به نظر می رسد گوگل پیکسل ۴ فاقد دکمه های فیزیکی و نمایشگر است – ایگر

به نظر می رسد گوگل پیکسل ۴ فاقد دکمه های فیزیکی و نمایشگر است

 


gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - به نظر می رسد گوگل پیکسل 4 فاقد دکمه های فیزیکی و نمایشگر است

 -  ایگر

گوگل Pixel 3a و Pixel 3a XL را منتشر کرده است، اما تولید شایعه در حال حاضر اطلاعات غیر قابل اطمینان درباره گوشی هوشمند گل سرسبد بعدی خود یعنی Pixel 4 را منتشر کرده است.

YouTuber Jon Prosser از Front Page Tech گفت که با توجه به منابعش، Pixel 4 تغییرات بزرگی از پیشینیان خود خواهد داشت، با شروع از حذف تمام دکمه های فیزیکی از گوشی های هوشمند.

به جای کلید های قدرت و کلید قابل جابجایی، Pixel 4 گزارش می دهد که قسمت های لمسی خازنی در امتداد سمت راست آن، قاب آلومینیومی بدون وقفه ایجاد شده است.

دلیل غرق شدن دکمه های فیزیکی افشا نشده است، اما Prosser معتقد است که آن را با چارچوب فشرده فعال لبه استفاده می کند. در دستگاه های قبلی Pixel، این ویژگی محدود به بخش های خاصی از قاب آلومینیومی بود که دکمه های فیزیکی نداشتند. با جایگزینی آنها با مناطق لمسی خازنی، لبه Active Edge می تواند به سمت تمام پیکسل ۴ گسترش یابد.

منابع Prosser علاوه بر حذف دکمه های فیزیکی نیز ادعا کردند که صفحه نمایش Pixel 4 یک پیکسل نخواهد داشت، اما به جای اینکه یک دوربین روبروی سوراخ پانچ داشته باشد. صفحه نمایش یک قاب کاملا یکنواخت و چانه بسیار نازک خواهد داشت، اما بلندگوهای استریو جلویی Pixel 2 و Pixel 3 را حفظ خواهد کرد.

در ضمن، پشت گوشی های هوشمند دیگر اسکنر اثر انگشت نخواهند داشت، به عنوان تکنولوژی Pixel 4 در نمایش صفحه نمایش برای شناسایی اثر انگشت. همچنین گزارش می شود که این دستگاه برای نصب دوربین های عقب جدید دوگانه جدید دارد که به جای عمودی در گوشه سمت چپ به صورت افقی قرار دارد.

همه این اطلاعات تنها شایعات باقی می ماند تا گوگل تاییدیه رسمی را منتشر کند. اعتبار Prosser باید به خاطر داشته باشد، همانطور که او قبلا نشتی برای Pixel 3 و Pixel 3 XL ارائه داده بود که دقیقا معلوم شد و همچنین اولین مورد برای تایید وجود Pixel 3a و Pixel 3a XL بود.

اطلاعات ارائه شده توسط منابع Prosser با یک طرح از اوایل امسال همخوانی دارد که ادعا می شود اولین نگاهی به طراحی Pixel 4 XL است. این طراحی یک دوربین جلویی سوراخ پانچ را نشان داد و چیزی شبیه یک دوربین عقب دو طرفه که به صورت افقی تنظیم شده بود، بدون هیچ حساسیتی از سنسور اثر انگشت در پشت گوشی هوشمند دیده می شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *