Google Play بازی تریلر فصل ۸ را با محتوای با تخفیف جشن می گیرد – ایگر

Google Play بازی تریلر فصل ۸ را با محتوای با تخفیف جشن می گیرد

 


بازی trocones فصل 8 اخبار شایعات بازیگران 01

بازی تاج و تخت در نهایت عقب است، اما اگر شما یک طرفدار واقعی هستید، ارزش دیدن بیش از فقط نمایش تلویزیونی است. گوگل اعلام کرد مجموعه ای از تخفیف در بازی تاج و تختبازی های مرتبط و سایر محتوا در Google Play - که مناسب برای کسانی است که می خواهند به عمق نفوذ کنند بازی تاج و تخت جهان و همه چیز مربوط به آن.

تخفیف شامل بازی ها و کتاب ها و همچنین فصل پخش تلویزیونی که در حال حاضر منتشر شده است - بنابراین شما می توانید از فصل ۱ تا ۷ قبل از اینکه در فصل ۸ شروع به کار کنید، از فصل ۱ تا ۷ لذت ببرید.

شاید یکی از جالب ترین تخفیف ها برای این بازی باشد سلطنت می کند: بازی تاج و تخت در گوگل بازی، که در آن شما از طریق چشم انداز Melisandre بروید و ادعا تخت آهن. شما به عنوان تمام شخصیت های مورد علاقه خود، از جمله Cersei Lannister، جان برون، Daenerys Targaryen، و بیشتر بازی. شما همچنین روابط شکننده و پیچیده را در هفت پادشاهی هدایت خواهید کرد. ایمن می گویند، این یک بازی عالی برای طرفداران است بازی تاج و تخت. از ۱۰ آوریل تا ۱۷ آوریل، می توانید این بازی را برای ۳۰٪ تخفیف بگیرید و می توانید آن را از Google Play دانلود کنید.

همچنین ارزش چک کردن کتاب ها است. برای شروع، شما می توانید اولین کتاب از آهنگی از یخ و آتش، توسط جرج R. R. مارتین، برای ۷۰٪ تخفیف از ۱۲ آوریل تا ۱۵ آوریل. علاوه بر این، گوگل لیست فهرست بازی تاج و تخت کتاب های صوتی، که مناسب برای طرفداران است که زمان زیادی را صرف ماشین و یا در حال حرکت می کنند و نمی خواهند کتاب های فیزیکی را بخوانند.

آخرین باریکترین فروش سالیانه ی هفتاد ساله است بازی تاج و تخت نمایش تلویزیونی. شما می توانید هفت فصل اول نمایش خود را برای ۵۰٪ تخفیف عظیم دریافت کنید، که خبر خوبی برای کسانی است که تازه به نمایش می روند و می خواهند بر روی هیئت مدیره پرش کنند. معامله در نمایش تلویزیونی از آوریل ۹ تا آوریل ۱۸ در دسترس است.

برخی از مطالب اضافی نیز وجود دارد که می توانید به صورت رایگان از Google Play نیز لذت ببرید - مثلا، مصاحبه هایی با ستاره هایی مانند امیلیا کلارک، مسی ویلیامز و اسحاق هامپستد رایت.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در محصولات و خدمات با کیفیت و انتخاب آنچه که ما با دقت و مستقل پوشش. اگر قیمت مناسبتری برای یک محصول ذکر شده در اینجا پیدا کنید یا می خواهید یکی از خودتان را پیشنهاد کنید، به ما ایمیل بزنید dealsteam@digitaltrends.com.

Trend های دیجیتال ممکن است کمیسیون برای محصولات خریداری شده از طریق لینک های ما، که از کار ما برای خوانندگان ما پشتیبانی می کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *