چگونه عکسهای خود را با Google Photos در iOS، Android یا دسکتاپ پشتیبانگیری کنید – ایگر

چگونه عکسهای خود را با Google Photos در iOS، Android یا دسکتاپ پشتیبانگیری کنید

 


huawei p30 pro vs google pixel 3 xl review hero

برای عکاسان آماتور و memoirists خانواده، رویداد ترین وحشت زده است از دست دادن یک عکس گرفتن - و یا بیش از یک. کارت های حافظه، هارد دیسک ها، حتی برنامه های دسکتاپ می توانند ناکام باشند، بنابراین یک برنامه پشتیبان گیری ابر همیشه مناسب است. برای اطمینان از اینکه مجموعه عکس های شما همیشه امن است، افزونگی نام بازی است و یکی از بهترین مکان های ذخیره سازی عکس های اضافی در بازار مصرف اصلی، Google Photos است. Google Photos برای ذخیره عکس های با کیفیت بالا با ۱۶ گیگابایت فضای ذخیره نامحدود رایگان همراه با یک گزینه پرداخت می شود. خروجی از اکثر گوشی های هوشمند و حتی بسیاری از دوربین های دیجیتال، در آن مقدار و یا پایین تر وزن.

در حالی که شما مطمئنا می توانید فضای خود را در Apple iCloud یا Flickr Pro خریداری کنید، Google Photos عکس های خود را به صورت رایگان به صورت رایگان ذخیره خواهد کرد و حتی در بعضی از افزونه های خودکار بسیار عالی که همه آنها با حساب Google شما مرتبط است پرتاب می شود. علاوه بر ذخیره سازی و ساخت عکس های شما به راحتی قابل دسترسی و قابل اشتراک گذاری است، گوگل همچنین با استفاده از تجزیه و تحلیل تصویر هوش مصنوعی برای سازماندهی عکس ها و ویدیو های خود، و آن را آسان تر برای جستجو و ویرایش.

پس چه باید بکنید تا در عمل اقدام کنید؟ اگر قبلا حساب Google ندارید، ابتدا باید آن را باز کنید، یک آدرس Gmail دریافت کنید و با رمز ورود وارد شوید. پس از انجام این کار، در اینجا چگونگی ایجاد یکپارچه از مجموعه عکس های خود را با Google Photos برای تلفن همراه و دسکتاپ تهیه کنید.

برنامه Google Photos را نصب کنید

برای استفاده از Google Photos بر روی تلفن هوشمند iPhone یا Android خود، ابتدا باید برنامه تلفن همراه را از فروشگاه App یا فروشگاه Google Play دانلود کنید.

برنامه دسکتاپ Google Photos

همچنین برنامه پشتیبان گیری و همگام سازی Google را برای رایانه های Mac یا Windows خود دانلود کنید تا برنامه را به صورت خودکار همگام سازی تصاویر و فایل های دیگر را از رایانه خود به برنامه عکس آنلاین بفرستید. پس از راه اندازی، برنامه زندگی می کند در نوار منو بالا بر روی دسکتاپ شما و شما آن را از طریق کنترل اولویت ها.

دسترسی به تنظیمات تلفن همراه برای پشتیبان گیری و همگام سازی

عکس های Google را در گوشی iOS یا Android خود راه اندازی کنید و انتخاب کنید تنظیمات از منوی بالا و سپس انتخاب کنید پشتیبان گیری و همگام سازی. این تنظیم بحرانی در واقع سه برابر برای یک است. اول، پشتیبان گیری خودکار را فعال کنید و سپس حجم آپلود را تنظیم کنید. با کیفیت بالا، تعداد نامحدودی از تصاویر و ویدیوها را تا ۱۶ مگاپیکسلی رایگان ذخیره می کند، و این تنظیم مناسب برای اکثر افراد است. هر چیزی که بیش از ۱۶ مگاپیکسل باشد، در فضای ابری فشرده میشود، اما نه روی رایانه یا دستگاه شما. اگر میخواهید اصلی، تصاویر با رزولوشن کامل را ذخیره کنید، براساس توافق گوگل رایگان شما با ۱۵ گیگابایت محاسبه خواهد شد و شما مجبور خواهید بود هزینه اضافی را از آن ذخیره کنید. در حالی که بعضی از دوربین های جدید و مصرف کننده و دوربین های بدون انعکاس در رزولوشن بالاتر از ۱۶ مگاپیکسلی، این اندازه برای بسیاری از مقاصد غیر حرفه ای، از جمله چاپ، بسیار بزرگ است.

یک مسیر پشتیبان را انتخاب کنید

شما می توانید از طریق برنامه داده خود و یا فقط از طریق Wi-Fi ارسال کنید. اگر شما یک طرح تلفن همراه نامحدود دارید، لازم نیست نگران باشید. اما اگر کلاه داده ای را داشته باشید، تنظیمات سلولی را غیرفعال کنید تا آپلود ها فقط از طریق Wi-Fi انجام شود. برای فعال کردن پشتیبان، باید روی برنامه تلفن همراه ضربه بزنید و راه اندازی کنید. به محض اینکه این کار را انجام دهید برنامه شروع به همگام سازی با گالری یا رول دوربین شما می کند تا همه عکسهایی که شما در حال عکس گرفتن (و تصاویر) از آخرین بار که برنامه را راه اندازی کرده اید آپلود کنید. برنامه به طور خودکار به کادر عکس راه می یابد و در صورتی که همگام سازی شما کامل شود، یک نشانه در بالای صفحه نمایش خواهید دید. سپس می توانید تصاویر را با موضوع یا محتوا جستجو کنید. این برنامه نتایج شما را نشان می دهد، که می تواند آلبوم یا تصاویر فردی باشد، با اطلاعاتی که از موقعیت جغرافیایی برنامه شما حاصل شده است.

عکس ها: مشاهده، جستجو و ویرایش عکس ها

هنگامی که عکس ها و ویدیو های شما همگام سازی شده اند، چهار پانل اصلی را برای حرکت از طریق مجموعه خود دریافت می کنید: عکس ها، آلبوم ها، دستیار ها و اشتراک گذاری. در کادر عکس، تصاویر و ویدیوها به ترتیب تاریخ مرتب شده اند. استفاده از حرکات خرج کردن و زوم برای دیدن تصاویر با تاریخ و یا مشاهده تصاویر در تصویر بند انگشتی، کوچک، متوسط ​​و اندازه های بزرگ، به طوری که یک عکس طول می کشد تمام صفحه. در حالت تمام صفحه، شما می توانید عکس خود را با استفاده از فیلتر های داخلی، تنظیم رنگ و سبک، و برش برای تغییر نسبت ابعاد و یا تبدیل را ویرایش کنید.

آلبوم ها: سازمان تصویر

آیکون آلبوم در پایین برنامه تلفن همراه نمایش افراد، مکان ها، چیزها، فیلم ها، کلاژ ها، انیمیشن ها و فیلم ها را مختل می کند، محتوای عکس های شما را مختل می کند تا به شما کمک کند سریعا جستجو کنید و عکس های مورد نظر خود را پیدا کنید.

آلبوم های دسکتاپ گوگل

ماژول People (که شما همچنین می توانید حیوانات خانگی را اضافه کنید) از فناوری تشخیص چهره برای گروه بندی افراد با یکدیگر استفاده کنید و سعی کنید عکس های مختلف را با چهره های مختلف مطابقت دهید. تکنولوژی کار چشمگیری را در تشخیص چهره های دهه ها از هم جدا کردند. ماژول Places تصاویر را با توجه به موقعیت مکانی GPS خود، گروه بندی می کند. چیزها به شناسایی شیء متکی هستند تا اجسام را در دسته ها از آسمان خراش ها به اردک ها به گربه ها به کلیساها برسانند تا هرچه که شلیک می کنید. خوشه فیلم همه ویدیوهای شما را با هم قرار می دهد و به شما امکان می دهد که ویدیو را بازی، دانلود، به اشتراک گذاری، اضافه کردن به یک آلبوم، حلقه، آرشیو یا حذف کردن ویدیو بگذارید. رابط دسکتاپ شبیه به تلفن همراه است.

عکس دستیار

دستیار - که بسیار ساده تر است بر روی دسکتاپ را ببینید از گوشی خود - به شما می دهد همه نوع ویژگی های خودکار است که شما می توانید قبول یا رد، از جمع آوری تصاویر و یا فیلم ها را به یک کولاژ، اضافه کردن یک سبک فیلتر، ایجاد یک انیمیشن از حادثه ای از عکس ها و یا ساخت یک فیلم از عکس های خود را. برخی از ایده ها حساس هستند، بعضی دیگر کمتر از هوشمند هستند، اما شما نمی توانید هر ایده ای روشن از گوگل را قبول کنید، اگر نمی خواهید. همراه با دستیار خودکار، شما می توانید آلبوم های اصلی، کتاب های عکس و کلاژ ها را ایجاد کنید. به اشتراک گذاری به شما می دهد گزینه هایی برای به اشتراک گذاشتن خلقت خود را با افراد خاص و یا در رسانه های اجتماعی.

نسخه های دسکتاپ یکپارچه شده اند

اگر شما در رایانه خود یک حساب Google ایجاد کرده اید، فقط باید نشانک Google خود را برای دسترسی به تمامی خدمات Google، از جمله عکس ها انتخاب کنید. همانطور که تلفن شما با سایت همگام سازی می کند، بلافاصله تمامی عکس های آپلود شده خود را بدون در نظر گرفتن رایانه ای که استفاده می کنید مشاهده خواهید کرد. راه اندازی از طریق وب سایت گوگل است، بنابراین رابط کاربری برای هر دو مک و ویندوز تقریبا یکسان است. آنچه که در مانیتور کامپیوتر شما مشاهده می کنید، بیشتر یا کمتر از طریق محتوای گوشی های هوشمند شما تکرار می شود.

دسکتاپ Google Photos

خط پایین

Google Photos یک راه عالی و رایگان برای پشتیبان گیری از تصاویر خود در ابر است و چندین عکاس و راحت را در معامله دریافت می کند. هر دو برنامه موبایل و دسکتاپ با استفاده از رابط های قابل تشخیص که روی هر دو سیستم عامل قابل استفاده هستند، آسان هستند. در حالی که ابزارهای ویرایش طولانی نیست، فقط قبل از به اشتراک گذاری با جهان، عکس یا ویدیو قابل نمایش است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *