بررسی Fitbit Charge 3 بررسی: جک از همه معاملات – ایگر

بررسی Fitbit Charge 3 بررسی: جک از همه معاملات

 


fitbit charge 3 review feat

بررسی Fitbit Charge 3 بررسی: جک از همه معاملات

"Fitbit Charge 3 تمام ملزومات اصلی را در یک ردیاب تناسب اندام شیک قرار می دهد."
  • کیس سبک ، طراحی شیک
  • اعلان های تلفن هوشمند را ارائه می دهد
  • عمر باتری عالی
  • صفحه نمایش لمسی
  • تسمه های ساعت قابل تعویض
  • کاملاً با iOS سازگار نیست
  • GPS داخلی وجود ندارد
  • صفحه لمسی کمی پاسخگو نیست

Fitbit Charge 3 حدود یک سال پیش منتشر شد و جزو ردیاب های مورد علاقه ما در سال ۲۰۱۸ بود. این نقطه را تا امروز حفظ کرده است. می توانید ساعت های هوشمند بهتر و پوشیدنی های بهتری را به فعالیت های خاص اختصاص دهید ، اما Fitbit Charge 3 همه جانبه عالی و مقرون به صرفه است.

با داشتن باتری عالی ، قیمت مناسب ۱۵۰ دلار و صفحه نمایش لمسی ، Charge 3 ردیابی تناسب اندام است که می توانید تمام روز را در یک جلسه و در سالن بدنسازی بپوشید.

بیایید دقیق تر ببینیم آخرین ردیاب تناسب اندام Fitbit چه چیزی را ارائه می دهد.

سبک و براق

Fitbit برای بدست آوردن این طراحی براق و کم حجم ، آلومینیوم درجه اتمسفر از شارژ را کم کرد و همانطور که با Fitbit Versa پی بردیم ، این شرکت کار خوبی را انجام داده است و پرونده ای را ساخته است که به نظر چندان بزرگ نیست. مچ دست یا به طرز قابل ملاحظه ای کوچک روی یک مرد. عقب مقعر باعث می شود کل چیز فریبنده نازک تر از پوشیدگی هوشمند معمولی به نظر برسد.

Brenda Stolyar / Trends Digital

در حالی که تغییرات بدنی لطیف هستند ، اما از نظر زیبایی شناسی هنگام روی مچ دست تفاوت ایجاد می کند. صرف نظر از انتخاب یک گروه تماشای چرم یا سیلیکون ، Charge 3 برای یک ردیاب تناسب اندام چشمگیر به نظر می رسد. البته پوشیدن لباس رسمی باعث می شود مرزها را تحت فشار قرار دهیم ، اما ما مشكلی برای جفت كردن آن با لباس مجلسی یا حتی یك لباس طرف مقابل نداشتیم - حتی در مورد آن تعارف كردیم.

Fitbit دکمه فیزیکی را که در ابتدا در Charge 2 دیده می شد ، جابجا کرد تا یک دکمه استقرایی با بازخورد لمس کند. گذشته از جابجایی در صفحه نمایش (که بعداً به آن خواهیم رسید) ، دکمه "پشت" شماست - وقتی می خواهید به صفحه قبلی بروید. این همان چیزی است که هر بار که می خواهید به صفحه اصلی برگردید فشار می دهید.

جایگزین، گزینه ها

دکمه استقرا بسیار پاسخگو است ، اگرچه ممکن است شما را عادت کند و به جای استفاده از صفحه لمسی به طور خودکار از آن استفاده کنید. ما این واقعیت را دوست داریم که چون دکمه فیزیکی وجود ندارد ، به Charge 3 اجازه می دهد تا طراحی ساده ای داشته باشد. ما آرزو می کنیم که همه ردیاب های بدنسازی و ساعت های هوشمند این طرح "بدون دکمه" را اتخاذ کنند. همچنین می توانید دکمه حساسیت و همچنین شدت لرزش را تنظیم کنید.

با پوشیدن آن در طول روز یا در حین تمرین ، ما دوست داریم چاق ۳ چقدر سبک باشد. Fitbit می گوید که Charge 3 نسبت به Charge 2 20 درصد سبک تر است و به راحتی می توانید در طولانی مدت کار کنید و ادامه دهید. اما فقط بعد از پیدا کردن باندهایی که فکر می کردیم با دستگاه بهتر کار می کنیم.

fitbit هزینه 3 بررسی xxl
Brenda Stolyar / Trends Digital

از سیلیکون گرفته تا پارچه گرفته تا چرم توسط Horween ، نواری مناسب برای پوشیدن روزمره است. اما ما فکر می کنیم باند کلاسیک سیلیکون ناراحت کننده است ، و همچنین سفت شدن آن به مچ دست ما به شکلی که احساس طبیعی داشته باشد ، سفت است. در عوض ، ما برای باند چرمی Horween که از ابتدا کاملاً مناسب است ، تصمیم گرفتیم. طبق معمول با چرم ، هنگام پوشیدن آن نیز فرسوده تر می شود - این امکان را می دهد که شکل مچ دست شما واقعاً ضبط شود. برای کار کردن ، ما باند قابل تنفس سیلیکون را دوست داشتیم (این سوراخ با سوراخ های هوا سوراخ می شود) که برای پوشیدن در دوش نیز به اندازه کافی مناسب بود.

ما به خصوص خوشحالیم که می دانیم چسباندن باند ها چقدر آسان است. مطبوعات ساده یک دکمه در مقایسه با Fitbit Versa مانند پیاده روی کیک احساس می کند که شما را با پین های سریع آزاد می خواهید.

شیپور خاموشی بیشتر نیست ، اما صفحه لمسی در بعضی مواقع پاسخگو نیست

پیمایش از طریق منوها با Charge 2 به معنای فشردن دکمه جانبی برای چرخش در حالت های مختلف و سپس ضربه زدن بر روی صفحه نمایش برای انتخاب حالت مورد نظر خود می باشد که این یک روند خسته کننده است حتی بعد از اینکه به آن عادت کردید. ناوبری شارژ ۳ بسیار سریعتر است زیرا شما به سادگی صفحه را به سمت عملکرد مورد نظر سوار می کنید ، در حالی که دکمه استقرا به عنوان دکمه عقب و صفحه اصلی عمل می کند.

با ضربه زدن روی صفحه ، فشار دادن دکمه استقرا یا لرزش مچ دست ، شارژ را بیدار خواهید کرد. متأسفانه ، ما متوجه شدیم که صفحه لمسی کمی پاسخگو نبوده است. بعضی اوقات ما باید چندین بار روی آن ضربه بزنیم تا نمایشگر زنده شود ، که بسیار ناامیدکننده است.

صفحه لمسی هنگام تلاش برای بیدار کردن آن ، کمی پاسخگو نبود.

در صفحه اصلی ، بسته به نوع چهره ساعتی که از طریق برنامه Fitbit انتخاب می کنید ، از معیارهایی مانند زمان ، شمارش مرحله یا ضربان قلب در حال استراحت استقبال می کنید. کش رفتن شما را به داشبورد شخصی شما منتقل می کند - جایی که می توانید تمام آمار سلامتی خود را از جمله کالری سوزانده شده ، ردیابی سلامت زنان ، دقیقه های فعال و موارد دیگر مشاهده کنید. می توانید اطلاعات مورد نظر خود را از طریق برنامه Fitbit تنظیم کنید. به عنوان مثال ، ما علاقه ای به دیدن دقیقه های فعال خود در طول روز نداشتم چون سایر معیارها بودیم ، بنابراین آن را از داشبورد شخصی خود حذف کردیم.

ساعتهای هوشمند دیگر Fitbit نمایی از هفت روز گذشته را به شما ارائه می دهند ، اما Charge 3 فقط اطلاعات روزانه شما را به شما می دهد. این شامل آخرین وضعیت تمرین شما نمی باشد ، برای این کار باید به برنامه Fitbit خود مراجعه کنید. عادت کرده ایم که تمام معیارهای خود را در طول هفته در وریا مشاهده کنیم ، ما مطمئن نبودیم که چگونه احساس نمی کنیم به اندازه داده ها دسترسی داشته باشیم - اما در واقع آن را ترجیح دادیم. ما فقط می توانیم تعداد معدود مواردی را که می خواستیم از مراحل مرجع ما بین چند روز عبور کنیم ، حساب کنیم اما بیرون کشیدن برنامه مشکل نبود زیرا ما همیشه تلفن خودمان را به هر حال داریم.

کشیدن به سمت چپ روی صفحه نمایش شما را به حالت هایی مانند ورزش ، استراحت ، تایمر ، زنگ ، آب و هوا و تنظیمات می رساند. برای مشاهده همه اعلان ها ، صفحه را به پایین بکشید. Fitbit می گوید Charge 3 دارای ۴۰ درصد صفحه نمایش فعال تر از نسخه قبلی خود است که این امکان را می دهد تا محتوای بیشتری در صفحه نمایش جای بگیرد. به جای تنها یک حالت در صفحه نمایش ، اکنون یکبار دو حالت را مشاهده خواهید کرد ، که باعث می شود برای رسیدن به یک مورد خاص ، از کش رفتن به همان اندازه خودداری کنید.

در بیشتر قسمت ها ، صفحه نمایش Fitbit Charge 3 OLED یکنواخت عمل می کند ، و محتوا حتی با رنگ های خاکستری روی صفحه نمایش پر جنب و جوش به نظر می رسد. در حالی که هیچ تغییری در هنگام جابجایی در حالت های مختلف وجود نداشت ، هنگام حرکت با اعلان ها یا داشبورد شخصی خود ، ما به تأخیر گاه به گاه می رسیدیم. این یک مسئله بزرگ نیست اما قطعاً قابل توجه است.

پیگیری تناسب اندام پایه

علاوه بر ردیابی و اندازه گیری ضربان قلب ، Charge 3 شامل یک سنسور SP02 است که اکسیژن خون را اندازه گیری می کند (این یک فناوری است که در نسخه های Versa و Ionic نیز یافت می شود). با وجود سنسور SPO2 ، Charge 3 همچنین می تواند الگوهای خواب را رصد کند. سپس Fitbit's Sore Score Score وجود دارد که به شما کمک می کند بهتر بخوابید و در اختیار دارندگان هر دستگاه Fitbit با ردیابی HR PurePulse قرار دارد. برنامه بتا ماه آینده افتتاح می شود.

از آنجا که بسیار سبک وزن است ، ما به یاد نداریم که با شارژ ۳ در خواب باشید اما توصیه می کنیم با نگه داشتن دکمه استقرا ، اعلان ها و "صفحه بیدار" را خاموش کنید. به این ترتیب ، شما را در طول شب از خواب بیدار نخواهید کرد. هنگامی که صبح Charge 3 را با Fitbit همگام سازی کنید ، می توانید یک تجزیه و تحلیل عمیق را نشان دهید که زمان سپری شده در خواب سبک ، عمیق و REM را نشان می دهد ، به همراه مدت زمانی که ما از خواب بیدار شده ایم - که همه ما دقیق یافت ما همچنین خوشحالیم که می توانیم داشبورد شخصی خود را بررسی کنید تا بعد از همگام سازی با تلفن هوشمند خود ، شب قبل چه مدت خوابیدید.

از آنجایی که بسیار سبک است ، فکر نمی کنیم شب ها با آن بخوابیم.

مانند Flex 2 ، Charge 3 نیز در برابر آب تقریباً ۱۶۴ پا (۵۰ متر) مقاوم در برابر آب است. با یک حالت جدید شنا ، می توانید خطوط و مسافت های موجود در آب را ردیابی کنید. اطلاعات با برنامه Fitbit همگام سازی می شوند.

با یک ویژگی ردیابی هدف جدید ، می توانید اهداف خاصی را قبل از تمرین خود تعیین کنید. به عنوان مثال ، ما هدف خود را از دو مایل برای اجرای خود تعیین کردیم ، بنابراین Charge 3 مشخص کرد که چقدر دیگر زمان بیشتری مانده است. هنگامی که به هدف خود رسیدیم ، شارژ ۳ ارتعاش کرد - اما به هر حال خودمان را پیدا کردیم که به آن نگاه می کنیم. می توانید سرعت و مسافت را در زمان واقعی با چرخاندن صفحه نمایش هنگام حرکت در حالت ورزش بررسی کنید.

همچنین می توانید برای معیارهایی مانند کالری یا زمان بیش از ۱۵ نوع تمرین مختلف ، اهدافی تعیین کنید. تفاوت چندانی با تعیین هشدار برای نشانگرهای مایل خاص در هنگام اجرا ندارد - به عنوان مثال ، ما Fitbit خود را تنظیم کردیم تا از هر نیم مایل تحت پوشش خود به ما هشدار دهد. در طول روز ، هشدارهای یادآوری نیز برای جابجایی اگر در طی ساعت به ۲۵۰ پله نرسیده اید ، دریافت خواهید کرد.

شارژ fitbit 3 قلاب
Brenda Stolyar / Trends Digital

متأسفانه ، Charge 3 شامل GPS داخلی نیست ، بنابراین باید آن را در زمان اجرای آن با تلفن هوشمند خود جفت کنید (GPS برای اطلاعات مکان استفاده می شود ، که برای ردیابی فاصله لازم است). Fitbit گفت که داشتن GPS هیچ فضای جادویی برای باتری بزرگتر و سنسورهای بیشتر باقی نمی گذارد.

هیچ گونه پشتیبانی از اتصال موسیقی نیز وجود ندارد ، بنابراین ما مجبور شدیم تلفن هوشمند خود را بیاوریم. Fitbit امیدوار است از طریق به روزرسانی های نرم افزاری ، کنترل موسیقی را برای برنامه های موسیقی شخص ثالث اضافه کند ، که حداقل باعث می شود بدون نیاز به خارج کردن تلفن شما ، تغییر آهنگ ها آسان تر شود. صرف نظر از این ، ما ناامید می شویم که در یک ردیاب تناسب اندام که می تواند این کار را بسیار انجام دهد ، برای پخش موسیقی باید به تلفن های خود اعتماد کنیم.

سنسور ضربان قلب داخلی در هر لحظه ضربات مشابهی ایجاد می کند ، همانطور که ما به طور دستی ضربان قلب خود را ردیابی کردیم - در بیشتر قسمت ها. بعد از یکی از کارها ، ما ضربان قلب خود را در ۱۲۴ BPM محاسبه کردیم در حالی که Charge 3 آن را در ۱۳۹ BPM اندازه گیری می کرد. یک روز دیگر در آن هفته ، ما آن را در ۱۰۸ BPM محاسبه کرد در حالی که Fitbit ضربان قلب ما را در ۱۲۱ BPM اندازه گیری می کند. در طول روز ، هرچند دقیق تر است - به ویژه هنگامی که میزان ضربان قلب را در حال استراحت بدانیم که متوجه شدیم با ساعتهای هوشمند WearOS چه چیزی را محاسبه کرده است. بعد از آخرین تمرین ما ، دقیق ترین آن بود - ما ۱۶۰ BPM را محاسبه کردیم در حالی که FItbit در ۱۶۷ BPM بود.

دوندگان از ویژگی جدید توقف خودکار قدردانی می کنند - هربار که منتظر یک چراغ راهنمایی در طول اجرا باشید ، شارژ ۳ به طور خودکار حالت تمرین را متوقف می کند تا دوباره شروع به کار کنید. اما تا اواخر این پاییز تمام نخواهد شد. همچنین یک ویژگی آهنگ هوشمند وجود دارد که قادر است فعالیت ها را بعد از مدت مشخصی که می توانید از طریق برنامه تنظیم کنید ، تشخیص دهد.

ویژگی های مفید ساعت هوشمند

امکان دریافت اعلان های تلفن هوشمند و پذیرش و رد تماس با Charge 3 جدید نیست - صاحبان Charge 2 در هنگام جفت شدن فعال یک تلفن ، از قبل می توانند هشدارهای تماس ، متن و تقویم را مشاهده کنند. اما Charge 3 همچنین به شما امکان می دهد بسته به برنامه های نصب شده در تلفن هوشمند خود ، به پیام های متنی با تلفن های Android پاسخ دهید و اعلان های برنامه را مشاهده کنید.

با پاسخ های سریع ، می توانید حداکثر پنج پاسخ سفارشی یا از پیش جمع شده ارسال کنید که ۶۰ کاراکتر یا کمتر هستند. دارندگان آیفون اپل فقط می توانند پیام های متنی ورودی را مشاهده کنند. از آنجا که از یک آیفون استفاده کردیم ، فقط توانستیم اعلان های خود را مشاهده کنیم.

fitbit 3 اطلاعیه
Brenda Stolyar / Trends Digital

ما همچنین دریافتیم که مجبور شدیم به صورت دستی وارد برنامه Fitbit شویم و برنامه هایی را که می خواهیم برای آنها اعلان دریافت کنیم ، جابجا کنیم. پس از اتصال Fitbit ، می توانید پس از دریافت اعلان ها به تلفن خود ، کدام یک را انتخاب کنید. در حال حاضر هیچ برنامه مارک تجاری موجود نیست. ساعت های هوشمند Versa و Ionic شامل برنامه هایی مانند Starbucks ، Huge Lights و Strava هستند. اما Fitibit گفت که تلاش می کند عملکردهای دیگری را در آینده از طریق سیستم عامل و به روزرسانی های برنامه شخص ثالث به دستگاه ارائه دهد.

Fitbit آنچه را که ادعا می شود "درخواست شده ترین برنامه" آن است - زنگ ، زمان سنج و هوا را شامل می شود. هشدارها از طریق برنامه Fitbit تنظیم شده و برای ردیابی تناسب اندام برای شما همگام سازی می شوند. در مورد آب و هوا ، شما می توانید بسته به موقعیت مکانی خود ، حدوداً سه یا چهار روز مختلف را بطور همزمان ببینید. این شرکت همچنین در حال ساخت ساختمان در یک برنامه تقویم جدید و امکان دیدن تابلوی Fitbit درست روی مچ دست شما است.

Fitbit همچنین نسخه ویژه Fitbit Charge 3. را با ارائه تراشه NFC در داخل ، امکان انجام پرداخت های بدون تماس را با استفاده از Fitbit Pay ارائه می دهد.

عمر باتری چشمگیر

بر خلاف ساعت های هوشمند Apple Watch و Google Wear OS ، ما به خصوص دوست داریم که Charge 3 تا آخر روز از بین نرود. ما توانستیم همه اعلان ها را دریافت کنیم ، تمرینات خود را ردیابی کنیم و بخوابیم ، و این ساعت هنوز هم تقریباً هفت روز به طول انجامید.

ما توانستیم همه اعلان ها را دریافت کنیم ، تمرینات خود را ردیابی کنیم و بخوابیم ، و این ساعت هنوز هم تقریباً هفت روز به طول انجامید.

Fitbit با بسته بندی یک باتری کوچک ، ۷۱ میلی آمپر ساعتی ، گفت که این ساعت باید هفت روز طول بکشد - و ما فکر می کنیم که این دقیق است. ما از آن استفاده زیادی کردیم و هر ویژگی را آزمایش می کردیم ، به احتمال زیاد به همین دلیل است که تقریباً قبل از روز هفتم از آب آن بیرون رفت. اما در عین حال ، به شما کمک می کند تا بسیاری از ویژگی های فشرده کننده برق وجود نداشته باشد - مانند وریاها. ما به سادگی از Charge 3 برای ردیابی برنامه های خارج از خانه و شمارش گام های خود در طول یک آخر هفته طولانی و پیاده روی در شیکاگو استفاده کردیم.

از آنجا که Charge 3 معیارهای آمادگی جسمانی پایه شما را دنبال می کند ، (شما توانایی بارگیری برنامه های شخص ثالث را ندارید) ، مصرف اصلی انرژی باید از طریق اطلاعیه های گوشی هوشمند باشد. حتی در پایان روز کاری که دستگاه ما ۷۷ درصد بود ، تنها پس از ردیابی یک اجرا ، به ۷۵ درصد کاهش یافت.

اطلاعات گارانتی

Fitbit Charge 3 برای گروه ورزشی سیلیکون مشکی با کیس آلومینیومی گرافیتی یا باند خاکستری آبی با روکش آلومینیومی طلای گل رز ۱۵۰ دلار برای شما هزینه خواهد داشت. نسخه ویژه Fitbit Charge 3 Edition با Fitbit Pay با قیمت ۱۷۰ دلار برای باند سیلیکونی یخ زده سفید با کیس گرافیتی ، یا باند بند ساعت Lavender Horween با روکش طلائی گل رز ساخته شده است. نسخه ویژه نیز با یک باند سیاه اضافی در جعبه قرار دارد.

fitbit شارژ 3 رنگ باند
Brenda Stolyar / Trends Digital

از آنجا که باندهای ساعت قابل تعویض هستند ، می توانید دسته های دیگری نیز خریداری کنید. با قیمت ۳۰ دلار ، باندهای کلاسیک به رنگ خاکستری سیاه و آبی وجود دارد. با همان قیمت نیز می توانید باندهای ورزشی سیلیکونی را به رنگ مشکی ، توت ، دریایی و روسری خریداری کنید. نوارهای بافته شده با قیمت ۳۵ دلار در ذغال سنگ و پریودینال موجود است ، در حالی که باند چرمی Horween در نیمه شب آبی و آلو ۵۰ دلار است.

Fitbit یک ضمانت برگشت پول ۴۵ روزه و یک سال ضمانت محدود ارائه می دهد ، که نقص تولید کننده را در بر می گیرد.

Fitbit Charge 3 ردیابی تناسب اندام راحت و براق است ، همچنین اعلان های ساعت هوشمند را به مچ دست شما می بخشد و باتری را بسته می کند که تقریباً یک هفته دستگاه را ادامه می دهد. ضربان قلب و قابلیت ردیابی تناسب اندام آن باعث شده تا ۱۵۰ دلار ارزش داشته باشد.

آیا جایگزین بهتری وجود دارد؟

بله - اما شما باید به میزان قابل توجهی بیشتر هزینه کنید.

اگر به دنبال ویژگی های بیشتری برای Fitbit هستید ، Fitbit Versa وجود دارد - آخرین ساعت هوشمند شرکت. فقط ۵۰ دلار بیشتر از شارژ ۳ ، وریا دارای صفحه نمایش LCD 1.34 اینچی ، تسمه ساعت قابل تعویض و تنوع تناسب اندام ، همه در یک طراحی زیبا بسته بندی شده است

برای کاربران اپل که به دنبال دستگاه سازگار با iOS هستند ، Apple Watch Series 5 بهترین شرط بندی شماست. گرچه این دو برابر قیمت است ، شما همان محدودیت هایی را که با Fitbit در رابطه با تعامل با اعلان ها دارید ، نخواهید داشت.

برای گزینه های بیشتر ، گزینه های ما را برای بهترین ردیاب های بدنسازی بررسی کنید.

چقدر طول می کشد؟

شارژ ۳ احساس دوام و ضد آب بودن دارد ، بنابراین فکر می کنیم دو سال یا بیشتر طول بکشد. حتی اگر باتری از قبل یک هفته به طول انجامد ، مهم است که در نظر بگیرید که به مرور زمان افت می کند. ما همچنین امیدواریم که Fitbit همچنان به روزرسانی های خود را منتشر کرده و عملکردهای دیگری را نیز در پی داشته باشد تا بتواند از رقابت جلوگیری کند.

آیا باید آن را بخرید؟

آره. اگر به دنبال یک ردیاب تناسب اندام اما اصلی هستید که بتواند تمام هشدارهای لازم را برای شما به ارمغان بیاورد ، شارژ ۳ انتخاب بسیار خوبی است.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *