش های زندگی پس از آخرالزمانی است که تاکنون در بازی های ویدئویی یا هر رسانه دیگری دیده شده است. پس از جنگ هسته ای که اکثر بشریت را کشته است ، شخصیت اصلی Artyom و همراهانش در جستجوی خانه جدیدی به دور از خشونت و غم و اندوه هستند - و بلافاصله مورد استقبال هر دو قرار می گیرند. بازی سوم ، خروج مترو، به ویژه با به تصویر کشیدن جهش ها ، آدمخوارها و مناطق پر تابش که می تواند مردان را تنها در چند ثانیه انجام دهد ، وحشتناک است.

بسیاری از خروج متروهراس از ترس از مهمات هنگام برخورد با هیولا ناشی می شود. مهمات کمیاب است ، همانند فیلترهای مورد نیاز برای ماسک بنزین ، دشمنانی که با آنها روبرو می شوید فراتر از خود سیستم مترو هستند. خروج مترو علی رغم وحشت هایی که با آن روبرو می شوید ، یک بازی امیدوارکننده باقی می ماند و با قصه بی عیب و نقص پشتیبانی می شود. شخصیت ها مانند برش های مقوایی احساس نمی کنند ، بنابراین وقتی یکی از آنها تهدید یا حمله کند ، احساس واقعی می کند.

رپر از همه ما خروج مترو مرور

خونین

بهترین بازی های ترسناک از همه زمان های خونین 1

این یک بازی با نقش آفرینی است ، اما هیچ انکاری از این نرم افزار وجود ندارد خونین کاملاً ریشه در وحشت دارد. دنیای Yharnam با الهام از معماری گوتیک و ویکتوریا و داشتن دشمنان Lovecraftian برای جنگ ، چیزی کوتاه از وحشتناک نیست. خون با هر ضرب و شتم از دشمنان بیرون می آید ، و رئیس ها از عنکبوتهای عظیم گرفته تا تیرهای برقی با صورت جمجمه باز می شوند. داستان رمزنگار این بازی حتی به عنوان کابوسی ساخته شده است که نمی توانید از آن بیدار شوید.

از نرم افزار ضربات سخت خود را برای قرار دادن هوشمندانه دشمن حفظ کرد خونریزی ، که فقط آن را ترسناک تر می کند. شما به ندرت بیش از یک ساعت می روید بدون اینکه یک دشمن بدون جهشی اعلام شود ، یک قسمت کوچک قلبی را به شما کاهش می دهد و شما را از خطر خارج می کند. با این وجود اغلب اوقات ، شما قادر به انجام این کار نخواهید بود ، و وحشت از پیدا کردن گمشده خون از دست رفته خود و از بین بردن انبوهی از دشمنان ، دوباره به همان اندازه جهان ترسناک می شود.

ما را کامل بخوانید خونین مرور

لایه های ترس

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - بهترین بازی های ترسناک همه زمان ها ، از Resident Evil گرفته تا سپیده دم

 -  ایگر

یک سری مستقل غافلگیرکننده ۲۰۱۶ از توسعه دهنده Bloober Team ، لایه های ترس بازیکنان را در نقش یک نقاش جاه طلب در کار روی opus magnum خود قرار می دهد. بازی در عمارت ویکتوریا اسراف انجام می شود و وی پس از اتمام هر فصل ، یک لایه جدید به نقاشی اضافه می کند. به نظر می رسد که به پایان رساندن نقاشی به سرعت از نظر روانی مرد فرعی است.

در طول تجربه شخص اول ، بازیکنان در معرض توهمات انسان در مورد گذشته مزاحم او قرار دارند. آینه کاری سبک P.T.، لایه های ترسمنبع اصلی ترس از محیط های مداوم در حال تغییر است. به دیواری که قبلاً خالی بود برگردید ، و ممکن است یک درب نهر که دارای تابش نور از قسمت زیرین آن است ، وجود داشته باشد.

در حالی که می توان آن را به عنوان یک شبیه ساز پیاده روی طبقه بندی کرد ، زیرا هیچ جنگ مستقیم وجود ندارد ، بازیکنان برای حل معماها برای تغییر اتاق ها با اشیاء تعامل برقرار می کنند. از در حال ذوب شدن دیوارها گرفته تا پرترههای در حال تغییر ، لایه های ترس در طول سفر مختصر اما استادانه خود شگفت زده کرد.

آمازون

بیشتر از ۲

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - بهترین بازی های ترسناک همه زمان ها ، از Resident Evil گرفته تا سپیده دم

 -  ایگر

outclassing از سلف خود ، بیشتر از ۲ شاید سخت ترین بازی در این لیست باشد. جلوه های تند و زننده که در طول بازی با آنها روبرو می شوید ، موظف به خاموش کردن بعضی از بازیکنان هستند - حتی افرادی که واقعاً از این ژانر لذت می برند.

در آغاز ، روزنامه نگار Blake Langermann و همسرش به یک مکان دور افتاده در آریزونا رفتند و جسد یک زن باردار به طرز مرموزی در کنار جاده پیدا شد. علت مرگ ناشناخته بود و معنا ندارد که وی در آنجا درگذشت. آنچه از زمان تحقیقات شروع می شود ، به سرعت به مبارزه برای بقا تبدیل می شود.

بلیک و لین توجه یک فرقه محلی هراسان به جنس و یک گروه جنگلهای شریر را بدست آورده اند. درست مثل فراتر از، شما نمی توانید از خود دفاع کنید. علاوه بر وقایع پراکنده سریع ، فقط باید اجرا و مخفی شوید. و شما باید هر دو مورد را خوب انجام دهید ، مگر اینکه بخواهید بلیک یک مرگ وحشیانه و شکنجه گر را متحمل شود. بی آنکه وارد جزئیات شوید ، بیایید فقط این را بگوییم بیشتر از ۲ برای بازیکنان فریبنده نیست.

بیشتر از ۲ چه وحشت بقا و چه وحشت روانشناختی را به طرز باورنکردنی خوب نشان می دهد ، روایتی دلهره آور را بازگو می کند و قلب شما را به عنوان لحظه ای حرکت می کند در حالی که به درون محیط بسیار وحشتناک آن می روید و با افراد وحشتناک تر حرکت می کند.

ما را بخوانید بیشتر از ۲ مرور

بخار

فضای مرده

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - بهترین بازی های ترسناک همه زمان ها ، از Resident Evil گرفته تا سپیده دم

 -  ایگر

فضای مرده ویژه و خاص است زیرا این شاهکار نادر را همزمان با یک بازی اکشن و عمیقاً نگران کننده اداره می کرد. در سال ۲۰۰۸ به تحسین تقریبا جهانی منتشر شد ، فضای مرده یکی از جواهرات درخشان دوران Xbox 360 / PlayStation 3 است.

شما به عنوان اسحاق کلارک ، مهندس سیستم وظیفه دارید تا از طریق یک کشتی معدن که توسط بیگانگان غلبه کرده است ، کار خود را انجام دهید. انسانهایی که قبلاً کشتی را اشغال کرده بودند ، به موجودات مخوف ترسناکی و قدرتمند لقب Necromorphs تبدیل شده اند.

عملکرد رضایت بخش بازی از پخش این اندام موجودات با اسلحه با وسایل پیشرفته و ابزارهای پیشرفته ناشی می شود. اما شما هیچ وقت نمی دانید که چه موقع می خواهند از راهروهای در معرض خزیدن یا خزیدن از سقف خزیده شوند. این ستاره فروپاشیده پر از تنش جوی است ، و تنهایی اسحاق احساس ترس را تقویت می کند.

Dead Space 2 و فضای مرده ۳ به تدریج به سمت عمل بیشتر و وحشت کمتری پیش می رود ، اما ترکیب عالی عمل و فتنه بی نظیر اصلی باعث می شود تا به عنوان ترسناک ترین بازی در حق رای دادن جلوه کند.

آمازون

فراموشی: نزول تاریک

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - بهترین بازی های ترسناک همه زمان ها ، از Resident Evil گرفته تا سپیده دم

 -  ایگر

از بازی های Frictional ، تیم پشت سری Penumbra ، ۲۰۱۰ indie عزیزم فراموشی: نزول تاریک با نام تجاری منحصر به فرد ماجراهای ترسناک شخص اول گسترش یافت و چیزی را در بین توسعه دهندگان بازی های ترسناک و طرفداران بازی indie ایجاد کرد.

در سال ۱۸۳۹ ، یک جوان لندنی به نام دانیل در قلعه برننبورگ پروس بیدار می شود. او سردرگم است ، و از اسم او چیزی نمی داند و از چیزی که او را شکار می کند ، ناامید است. کمبود خاطراتش ، طبق یادداشتی که خودش نوشت ، خود به خود تحمیل شد. بنابراین ماجراجویی پیچ در پیچ که از هر اتاق و دانیل که در آن بازدید می کند ، پیچیده می شود شروع می شود.

در این راه ، دانیل به موجودات کاملاً تهدید آمیز بنام جمع آوران می رود ، که مانند بسیاری از عجیب ترین بازی های ترسناک ، قبلاً انسان بودند. دانیل فقط می تواند از این موجودات ناشایست فرار کند یا مخفی کند. خطر همه جا وجود دارد ، اما فراموشی تمایل دارد وقتی فکر می کنید که امن نیستید ، وحشتناک ترین ترس های خود را ذخیره کند. پرده برداری از راز گذشته دانیل و خود قلعه سفری است که شما را تا اواخر شب زنده می کند - و شاید حتی پس از خروج از بازی.

آمازون

سوما

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - بهترین بازی های ترسناک همه زمان ها ، از Resident Evil گرفته تا سپیده دم

 -  ایگر

بازی های Frictional به خوبی جلب فریاد بازیکنان کرده است که دو اسلات در لیست ما قرار دارد. در سال ۲۰۱۵ چیلر علمی تخیلی سوما ، شما کنترل یک مرد به نام سیمون جارات که در اثر سانحه رانندگی دچار آسیب دیدگی مغزی شده است. در نتیجه ، او موافقت می کند که بخشی از تحقیقات تجربی آقای منشی در جهت برگشت آسیب های مغزی باشد.

با این حال ، در طول اسکن مغز ، سیمون به ظاهر هوشیاری خود را از دست می دهد و در یک مرکز تحقیقاتی متروک واقع در اعماق اقیانوس اطلس واقع می شود. برای حتی بیشتر گیج کننده تر ، سال ۲۱۰۴ ، تقریباً ۸۰ سال از زمان اسکن مغز او می گذرد. و حتی بدتر اینکه ، تمام زندگی بشر سال گذشته توسط یک دنباله دار ریشه کن شد. PATHOS-II - جایی که وی از خواب بیدار می شود - آخرین مکانی بود که زندگی بشر در آن بی خطر تلقی می شد. اما به نظر می رسد او تنها است. چی شد؟

سوما پیرامون بازی های Frictional ، استفاده از یک راوی ناآگاه برای فریب یک رمز و راز بزرگ و ترسناک است. بیشتر از فراموشی، سوما بر وحشت روانشناختی تأکید می کند ، هر موجودی سایه ای نوعی از آسیب های عاطفی را نشان می دهد.

این بازی به شدت به جو خود متکی است که با ضبط صدا ، یادداشت های کتبی و محیط زیر آب زیرکانه آن بیشتر تشدید می شود. کمی از منظره وحشتناک تر ، موفق می شود شما را به دنیای خود بیاورد و احساس کند که شما در حال جنگ داخلی عمیق سیمون هستید. این به نوع دیگری از تجربه های ترسناک می رسد ، که به ذهن شما چسبیده است و اجازه نمی دهید.

بخار

Silent Hill 2

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - بهترین بازی های ترسناک همه زمان ها ، از Resident Evil گرفته تا سپیده دم

 -  ایگر

حق رای دادن Silent Hill در کنار Resident Evil به عنوان پیشگام این ژانر قرار دارد. در حالی که سه بازی اول Silent Hill همه را می توان کلاسیک ترسناک در نظر گرفت ، Silent Hill 2 لبه های دیگران را برای یک لیست در لیست ما قرار می دهد. اگرچه جانشین مستقیم اصل نیست ، Silent Hill 2 به شهر مخوف مشهور باز می گردد.

همسر جیمز ساندرلند سه سال پیش درگذشت - حداقل ، این همان چیزی است که او فکر می کرد. وی پس از دریافت نامه ای که از او خواسته است در مکان ویژه خود (Silent Hill) ملاقات کند ، به سفری می رود که چرخش های بسیار ناخوشایند را در پیش می گیرد. (توجه کنید که چگونه تنظیمات آن را آینه می دهد Resident Evil 7)

با حرکت جیمز در شهر ، Silent Hill به سرعت تبدیل به یک چشم انداز عجیب و غریب پر از هیولاها و آشفتگی های عجیب و غریب می شود. آنچه باعث می شود بازی های Silent Hill مشخص شود ، و به ویژه Silent Hill 2آیا عناصر روانشناختی طراحی شده اند تا ذهن بازیکن را به هم بریزند.

اغلب اوقات ، آنچه جیمز می بیند ، صرفاً جلوه ای از ناخودآگاه فروپاشی اوست. و در حالی که تمام بازی های این لیست ارزش بازی بیش از یک بار دارند ، Silent Hill 2 دارای توجه به مضامین اساسی ، اشاراتی به ادبیات و فیلم و زیرنویس کافی برای ساختن نمایشنامه دوم شما حتی بهتر از اول است.

آمازون

بیگانه: انزوا

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - بهترین بازی های ترسناک همه زمان ها ، از Resident Evil گرفته تا سپیده دم

 -  ایگر

بسیاری از بازیکنان با بازی نهایی در لیست ما رابطه عشق و نفرت بسیار شدید دارند. بیگانه: انزوا یک بازی ترسناک علمی تخیلی ، با حرکات آهسته و کند است که فرض می کند تمرکز خود را بر یک موجود بیگانه تنها در طول ماجراجویی طولانی خود انجام دهد و به طرز افراطی به وجود بیاید که برای ما باعث می شود که این بازیکن باعث شود احساسات بسیار آسیب پذیر و منزوی شود. به ارتفاعات جدید

۱۵ سال بعد از فیلم اصلی ۱۹۷۹ ، به آماندا ریپلی (دختر الن ریپلی) گفته می شود که ضبط پرواز از مشهور نوسترومو در یک ایستگاه فضایی از راه دور است. آماندا تصمیم می گیرد به امید شنیدن آخرین سخنان مادرش قبل از درگذشت ، ضبط کننده را پیدا کند. در طول ماجراجویی نزدیک به ۲۰ ساعته ، آماندا انسانها و روبات های دشمن را به قتل می رساند ، اما این مورد - بیگانه: انزوا واقعاً به دور یک بیگانه می چرخد ​​که نمی توانید هر چقدر دلتان بخواهد بکشید.

آن بیگانه وحشتناک است. مطمئنا ، شما می توانید از بیگانگان فرار کرده و مخفی شوید ، اما مطمئن باشید ، اراده شما را پیدا کنید مهم نیست که چند بار توسط بیگانه بلعیده شوید ، هیچ وقت عادت ندارید که آرواره های آن روی شما فرود بیاید. به آن یک پیش زمینه اضافه کنید که باعث شود ریدلی اسکات افتخار کند ، و بیگانه: انزوا یک افزودنی عالی برای کار کردن با حق رای دادن است.

آمازون

The Evil Within 2

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - بهترین بازی های ترسناک همه زمان ها ، از Resident Evil گرفته تا سپیده دم

 -  ایگر

The Evil Within 2 یکی از بهترین بازی های ترسناک جهان باز است که ما تاکنون بازی کرده ایم. از هر لحاظ برتر از اصل است ، یکی از بازدیدهای غافلگیرکننده سال ۲۰۱۷ بود. بار دیگر به کفش های سباستین کاستلانوس ، کارآگاه قدم می زنید که به ظاهر همه چیز را از دست داده است. هنگامی که او می آموزد که دخترش ممکن است هنوز زنده باشد ، او دوباره به سمت STEM ، پورتال به دنیای رویایی با شکوه و پر از شگفتی و وحشت باز می شود.

حول و حوش این زمان، The Evil Within 2 عمیق به روان سباستین فرو می رود ، و نتیجه یکی از اضطراب آور ترین هیجان های روانی در اطراف است. در STEM ، تهدیدات خارجی نیز وجود دارد ، از موجودات گروتسک گرفته تا کارفرمای پیچ خورده مانند یک عکاس دیوانه وار که می خواهد همه خلاقیت های ناگوار خود را به شما نشان دهد.

بدون فریب چیزی ، The Evil Within 2 یکی از شگفت انگیز ترین پرده های موجود در حافظه اخیر است ، یکی که وحشتناک و افسرده کننده است. اشتباه نکنید ، بازی The Evil Within 2 بازی خوشحال کننده نیست ، اما قانع کننده است. با تیراندازی عالی ، تأکید بر بقا و دنیای باز و ترسناک پر از اسرار و ترس و وحشت ، The Evil Within 2 خوب است که ارزش بازی کردن داشته باشید حتی اگر زمان اصلی را صرف نکرده اید.

ما را بخوانید The Evil Within 2 مرور

آمازون

تا سحر

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - بهترین بازی های ترسناک همه زمان ها ، از Resident Evil گرفته تا سپیده دم

 -  ایگر

بازی های Supermassive ' تا سحر احتمالاً کمترین ترسناک بازی در این لیست است ، اما این بدان معنا نیست که این فیلم یک فیلم ترسناک عالی نیست. طراحی شده است به عنوان ادای احترام به فیلمهای slasher با بازی نوجوانان بی بضاعت ، تا سحر جذاب مثل فیلم تعاملی بازی می کند. در کوه بلک وود ، ۸ نوجوان در شیب های برفی برای تعطیلات بالا می روند.

یک سال پیش ، دو خواهر یکی از دوستان در همان کوه ناپدید شدند. به طور طبیعی ، همه چیز به سرعت یک طرفه می رود و گروه با مردی هوس و خونخوار که آنها را شکار می کند ، در وضعیت ناامیدی قرار می گیرند.

تا سحر چشم اندازها را در هر یک از فصل های خود تغییر می دهد. بخش اعظم گیم پلی فقط در حال پیاده روی است ، اما بازیکن باید انتخاب های اساسی را انجام دهد که روند داستان را تغییر می دهد. این اثر موج دار ، که در بازی به عنوان "اثر پروانه ای" خوانده می شود ، عواقب کوچک و بزرگی دارد. پر از ترس و وحشت ، گفتگوی پنیر و اجراهای عالی ، تا سحر نوعی تجربه وحشت است که می خواهد در کنار جمعی از دوستان بازی شود.

آمازون

کابوسهای کوچک

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - بهترین بازی های ترسناک همه زمان ها ، از Resident Evil گرفته تا سپیده دم

 -  ایگر

کابوسهای کوچک یک حلقه گیم پلی بسیار ساده را کاملاً فریبنده می کند. این در واقع یک بازی وحشتناک است که مخفی و جستجوگر ستاره شش ، دختری جوان است که خود را در دنیای کابوس ماو پیدا می کند. در طی یک ماجراجویی پنج ساعته ، شما شش نفر را در یک سری از اتاق های Maw پر از افراد بی پروا راهنمایی می کنید که در صورت امکان این دخترک را به قتل می رساند.

شش به سادگی می خواهد چیزی برای خوردن بخورد ، اما این منجر به مشکلات بسیاری در بین ساکنان موها می شود. بسیاری از وحشت ناشی از کابوسهای کوچک ناشی از ترس از کشف است. شما باید غافل باشید ، اما حتی وقتی فکر می کنید که در امنیت هستید ، همیشه ترس ناتوان کننده این است که از بالای سر گرفتار شوید.

کابوسهای کوچک دارای یک سری معماهای عالی است که همگی به داستان در حال تکامل این Helscape کمک می کنند. حیرت انگیز است کابوسهای کوچک بسیار وحشتناک باقی می ماند حتی وقتی تقریباً همیشه می دانید خطر کجاست؟ این امر از طریق طراحی عالی بصری و صدا ، و یک سری سرنخهای خوب درمورد اینکه در صورت گرفتار شدن چه اتفاقی برای شش رخ خواهد داد ، انجام می شود.

در حالی که کابوسهای کوچک مقیاس برخی از بازی های دیگر موجود در این لیست را ندارد ، در پایان یک مشت عاطفی بسته بندی می کند.

آمازون

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *