Activision حالت های بازی، نقشه های چند نفره برای Call of Duty: Mobile را نشان می دهد – ایگر

Activision حالت های بازی، نقشه های چند نفره برای Call of Duty: Mobile را نشان می دهد

 


gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - Activision حالت های بازی، نقشه های چند نفره برای Call of Duty: Mobile را نشان می دهد

 -  ایگر

Activision اطلاعات بیشتری در مورد آینده نشان داد Call of Duty: موبایل، یک ورود آزاد به بازی در حق رای دادن تیزر محبوب برای iOS و Android.

Call of Duty: موبایل در ماه مارس به عنوان یک بازی تلفن همراه معرفی شد که نقشه ها و شخصیت های سراسر جهان را در بر می گیرد ندای وظیفه حق امتیاز. تریلر اعلامیه این بازی را تا حدودی به نمایش گذاشت،

ناشر در یک پست وبلاگ رسمی گفت که پس از اینکه بازیکنان بین یک مسابقه، یک رتبه بندی با امتیاز و پاداش های تجربه و یک مسابقه خصوصی که فقط دوستان می توانند پیوستن را انتخاب کنند، حالت بازی را انتخاب خواهند کرد.

اولین حالت برای نشان دادن Call of Duty: موبایل Free-for-All هستند که Deathmatch کلاسیک هستند Team Deathmatch که تیم های مخالف را در برابر یکدیگر قرار می دهد؛ Frontline، یک مسابقه بین تیم ها برای رسیدن به یک امتیاز خاص؛ Hardpoint، که در آن بازیکنان ضرب و شتم و ضربه محکم و ناگهانی را به نمره؛ و تسلط، که در آن بازیکنان نقاط خاصی را ضبط کرده و نگه دارند.

Free-For-All از هشت بازیکن پشتیبانی خواهد کرد، در حالی که چهار حالت دیگر تا ۱۰ بازیکن پشتیبانی خواهند کرد.

Activision همچنین پنج مورد از هفت نقشه نشان داده شده را برای Call of Duty: موبایل، یعنی Crossfire، Crash، و Killhouse از Call of Duty 4: جنگ مدرن؛ ایستادن، که در اصل در Call of Duty: Black Ops II اما بخشی از آن بود Call of Duty: Black Ops III به عنوان قانون؛ و رشته آتش سوزی، از اصل ندای وظیفه عملیات سیاه و آخرین بار در Call of Duty: Black Ops 4. دو دیگر نقشه های شناخته شده در بازی موبایل Nuketown است که برای اولین بار در آن دیده می شود ندای وظیفه عملیات سیاه، و ربوده شده، در اصل از Call of Duty: Black Ops II.

Activision همچنین گفت که Call of Duty: موبایل نه تنها حالت های چند نفره را نشان می دهد. ناشر قول داده است که حالت های اضافی در آینده نشان داده شود که ممکن است شامل یک جزء تک نفره باشد.

همچنین در پست وبلاگ Activision برجسته شده اند منوی اصلی بازی، کنترل های بسیار قابل تنظیم و انعطاف پذیری ارائه شده توسط Menu Loadout است.

پیش ثبت نام برای Call of Duty: موبایل در حال حاضر در آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپا و مناطق خاص از طریق وب سایت رسمی بازی باز است. اولین تست بسته بتا این هفته در هند آغاز شد و به زودی با یک آزمایش منطقه ای بتا در استرالیا دنبال می شود. هنوز هیچ کلمه ای وجود ندارد که بتا در ایالات متحده در دسترس باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *