چگونه برای انتقال عکس از iPhone به iPhone – ایگر

چگونه برای انتقال عکس از iPhone به iPhone

 


چگونه عکس ها را از یک آیفون به یک آیفون انتقال دهید
سیمون هیل / روند دیجیتال

شاید بعد از یک مهمانی به خانه برگردید، یا روزی سرگرم کننده ای با خانواده داشته باشید و قبل از اینکه فردی بخواهد عکس گروهی عالی خود را بگیرد. اگر هر دو آیفون دارید، پس از آن می توانید عکس های خود را با چند شیپور ساده ساده به اشتراک بگذارید. بیایید نگاهی به نحوه انتقال عکس از یک آیفون به iPhone داشته باشیم.

اگر شما به دنبال یک روش برای انتقال عکس از آی فون قدیمی خود به آی فون جدید خود هستید، نگران نباشید، ما این را پوشش خواهیم داد.

چگونه عکس ها را از آی فون خود را به آیفون دیگران انتقال دهید

AirDrop اپل برای ارسال سریع یا دریافت عکس از افراد نزدیک است. برای شروع، لازم است مطمئن شوید که هر دو آیفون ارسال و دریافت Wi-Fi و بلوتوث روشن است و کانون شخصی خاموش است. شما می توانید مرکز کنترل را با کشیدن از پایین صفحه بر روی آی فون ۸ یا بالاتر و یا کشیدن از گوشه بالا سمت راست صفحه بر روی آیفون X یا جدیدتر، باز کنید.

برای روشن کردن AirDrop شما باید در کارت تنظیم تنظیمات شبکه در گوشه بالا سمت چپ مرکز کنترل ضربه بزنید و نگه دارید (در همان مکان، Wi-Fi و آیکون های بلوتوث خود را مشاهده خواهید کرد). اکنون برای روشن کردن AirDrop و انتخاب روی ضربه بزنید فقط مخاطبین یا هر کس. اگر فردی که شما عکس ها را به اشتراک می گذارید یکی از مخاطبین شماست، سپس روی ضربه بزنید فقط مخاطبین گزینه، اگر شیر نیست هر کس.

فرستنده باید برنامه Photos خود را باز کند، عکسی را که میخواهید به اشتراک بگذارد پیدا کند و روی آن ضربه بزنید اشتراک گذاری نماد در سمت چپ پایین (مستطیل با یک فلش جهت بالا). قسمت بالای بلافاصله در زیر عکس اپلهای نزدیک را نشان می دهد. برای اشتراک گذاری عکس روی یک مورد ضربه بزنید.

گیرنده عکس را بر روی صفحه نمایش می بیند با گزینه ای برای کاهش می یابد یا تایید کنید. به سادگی روی تایید کنید و شما انجام می شود. این عکس به برنامه Photos شما افزوده خواهد شد.

چگونه برای انتقال عکس از آی فون خود را به آیفون جدید خود

ما راهنمای کامل در مورد چگونگی تهیه نسخه پشتیبان از آیفون خود داریم که به شما امکان می دهد تمام عکس ها را از آی فون قدیمی خود ذخیره کنید و آنها را به آی فون جدید خود منتقل کنید، به سادگی با بازگرداندن پشتیبان خود در طول فرایند راه اندازی. ما به سرعت از طریق نحوه انجام آن در اینجا به هر حال اجرا می کنیم.

انتقال عکس ها با استفاده از iCloud

ساده ترین روش استفاده از iCloud برای انتقال عکس های شما به صورت بی سیم است، اما شما فقط ۵ گیگابایت فضای ذخیره را به صورت رایگان دریافت می کنید، بنابراین اگر شما تعداد زیادی عکس داشته باشید، ممکن است لازم باشد که فضای ذخیره بیشتری را خریداری کنید، یا می توانید از آن استفاده کنید و از iTunes استفاده کنید.

باز کن تنظیمات و روی نام خود در بالای صفحه ضربه بزنید، سپس روی ضربه بزنید iCloud> عکس ها و مطمئن شوید که عکس های iCloud در بالای صفحه قرار دارد اگر شما این کار را بر روی آی فون خود را قدیمی انجام می دهید، پس از اتمام عکس هایتان، زمان زیادی را صرف می کنید.

با شناسه ی مشابه اپل در آی فون جدید خود وارد شوید و فرایند را تکرار کنید: تنظیمات> [Your name] > iCloud> عکس و بر روی عکس های iCloud.

شما می توانید انتخاب کنید بهینه سازی ذخیره سازی آیفون یا دانلود و حفظ اصل، ما اولین گزینه را برای صرفه جویی در فضای ذخیره سازی توصیه می کنیم. برای بارگیری عکسهایتان چندین بار وقت بگذارید، اما این کار شما انجام شده است.

انتقال عکس ها با استفاده از iTunes

اگر تا به حال آیفون جدید خود را تنظیم کرده اید، همیشه می توانید نسخه پشتیبان از آی فون خود را که شامل عکس است، در طول فرایند نصب بازگردانید. در اینجا این است که چگونه:

اطمینان حاصل کنید که رایانه یا لپ تاپ شما آخرین نسخه iTunes را نصب کرده است. آیفون قدیمی خود را به کامپیوتر خود وصل کنید و نرم افزار آیتونز را باز کنید. آی فون خود را در iTunes انتخاب کنید و کلیک کنید خلاصه در سمت چپ، سپس روی کلیک کنید این کامپیوتر زیر پشتیبان گیری در قسمت راست کلیک کنید همین حالا نسخه پشتیبان تهیه کن. طول می کشد، اما شما باید تاریخ و زمان امروز را در زیر ببینید آخرین پشتیبان گیری هنگامی که انجام می شود

آیفون جدید خود را روشن کنید و دستیابی به iOS Setup Assistant به شما امکان می دهد بازیابی از iTunes پشتیبان گیری. شما نیاز دارید آی فون جدید خود را به همان کامپیوتر وصل کنید و دوباره iTunes را راه اندازی کنید. آی فون جدید خود را در iTunes انتخاب کنید و کلیک کنید خلاصه در سمت چپ پنجره کلیک کنید بازیابی آیفون در پنجره سمت راست، سپس موافق و دور شما بروید چندین بار برای تکمیل، اما پس از انجام تمام عکس های قدیمی شما بر روی آی فون جدید شما خواهد بود.

انتقال عکس با استفاده از یاب

اگر چه هنوز در دسترس برای ویندوز است، اپل آیتونز برای مکینتاش را در آپدیت Mac OS Catalina کشته است. هرچند هنوز امکان انتقال تصاویر از iPhone یا iPad به Mac وجود دارد. در اینجا این است که چگونه:

آی فون خود را به Mac یا MacBook خود وصل کنید. برنامه یاب را از مک بارکد خود باز کنید و دستگاه خود را از سمت چپ صفحه انتخاب کنید که در آن به نظر می رسد در زیر ذکر شده است دستگاه ها. پس از آن شما می توانید انتخاب کنید تا به بازگشت این کامپیوتر. پس از اتمام کامل، می توانید آی فون قدیمی را جدا کنید، آیفون جدید را متصل کرده و انتخاب کنید بازیابی آیفون… سپس پشتیبان تهیه کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *