یک ثبت اختراع جدید یکی دیگر از ویژگی های سطح Surface Pen را امکان پذیر می کند: نوار لمسی OLED – ایگر

یک ثبت اختراع جدید یکی دیگر از ویژگی های سطح Surface Pen را امکان پذیر می کند: نوار لمسی OLED

 


مایکروسافت پتنت سطوح قلم لند نوار طرفدار

طبق یک برنامه جدید منتشر شده، مایکروسافت پانل لمسی OLED را برای ادغام با لوازم جانبی Surface Pen برای دستگاه های Surface و Surface Pro 2-in-1 اداره کرده است. مشخصات، که در ابتدا در سال ۲۰۱۷ عرضه شد و برای مصرف عمومی توسط اداره ثبت اختراعات و علامت تجاری ایالات متحده در اواخر هفته گذشته منتشر شد، شامل یک نسخه نمایشی با طراحی یک Surface Pen با یک صفحه نمایش لمسی طولانی و نازک با صفحه نمایش سه بعدی مختلف است. این به معنای نشان دادن توانایی لوازم جانبی برای انطباق چرخه از طریق گزینه های تنظیمات بسته به متن برنامه یا نرم افزار باز است.

در حالی که این رندر ثبت اختراع شباهتهای واضح با Touch Bar در خط جدیدتر MacBook Pros دارد، افزودن آن به عنوان بخشی از لوازم جانبی خلاق مانند Surface Pen برای یک گام منطقی و زمینه باروری برای برنامه های نوآورانه است. احتمالا بزرگترین تغییری که ممکن است در بازی به وجود آید، احتمالا کاربران فریبکار با مشتاقانه قادر به تغییر برسها بدون نیاز به شکستن سکته مغزی خود هستند یا سعی می کنند آن را ثابت نگه دارند در حالیکه سبک های خود را با استفاده از دست دیگر خود تغییر می دهند. این نوع از کارایی افزوده نیز ظاهرا به برنامه های ویرایش و نقاشی دیگر، و یا با نرم افزار دیگری است که قلم می تواند برای کنترل دقیق (مانند ویرایش صوتی و تصویری) جفت کند.

این اولین بار نیست که اختراعات Surface Pen ظهور کرده اند، و هنگامی که در کنار این گزارش های قبلی مورد توجه قرار گرفته، نوار لمسی OLED می تواند عملکرد قابل ملاحظهای بیشتری را نشان دهد. به عنوان مثال، یک ردیف دینامیک از دکمه ها برای قابلیت پیش بینی ارائه شده از سوی مایکروسافت در نظر گرفته شده است. نمایشگر OLED همچنین می تواند به راحتی یک چرخ اسکرول را فراهم کند، همانطور که پیش بینی های عجیب و غریب قبلی نشان داده اند. در حقیقت، یک کنترل اسکرول می تواند یک گزینه پیش فرض عملی در نوار لمسی قلم باشد اگر برنامه باز به منظور رساندن نکات متنی به قلم بهینه نباشد.

مایکروسافت پتنت سطوح دست دوم نوار لمسی 2

نوار لمسی نیز یک راه حل عالی برای قابلیت بسیار درخواست شده برای پاک کردن با قلم است. به جای اینکه از کاربر بخواهید که دستگاه را خاموش کند، جریان کار خود را قطع کند، پانل لمسی OLED می تواند به آنها اجازه دهد که یک پاک کن را نگه دارند یا آن را عوض کنند و سپس به سادگی بر آنچه که می خواهند پاک کنند در جهت پیش فرض نوک T0 است.

در حالی که تایید صریح از اینکه Surface Pen چه زمانی آغاز خواهد شد یا چه نوع سختافزاری آن را شامل خواهد شد، مایکروسافت عاقلانه آن را در کنار Surface Pro 7 اعلام کرد که ممکن است در اکتبر نیز عرضه شود. تا آن زمان، ما فقط می توانیم حدس بزنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *