آمازون قیمت صندلی های بازی محبوب Secretlab Omega و Titan را کاهش می دهد – ایگر

آمازون قیمت صندلی های بازی محبوب Secretlab Omega و Titan را کاهش می دهد

 


گیمرها می دانند که صندلی های بازی بهترین همراهی با هر اتاق بازی جدی است. هرکسی که ساعت ها بازی خود را در یک صندلی معمولی یا روی نیمکت انجام داده است می تواند به شما بگوید صندلی بازی دنیای تفاوت را ایجاد می کند. صندلی های بازی در راحتی تخصص دارند زیرا آنها برای نشستن طولانی و تنظیمات قابل تنظیم طراحی شده اند.

آمازون برای صرفه جویی در دو صندلی بازی محبوب ، کوپن های دیجیتال ارائه می دهد. با نزدیک شدن به تعطیلات به سرعت ، دستیابی به معامله در صندلی بازی برای گیمر در لیست شما ایده خوبی است.

صندلی Secretlab Omega 2018 Prime PU Leather Royal Gaming صندلی - ۳۵۹ دلار (۳۰ دلار تخفیف)

صندلی بازی مخفی secretlab omega titan amazon deal secret

Secretlab Omega معمولاً ۳۸۹ دلار قیمت دارد ، اما آمازون با یک کوپن دیجیتالی فوری ، ۳۰ دلار پس انداز می دهد. این صندلی از مواد اصلی باکیفیت از جمله فوم ضد سرما و چرم PU ساخته شده است که با دوام و در عین حال نرم است. چرم PU مقاوم در برابر لکه و ضد آب است اما در عین حال انعطاف پذیر و راحت باقی مانده است. شکل کلی صندلی با طراحی بسته بندی آن ، برای اکثر افراد پشتیبانی ارگونومیکی را فراهم می کند. این صندلی در صورت تصمیم به استراحت از بازی و تماشای یک فیلم ، از نوک تیز تمام پشتی استفاده می کند.

پایه آلومینیوم متعادل و در عین حال قوی و همچنین در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم است. این صندلی همچنین از هیدرولیک کلاس ۴ برخوردار است که بهترین کلاس در پایداری و ایمنی است و امکان استفاده از آن برای طیف وسیع تری از ارتفاع کاربران را فراهم می کند.

صندلی بازی Secretlab Titan 2018 Prime PU Lealth Stealth - 410 دلار (۵۰ دلار تخفیف)

صندلی بازی مخفی secretlab omega titan amazon deal secret

به طور معمول ، Secretlab Titan 469 دلار قیمت دارد اما آمازون با صرفه جویی فوری ۵۰ دلار ، یک کوپن دیجیتال را ارائه می دهد. این صندلی همچنین از چرم PU ساخته شده است که باعث راحتی و دوام آن می شود. کف خنک کننده فضای داخلی صندلی را تشکیل می دهد که حتی در حین نشستن طولانی امکان راحتی حداکثر را فراهم می کند. تایتان از پشتیبانی یکپارچه کمری قابل تنظیم است که در قسمت پشتی صندلی ساخته شده است. داشتن قابلیت تنظیم پشتیبانی کمر با چرخش دستگیره ، مهمترین نکته در هنگام ورود به صندلی های بازی است. کاستورهای موجود در این صندلی نیز بزرگ هستند که باعث می شود جلوی صاف و دوام بیشتر شود.

این صندلی به صندلی ماشین مسابقه ای شباهت دارد ، و این از طریق طراحی است - این صندلی مطابق با بدنه ساخته شده است تا پشتیبانی جانبی و توزیع وزن را فراهم کند. این طراحی برای ساعات طولانی نشستن در مقابل کامپیوتر مناسب است.

هر یک از این صندلی ها گزینه عالی برای اتاق بازی در خانه شما هستند. حتی اگر چند ساعت بازی نکنید ، یکی از این صندلی ها کار کردن در رایانه شما را به یک تجربه راحت تر تبدیل می کند.

ما تلاش می کنیم تا خوانندگان خود را در یافتن بهترین معاملات در مورد محصولات و خدمات با کیفیت ، یاری دهیم و آنچه را که با دقت و به طور مستقل پوشش می دهیم ، انتخاب می کنیم. قیمت ها ، جزئیات و در دسترس بودن محصولات و معاملات موجود در این پست ممکن است در هر زمان تغییر کند. قبل از خرید حتماً بررسی کنید که هنوز هم آنها وجود دارند.

روندهای دیجیتال ممکن است در مورد محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای ما کمیسیون داشته باشند ، و این از کارهایی که برای خوانندگان ما انجام می دهیم پشتیبانی می کند.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *