نحوه انتقال داده ها از آیفون قدیمی به نسخه جدید – ایگر

نحوه انتقال داده ها از آیفون قدیمی به نسخه جدید

 


در حالی که دارندگان آیفون ممکن است برای جدیدترین مدلهای جدید اقدام به تهیه چوب کنند ، بسیاری از آنها در واقع بیش از گذشته به گوشیهای قدیمی خود وابسته هستند. این به احتمال زیاد به دلیل این تلفن های قدیمی هنوز هم بسیار عالی کار می کنند و شاید به دلیل اینکه تلفن های جدید به مرور زمان گران می شوند و توجیه خرید جدید را دشوار می کند.

به هر دلیلی ، روز رو به جایگزینی آیفون قدیمی شما با یک نسخه جدید یا متفاوت خواهد بود و وقتی این کار را انجام داد ، می خواهید تمام داده های خود را دقیقاً به روشی که دوست دارید جمع کنید. برای این کار ، می خواهید روشی مناسب برای انتقال داده های خود از iPhone قدیمی به نسخه جدید خود داشته باشید.

چندین روش آسان برای انتقال داده از یک آیفون به دیگری وجود دارد - یا بین آیفون ، آی پد و آی پاد لمسی. ما شما را از طریق آنها طی خواهیم کرد.

iTunes: روش سیمی

قبل از انجام هر کاری ، از نسخه فعلی iPhone یا iOS خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، بنابراین داده هایی که منتقل می کنید همان چیزی است که شما می خواهید و انتظار دارید. اطمینان حاصل کنید که تلفن جدید شما به درستی با سیم کارت مناسب مجهز شده است. همچنین وقت آن است که اگر یکی از ساعتهای Apple خود را خنثی کنید. Unpairing به طور خودکار از ساعت شما در iPhone خود نسخه پشتیبان تهیه می کند ، بنابراین می توانید بعداً داده ها را به راحتی بازیابی کنید. توجه داشته باشید که اگر نسخه پشتیبان از iTunes شما رمزگذاری نشده باشد ، داده های Health and Activity شما به تلفن جدید شما منتقل نمی شوند.

 • وقتی دستگاه جدید خود را روشن می کنید ، باید از صفحه سلام استقبال کنید. اگر تلفن قبلاً تنظیم شده است ، ابتدا آن را پاک کنید تا بتوانید با سلام شروع کنید.
 • دستورالعمل های روی صفحه را تا رسیدن به صفحه برنامه ها و داده ها دنبال کنید و انتخاب کنید از نسخه پشتیبان تهیه iTunes بازیابی کنید.
 • تلفن جدید خود را به رایانه ای که از iPhone فعلی خود تهیه کرده اید متصل کنید.
 • iTunes را راه اندازی کنید و نماد تلفن را در سمت چپ بالای پنجره انتخاب کنید.
 • انتخاب کنید بازگرداندن پشتیبان و نسخه پشتیبان تهیه شده خود را انتخاب کنید.
 • برای بازیابی نسخه پشتیبان تهیه شده رمزگذاری شده ، مطمئن شوید که رمزعبور Apple ID خود را مفید دارید.
 • محکم بنشینید تا مراحل بازیابی تمام شود.

سعی کنید تلفن خود را به Wi-Fi متصل کرده و به یک منبع تغذیه وصل کنید تا در مدت زمان محتوا که در iCloud ذخیره کرده اید ، بتواند دوباره به تلفن خود فیلتر کند.

نحوه انتقال اطلاعات از آیفون قدیمی یک نسخه پشتیبان تهیه شده از آیتونز جدید

iCloud: راه بی سیم

 • مانند روش سیمی ، اگر دستگاه شما از قبل تنظیم شده است ، قبل از شروع کار آن را پاک کنید.
 • تا زمانی که صفحه Wi-Fi را مشاهده کنید ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.
 • وارد شبکه Wi-Fi محافظت شده با رمز عبور خود شوید.
 • در صفحه برنامه ها و داده ها ، را انتخاب کنید از iCloud Backup بازیابی کنید.
 • با استفاده از شناسه و رمزعبور Apple خود وارد iCloud شوید.
 • نسخه پشتیبان تهیه شده خود را انتخاب کنید.
 • صبر کنید تا مراحل بازیابی انجام شود.

شروع سریع

نحوه انتقال اطلاعات از آیفون قدیمی یک شروع سریع جدید

در شرایط خاص - مانند زمانی که آیفون فعلی شما در حال اجراست iOS 11 یا بالاتر - می توانید از Quick Start برای تغییر انتقال داده با روشن کردن دستگاه جدید خود و قرار دادن آن در کنار دستگاه فعلی خود استفاده کنید. ما با یک iPad برای این مثال تست کردیم ، اما مراحل یکسان هستند. قبل از شروع کار ، بلوتوث را فعال کنید.

 • صفحه Quick Start را روی دستگاه خود مشاهده کنید ، به شما امکان می دهد دستگاه جدید خود را با Apple ID خود تنظیم کنید.
 • هنگامی که یک انیمیشن مدور شبیه به رنگ آبی ، لکه دار روی صفحه نمایش دستگاه جدید شما نشان داده می شود ، می توانید دستگاه فعلی خود را روی یک دستگاه جدید معلق کنید تا بر روی انیمیشن با منظره یاب متمرکز شوید. منتظر هشدار که می خواند روی دستگاه جدید پایان دهید. همچنین می توانید ضربه بزنید تأیید اعتبار به صورت دستی، اگر نمی توانید از دوربین استفاده کنید.
 • برای وارد کردن کد عبور خود ، تنظیم Face ID یا Touch ID و گذرواژه Apple ID را در دستگاه جدید خود ، دستورالعمل ها را دنبال کنید.
 • سپس می توانید برنامه ها ، داده ها و تنظیمات را از پشتیبان گیری iCloud خود ، از جمله خدمات موقعیت مکانی ، Apple Pay و Siri بازیابی کنید.

اگر یک Apple Watch در کنار آیفون جدید خود دارید ، می توانید داده ها و تنظیمات ساعت خود را نیز انتقال دهید.

روش دیگری به نام مهاجرت آیفون برای دستگاههایی که از iOS 12.4 یا بالاتر استفاده می کنند ، موجود است. این شبیه به تکنیک Quick Start است ، و می توانید آن را از طریق iTunes یا Wi-Fi انجام دهید. برای این کار هر دو تلفن باید به یک منبع تغذیه متصل شوند. همانطور که در بالا ذکر شد ، مراحل Quick Start را دنبال کنید. سپس ، در صورت درخواست ، روی ضربه بزنید انتقال از آیفون برای شروع انتقال داده به دستگاه جدید خود. مانند Quick Start ، می توانید انتخاب کنید که کدام تنظیمات مانند Siri و Apple Pay برای انتقال سریع یا خیر.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *