نحوه تنظیم مجدد رمزعبور Apple ID خود – ایگر

نحوه تنظیم مجدد رمزعبور Apple ID خود

 


نحوه تنظیم مجدد رمزعبور شناسه سیب خود
prykhodov / 123RF

همه افراد دارای iPhone ، iPad ، iPod یا Apple Watch دارای Apple ID هستند. این یک شرط اساسی برای بهره‌مندی بیشتر از خدمات اپل از جمله فروشگاه iTunes ، فروشگاه App ، Apple Music و iCloud است. با این حال ، Apple ID تنها حساب با اعتبار لازم برای پیگیری این روزها نیست ، و همیشه این احتمال وجود دارد که شما ممکن است برخی از اطلاعات ورود به سیستم را فراموش کنید - مانند گذرواژه مهم شما.

خوشبختانه اگر گذرواژه Apple ID خود را فراموش نکنید نیازی به وحشت نیست. مراحلی وجود دارد که می توانید برای تنظیم مجدد آن بردارید ، که همه آنها بسیار ساده هستند. هیچ راهی برای اپل وجود ندارد که به شما بگوید رمز عبور فعلی شما چیست ، حتی ، حتی از طریق ایمیل. درعوض ، هر روشی برای مقابله با رمز عبور فراموش شده Apple ID شامل بازنشانی کامل آن است. در اینجا چگونه می توان در مورد آن صحبت کرد.

نحوه تنظیم مجدد رمز عبور خود با استفاده از صفحه حساب Apple ID

AppleID یا رمز عبور را فراموش کرده اید

مرحله ۱: برای شروع ، به appleid.apple.com بروید و کلیک کنید Apple ID یا رمز عبور را فراموش کرده اید در مرکز صفحه (گذرواژه شما ممکن است به طور خودکار صفحه ورود به سیستم را در یک منوی کشویی تنظیم کند ، به خصوص اگر این گزینه را بررسی کرده باشید مرا به خاطر بسپار جعبه ، بنابراین ابتدا آن را جستجو کنید و کلیک کنید تا ببینید که آیا این کار می کند.)

گام ۲: شما به صفحه ای منتقل می شوید که Apple ID خود را وارد کنید (در بیشتر موارد ، این آدرس ایمیل اصلی برای حساب Apple شما است) و سپس به صفحه جدیدی که در آن نام خود و آدرس ایمیل مرتبط با آن را وارد می کنید. حساب. کلیک ادامه هیدسپس انتخاب کنید باید رمزعبور خود را دوباره تنظیم کنم.

توجه داشته باشید: اگر تأیید هویت دو عاملی برای حساب کاربری خود تنظیم کرده باشید ، صفحه نمایش شما متفاوت خواهد بود و از شما خواسته می شود شماره تلفن خود را تأیید کنید (بعداً درباره این مورد).

مرحله ۳: اکنون می توانید نحوه تنظیم مجدد رمز ورود خود را ، از طریق ایمیل یا با پاسخ دادن به یک سؤال امنیتی ، انتخاب کنید. کدام گزینه را انتخاب می کنید براساس اولویت شخصی شما است.

مرحله ۴: انتخاب روش ایمیل باعث می شود اپل در صورت تصمیم به ساختن آن ، دستورالعمل هایی را به آدرس اصلی ایمیل شما برای شروع این فرآیند یا ایمیل نجات دهنده ارسال کند. می دانید وقتی ایمیل را مشاهده کردید ایمیل ارسال شده است ایمیل ارسال شده است صفحه با یک علامت بزرگ و سبز رنگ اگر نمی توانید ایمیل را پیدا کنید ، حتماً بررسی کنید هرزنامه ها، جنس اوراق و شکستهو زباله ها پوشه ها ، یا مراحل بالا را تکرار کنید تا ایمیل دوباره ارسال شود. پیش رفتن از سؤالات امنیتی ، شما را ملزم به تأیید روز تولد خود می کنید و به سؤالات خاص پاسخ می دهید قبل از اینکه بتوانید رمز جدید خود را ایجاد کنید.

اگر پاسخ سوالات امنیتی خود را فراموش کردید

اگر رمزعبور خود را فراموش کرده اید ، پاسخ دادن به سؤالات امنیتی یکی از سریعترین راه های برگشت به حساب کاربری خود برای ایجاد تغییرات است. از این گذشته ، فقط شما - یا کسی که شما را به خوبی می شناسد - می توانید از جواب سؤالاتی مانند "چه کسی معلم مورد علاقه شما بود؟" مطلع شوید اما اگر جواب سوالات امنیتی خود را فراموش کردید ، چه می کنید؟ در صورتی که سوالات امنیتی خود را فراموش نکنید ، تغییر آنها نیز یک فرآیند ساده است (اگرچه برای تغییر آنها به رمز عبور خود نیاز دارید).

مرحله ۱: به iforgot.apple.com بروید و Apple ID خود را وارد کنید.

نحوه تنظیم مجدد سوالات تغییر رمز عبور شناسه سیب خود 1

گام ۲: انتخاب کنید باید سوالات امنیتی خود را دوباره تنظیم کنم و کلیک کنید ادامه هید.

نحوه بازنشانی گذرواژه شناسه apple خود سوالات appleid 2 را تغییر دهید

مرحله ۳: رمز عبور خود را وارد کنید ، سپس کلیک کنید ادامه هید.

مرحله ۴: از منوی کشویی سه سؤال را انتخاب کنید و پاسخ دهید (امیدوارم سوالاتی که فقط شما می دانید). و همین

نحوه بازنشانی گذرواژه شناسه سیب خود را تغییر دهید مرحله 3 سوال appleid

اگر از احراز هویت دو عاملی استفاده می کنید

اگر تأیید هویت دو عاملی را تنظیم کرده و فعال کرده اید - که با تأیید صحت دو مرحله ای متفاوت است - بازنشانی گذرواژه‌تان ساده تر خواهد بود ، زیرا قادر خواهید بود گذرواژه‌تان را مستقیماً از iPhone ، iPad ، iPod Touch یا تنظیم مجدد تنظیم کنید. از صفحه حساب Apple ID. اگر مطمئن نیستید که دستگاههای قابل اطمینان داشته باشید ، نباشید؛ هنگامی که تأیید هویت دو عاملی را تنظیم کردید ، دستگاههای قابل اعتماد ایجاد کردید. همه دستگاه های iOS نیز نیاز به فعال کردن یک کد عبور دارند.

با استفاده از دستگاه iOS شما

مرحله ۱: رفتن به تنظیمات> [your name] > رمز عبور و امنیت.

گام ۲: ضربه زدن تغییر رمز عبور.

مرحله ۳: از شما خواسته می شود رمز عبور خود را وارد کنید. پس از اتمام کار ، می توانید رمز جدید خود را وارد کنید.

با استفاده از صفحه حساب Apple ID

مرحله ۱: به iforgot.apple.com بروید و هنگام تنظیم احراز هویت دو عاملی ، شماره تلفنی قابل اعتماد را که ارسال کردید وارد کنید.

گام ۲: انتخاب کنید ادامه هید برای ارسال اعلان به iPhone ، iPad یا iPod مورد اعتماد خود.

مرحله ۳: هنگامی که اعلان را در دستگاه iOS خود دریافت می کنید ، روی ضربه بزنید اجازه دادن.

مرحله ۴: مراحل ارائه شده را دنبال کنید ، کد عبور خود را وارد کنید و رمزعبور خود را دوباره تنظیم کنید.

توجه داشته باشید: اگر دیگر به یک دستگاه قابل اعتماد دسترسی ندارید و قادر به تنظیم یک دستگاه جدید نیستید ، روند تغییر رمز عبور کمی پیچیده تر می شود (اما این یک چیز خوب است زیرا به معنای امن تر بودن داده های شماست). گرفتن تأیید هویت دو عاملی ممکن است ، اما درد دارد و ممکن است چند روز طول بکشد تا قبل از تغییر رمز عبور خود ، تأیید کنید.

نحوه تنظیم مجدد گذرواژه خود با استفاده از بازیابی حساب

بازیابی حساب AppleID درخواست شد

اگر دستگاه iOS قابل اعتماد خود را در این نزدیکی ندارید ، همچنان می توانید با درخواست بازیابی حساب ، رمزعبور خود را دوباره تنظیم کنید. این بهترین حالت در صورت گم شدن یا سرقت دستگاه شما استفاده می شود ، در حالی که دسترسی همزمان به هر کسی که سعی در جعل هویت شما داشته باشد می خواهید به حساب خود دسترسی داشته باشید. این روند ممکن است بسته به میزان اطلاعات شما برای اثبات هویت شما ، چند روز طول بکشد.

مرحله ۱: در حالی که مراحل بازنشانی گذرواژه‌تان در iForgot یا iOS را طی کردید ، باید گزینه‌ای برای آن مشاهده کنید درخواست بازیابی حساب.

گام ۲: شماره ای را وارد کنید که در صورت آماده بودن حساب خود به آن برسید ، سپس کد تأیید صحت ارسال شده را برای تأیید اطلاعات خود وارد کنید. پس از تأیید ، تأیید می کنید که درخواست شما دریافت شده است و با آماده شدن حسابتان با شما تماس می گیرید.

مرحله ۳: پس از مدتی ، حساب شما آماده خواهد شد و از طریق تماس تلفنی با شما تماس می گیرد.

مرحله ۴: به iforgot.apple.com بروید ، Apple ID خود را وارد کنید و شماره مورد استفاده در مرحله دوم را تأیید کنید.

مرحله ۵: یک کد بازیابی حساب از طریق تماس تلفنی یا تلفنی به شما ارسال می شود ، که باید در زمینه ارائه شده در iForgot وارد شود.

مرحله ۶: کلیک ادامه هید، و به صفحه جدیدی منتقل خواهید شد که می توانید یک رمز عبور جدید درست کنید ، شماره تلفن مورد اعتماد خود را تأیید کنید و وارد سیستم شوید.

با این حال پسورد خود را مجدداً تنظیم می کنید ، باید با رمز جدید خود وارد حساب Apple خود شوید و همچنین اطمینان حاصل کنید که رمز ورود خود را در تنظیمات در تمام دستگاه های خود به روز کنید. به این ترتیب هرگز نیازی به نگرانی در مورد قفل شدن از حساب Apple خود نخواهید داشت.

توصیه های ویراستاران

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *