برنامه دسک تاپ Slack سرانجام حالت تاریک دارد. در اینجا نحوه فعال کردن آن آورده شده است – ایگر

برنامه دسک تاپ Slack سرانجام حالت تاریک دارد. در اینجا نحوه فعال کردن آن آورده شده است

 


slack تصویر حالت تاریک
عکس صفحه

کاربران برنامه دسک تاپ Slack سرانجام می توانند از برنامه چت در محل کار با موضوع محبوب تصویری ، حالت تاریک استفاده کنند. شرکت نرم افزاری همکاری ، در دسترس بودن دسکتاپ یک ویژگی حالت تاریک اختیاری را در روز پنجشنبه ، ۱۲ سپتامبر اعلام کرد. از طریق توییت و یک پست وبلاگ

با توجه به پست وبلاگ Slack در مورد این موضوع ، حالت تاریک در همه نسخه های برنامه دسک تاپ می تواند فعال باشد: Mac ، Windows و Linux. در دسترس بودن دسک تاپ از حالت تاریک علاوه بر سیستم عامل های تلفن همراه است که قبلاً این ویژگی را داشتند. اما در حالی که این ویژگی در حال حاضر در همه سیستم عامل ها موجود است ، پست Slack یک هشدار را ذکر کرد:

"... شایان ذکر است که حالت تاریک خاص دستگاه است: ما نمی خواهیم فرض کنیم که فقط به این دلیل که می خواهید حالت تاریک روی دسک تاپ داشته باشید ، می توانید آن را از طریق تلفن خود نیز بخواهید ... اما اکنون می توانید آن را تنظیم کنید. در هر دو. "

و بنابراین باید برای استفاده از حالت تاریک به صورت جداگانه ، هر نسخه Slack را که از آن استفاده می کنید (مرورگر ، دسک تاپ ، موبایل) تنظیم کنید. فقط به این دلیل که حالت تاریک را در یکی از آنها فعال می کنید ، به این معنی نیست که همه آنها مطابق همگام سازی می شوند. علاوه بر این ، در این زمان ، ویژگی حالت تاریک برنامه دسک تاپ با هیچکدام از حالت هایی که در حال حاضر از رایانه خود استفاده می کنید همگام نمی شود. بنابراین فقط به این دلیل که تنظیمات حالت تاریک سیستم عامل شما به یک صورت پیکربندی شده است ، این بدان معنا نیست که برنامه Slack با آن تنظیمات همگام شود. اما این شرکت گفت که امکان همگام سازی با سیستم عامل شخصی یکی از ویژگی های موجود برنامه "در آینده نزدیک" خواهد بود.

فعال کردن حالت تاریک در دسک تاپ Slack بسیار ساده است. و با نگاهی به دستورالعمل های Slack ، به نظر می رسد که روش انجام این کار در میان سیستم عامل های دسک تاپ یکسان است ، زیرا دستورالعمل های شرکت فقط بین "دسک تاپ" و "iOS" و "Android" فرق می گذارد.

در اینجا نحوه فعال کردن حالت تاریک در برنامه دسک تاپ Slack آورده شده است.

مرحله ۱: در گوشه بالا سمت چپ ، نام فضای کاری خود را انتخاب کنید.

گام ۲: از منوی ظاهر شده ، را انتخاب کنید اولویت ها.

مرحله ۳: در صفحه بعدی ، را انتخاب کنید مضامین از سمت چپ صفحه نمایش

مرحله ۴: زیر مضامین، انتخاب کنید تاریک.

هنگامی که سبک یا تاریکی را انتخاب کنید ، خود برنامه بلافاصله به آن مضمون تغییر خواهد کرد تا پیش نمایش آن را به شما نشان دهد. همچنین شایان ذکر است که در همان منوی مضامین ، می توانید یک تم همراه را برای نوار کناری خود انتخاب کنید. این مضامین نوار کناری با پالت های مختلف رنگی ارائه می شوند.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *