سامسونگ ممکن است ما را با راه اندازی سریع Galaxy Watch Active 2 شگفت زده کند – ایگر

سامسونگ ممکن است ما را با راه اندازی سریع Galaxy Watch Active 2 شگفت زده کند

 


سامسونگ کهکشان تماشا فعال
Julian Chokkattu / روند دیجیتال

Galaxy Watch Active که بر روی مچ دست شما می تواند در زمان دوبار سریع جایگزین شود، اگر شایعات دقیق باشند. سامسونگ کهکشان آدیداس ۲ فعال شده است و در آینده نزدیک آن را برای انتشار عرضه می کند، با وجود اینکه اولین Watch Active در ماه فوریه وارد می شود. در اینجا چیزی است که ما در مورد Galaxy Watch Active 2 تا کنون می دانیم:

طرح

سامسونگ کهکشان تماشا فعال 2 اخبار رندر

سامسونگ فرمول کلی سازمان دیده بان Active Watch Active 2 را تغییر نخواهد داد. اما ممکن است همه کاره تر باشد. رندر جدیدی از ساعت مچی، به نظر می رسد نمونه ای از کمپین بازاریابی رسمی سامسونگ است، نشان می دهد که یک قاب دیواری مجدد نخواهد داشت و بدن دایره ای انحنا را حفظ خواهد کرد. بند ساعت از چرم در تصویر ساخته شده است، یک رویکرد متفاوت به گروه های سیلیکونی ورزشی که در ابتدا عرضه می شوند.

این نشان می دهد که سامسونگ نمی خواهد که Watch Active 2 در سالن بدنسازی باقی بماند، تغییری که ممکن است همچنین معرفی اتصال همراه را ببیند. شایعه قبلی درباره طرح سامسونگ برای انتشار نسخه LTE Watch Active 2 در کنار Wi- مدل فی. نگاهی به رندر دوباره، به ویژه در یکی از دکمه های جانبی - دکمه دایره ای پایین تر حلقه قرمز اطراف آن است.

اپل نقطه عطفی را بر روی دکمه برق آیفون سری ۳ و یک خط قرمز در اطراف آن در سری ۴ برای تمایز مدل LTE از نسخه استاندارد استفاده کرد. سامسونگ همچنین انتخاب کرده است که از یک سیستم مشابه استفاده کند تا مدلها را از هم جدا کند. شایعه شده است که سامسونگ ممکن است دو اندازه - ۴۰ و ۴۴ میلیمتری - و در سه رنگ مختلف، سیاه، طلا و نقره معرفی کند.

در غیر این صورت، طراحی Watch Active 2 با Galaxy Watch Active فعلی تفاوت چندانی ندارد.

مشخصات

Galaxy Watch Active 2 یکی از ویژگی های اصلی اپل واچ سری ۴ - یک مانیتور ECG است. این می تواند یک ویژگی همراه به مانیتور فشار خون معرفی شده در Galaxy Watch Active باشد، اگرچه ما امیدواریم این قابلیت قابل اعتماد باشد. همچنین ممکن است نیاز به نصب یک برنامه جداگانه داشته باشد، و آن را کمتر از نسخه اپل ادغام کند. شایعات نیز اشاره به شناسایی سقوط به عنوان یک ویژگی اضافه شده است.

مدل LTE انتظار می رود که باتری ۳۴۰ میلیآمپری بزرگتر برای مقابله با نیازهای اضافی برق، در مقایسه با باتری ۲۳۷ مگا باتری شایعه شده برای ساعت Wi-Fi باشد. همچنین ممکن است سامسونگ از یک نسخه جدید از نرم افزار One UI خود استفاده کند - یک UI 1.5 - اما مشخص نیست که چگونه آن متفاوت خواهد بود.

راه اندازی

چه زمانی Galaxy Watch Active 2 اعلام خواهد شد؟ سامسونگ اولین گلکسی آدیداس را در ماه فوریه راه اندازی کرد، بنابراین تقریبا در هر زمان در سال ۲۰۱۹، یک چرخش سریع در نظر گرفته خواهد شد. با این حال، اگر تصاویر بازاریابی به عنوان شایعات نشان داده شود، ممکن است یک راه اندازی غافلگیر کننده دور از دسترس نباشد.

سامسونگ Galaxy Note 10 را در ۸ اوت نشان می دهد که در آن زمان Galaxy Watch 2 نیز ممکن است نشان داده شود، که اکنون به طور بالقوه توسط Galaxy Watch Active 2 نیز پیوسته است. علاوه بر این، تکنولوژی IFA در اوایل سپتامبر نشان می دهد که اغلب پد پرتاب برای انواع پوشیدنی است. در حال حاضر هر چند Galaxy Watch 2 غیر رسمی است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *