چگونه به عنوان لری به مدرسه برگردیم؟ – ایگر لپ تاپ استوک

چگونه به عنوان لری به مدرسه برگردیم؟

 


شما باید تعجب کنید ، چه کسی بارگیری می کند؟ بدیهی است ، لری پسر است که حتی اگر به مدرسه برمی گردد احساس خوشبختی می کند. این چطور ممکن هست؟ بیایید از دستور پنهان لاری دریابیم!
WHO لاری است

احساس ناراحتی در حوض هااحساس ناراحتی در حوضه ها ...

آیا اغلب هنگام بازگشت به مدرسه احساس افسردگی و فشار می کنید؟ فکر کردن به تمام آن کارها و تست هایی که می خواهید با آن روبرو شوید باعث می شود حتی نرم تر شوید. با این حال ، این وضعیت روحی خوبی برای افراد ندارد که دچار افسردگی شوند. وقتی به برخی از راه های رهایی از آن فکر می کنید ، بازی های ویدیویی اغلب در ذهن شخص بوجود می آید. این یک ماده اصلی در دستور العمل شاد لری است. "اما والدین من به من اجازه نمی دهند بازی های ویدئویی انجام دهم" "آیا بازی های ویدئویی بر عملکرد دانشگاه من تأثیر خواهد گذاشت؟" ممکن است سوالاتی از این دست در ذهن شما ایجاد شود ، اما مرا بشنوید.

بر خلاف انتظارات

اول ، مشکل اصلی: والدین. وقتی ما به روابط والدین و بازی های ویدئویی فکر می کنیم ، معمولاً این شرایط مناسب نیست. این تصور را داریم که پدر و مادر فریاد می کشند و سعی می کنند بازی ها را خاموش کنیم و از ما خواستار مطالعه هستیم. با این حال ، زمان تغییر کرده است. بازی بازی های ویدیویی می تواند یک فعالیت خانوادگی باشد. خانواده ها می توانند از طریق بازی کردن در تعامل باشند ، این می تواند یک راه سرگرم کننده برای پیوند با یکدیگر باشد. گذراندن اوقات خوب با والدین و انجام کارهایی که در آن زمان دوست داریم ، قطعاً دو پرنده را با یک سنگ می کشد! دوم ، در مورد تأثیر عملکرد دانشگاهی ، این مسئله باید توسط شما حل شود. هنگامی که بتوانید کار را با بازی ها متعادل کنید ، این مانعی نخواهد بود. ذکر نکردن یک شخص مسئول ، یک ویژگی مثبت برای همه است. هنگامی که شما می توانید مسئولیت خود را به عهده بگیرید ، این یک تراشه مفید برای معامله با والدین در مورد بازی های ویدیویی در اوقات فراغت است. بنابراین ، اکنون دو مشکل اساسی حل شده است. فقط یک قدم بیشتر و شما آماده هستید تا از گوش به گوش بخورید!

برای عملکرد عالی در بازی آماده شوید!

اکثر بازی های ویدیویی را نمی توان بدون کارت گرافیک بازی کرد. وقتی صحبت از بازی می شود ، کارتهای گرافیکی سری MSI GAMING وضعیتی عالی از افسانه کسب کرده اند. هر دو طرح حرارتی Tri-Frozr و Twin Frozr به خوبی شناخته شده اند که بهترین تعادل را بین خنک کننده و سکوت ایجاد می کنند. سایر نوآوری ها شامل یک صفحه پشت فلزی است که از پدهای حرارتی برای خنک کردن کارت استفاده می کند و در عین حال به جلوگیری از خم شدن نیز کمک می کند. فراتر از این ، سری MSI GAMING ویژگی های برتر بیشتری از قبیل نورپردازی زیبای Mystic Light RGB را ارائه می دهد که می توان آن را با سایر محصولات RGB کنترل و همگام کرد. آنها می گویند این مربوط به آنچه شما دقیقاً می خواهید بخرید نیست ، بلکه مربوط به زمانی است که شما تصمیم می گیرید. شما در شانس هستید ما در حال حاضر مشغول ارتقا به بازگشت به مدرسه هستیم ، بسیاری از کارتهای گرافیکی سری GAMING تعیین شده واقعاً دزدی هستند!

برای عملکرد عالی در بازی آماده شوید

حالا که راز لری را می دانید ، آیا روشی آسان و شاد نیست؟ بازی کردن بازی های ویدئویی به صورت فرصت طلبی تنظیم بسیار خوبی برای زندگی در مدرسه است. با همه آسانی "بازگشت به بلوز مدرسه" خداحافظی کنید ، بازی های ویدیویی می توانند باعث شوند آنها از بین بروند. منتظر چی هستی؟ اکنون آن سلاح های عضلانی را با بهترین قیمت دریافت کنید! با همراهی سری MSI GAMING ، قویترین نسخه پشتیبان ، شما اکنون آماده رول هستید! شما می توانید در صفحه فرود منطقه خود برنامه های مختلف تبلیغی پیدا کرده و اطلاعات بیشتری را در آنجا کسب کنید.

همراه با سری MSI GAMING ،

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *