Waymo در نهایت آتش سوزی های خود را از Jaguar I-Pace می کند – ایگر

Waymo در نهایت آتش سوزی های خود را از Jaguar I-Pace می کند

 


gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Waymo در نهایت آتش سوزی های خود را از Jaguar I-Pace می کند

 -  ایگر

بیش از یک سال است که Waymo یک همکاری با Jaguar را برای استفاده از الکتریکی I-Pace الکتریکی خود به عنوان بخشی از ناوگان خودمختار خود معرفی کرده است.

در حالی که در ماه ژوئیه ۲۰۱۸ چندین وسیله نقلیه را تحویل گرفت، برای مدت طولانی، آنها فقط با رانندگان انسانی برای جمع آوری اطلاعات جاده در اطراف سان فرانسیسکو استفاده کردند.

TechCrunch گزارش داد که Waymo در روزهای اخیر استفاده از تست I-Pace برای رانندگی مستقل در جاده های عمومی را آغاز کرده است. یکی از وسایل نقلیه اصلاح شده رانندگی نزدیک به مرکز ویمو در Mountain View کالیفرنیا با راننده ایمنی در پشت چرخ انجام شد. این شرکت بعدا تایید کرد که وسیله نقلیه در حالت خودمختار مورد آزمایش قرار گرفت.

تأیید تست Waymo یک گام نزدیکتر به برنامه آن است تا وسیله را به وسیله خدمات ردیابی خودکار رانندگی که در حال حاضر در مقیاس محدود - و با رانندگان ایمنی - در فینیکس، آریزونا استفاده می شود، بسازد. در زمان کنونی، سرویس خودکار به طور خودکار استفاده می شود از تعدادی از کرایسلر Pacifica هیبرید minivans.

I-Pace، که اولین ماشین الکتریکی Jaguar است، در موتور نمایش ژنو ۲۰۱۸ معرفی شد. این خودرو توسط دو موتور الکتریکی طراحی شده است که ترکیبی از ۳۹۴ اسب بخار و ۵۱۲ پوند گشتاور را تولید می کند، در حالی که باتری لیتیوم یون ۹۰ کیلووات ساعت آن حدود ۲۴۰ مایل فاصله دارد.

جان کرافیک، مدیر عامل شرکت Waymo در سال گذشته، گفت که پس از کرایسلر Pacifica minivan، I-Pace "بعدی، بهترین وسیله نقلیه برای Waymo بود"، با اشاره به اندازه و محدوده مناسب آن، و همچنین این واقعیت که اجازه می دهد تا این شرکت گزینه دلخواه خود را به سرویس ridesharing خود اضافه کند.

تایید نشده است که چند وسیله نقلیه I-Pace Waymo می خواهد به ناوگان خود اضافه کند، اگر چه Krafcik سال گذشته پیشنهاد کرد که آن می تواند به اندازه ۲۰،۰۰۰ باشد. این ممکن است به نظر بسیار زیاد، اما در ماه مه ۲۰۱۸، این شرکت اعلام کرد که قرارداد خود را با Fiat کرایسلر اتومبیل اضافه کرده است تا در سال های آتی ۶۲ هزار ناوگان Pacifica را به ناوگان خود اضافه کند.

در اوایل روزهای تحت نام بنر گوگل، این پروژه که Waymo شروع شد با یک ناوگان خودروهای هیبریدی تویوتا Prius و Lexus RX آغاز شد، قبل از آزمایش تکنولوژی خودمختار آن در Firefly سفارشی ساخته شده بود. این روزها Pacificia minivan، و اخیرا Jaguar I-Pace، وسایل نقلیه Waymo را انتخاب می کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *